Paskelbta: 2016 Spalio 19
ID 274472
Spausdinti Siųsti draugui Kandidatuoti į šią darbo vietą KandidatavoteJūs jau kandidatavote į šią poziciją

Siūlome darbą vaitruotojui (-ai) su B kategorija iš Kauno ar Kauno regiono

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis
Mūsų įmonės veikla - krovinių gabenimas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais su krovininiais mikroautobusais.
Šiuo metu mes ieškome vairuotojo (-os) nepastoviam darbui, todėl būtų galimybė darbą derinti su kitu darbu ar studijomis.
Darbas būtų Lietuvoje ir kartais kaimyninėse šalyse.
Reikalavimai darbuotojui
Mes ieškome:
- Be žalingų įpročių,
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimą turinčio (stažas 3m. ir daugiau.),
-Anglų kalbą mokančio vairuotojo (-os) (kitos kalbos ir darbo patirtis būtų privalumas).
Įmonė siūlo
- Techniškai tvarkingas transporto priemones;
- Gerą ir laiku mokamą atlyginimą;
- Savo darbą išmanančius ir visada padėti pasiruošusius vadybininkus.

Susidomėjusius savo CV siųskite el. paštu ernestas@litekspresas.lt.
Apie įmonę
Daugiau apie įmonę www.litekspresas.lt
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
800 EUR per mėnesį
Darbo užmokestis į rankas

Skelbimas neaktyvuotas arba pasibaigęs skelbimo galiojimas
Kandidatuoti į šią darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią poziciją
Kiti šios kategorijos skelbimai

To Vilniuje nesiūlė dar niekas

Lietuvos taksi paslaugos, UAB
Vilnius, Siūlo darbą

Reikalingas vairuotojas - ekspeditorius

Vugaro ir Valdo transportas, MB
Kaunas, Siūlo darbą

Taksi vairuotojas

UAB "Lietuvos taksi paslaugos"

Ieškomas sunkvežimio vairuotojas įmonėje UAB Irgita

Uždaroji akcinė bendrovė "Irgita"
Prienai, Siūlo darbą