Paskelbtas: 2017 Birželis 28
ID 274472

Siūlome darbą vaitruotojui (-ai) su B kategorija

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Mūsų įmonės veikla - nedidelių krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais su krovininiais mikroautobusais FIAT DUCATO.
Šiuo metu mes ieškome vairuotojo (-os) pastoviam darbui maršrutu Lietuva-Europa-Lietuva.

Reikalavimai darbuotojui

Esi labai laukiamas (-a), jeigu:

- Tavo B kategorijos vairavimo stažas ne mažiau, nei 5m.;

- neturi teistumo (bus reikalinga pažyma);

- esi darbštus (-i), pareigingas (-a);

- neturi sveikatai žalingų įpročių;

- moki anglų kalbą; kitos kalbos mokėjimas ir panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Svarbu, kad mėgtum keliauti. Mėgstama muzika, audio knyga ar vaizdas per automobilio langą darbo metu atstotų gyvą bendravimą su žmonėmis.

Įmonė siūlo

- Nuo LABAI gerų darbo rezultatų priklausantį, bet ne mažesnį, nei 800EUR ir visada laiku mokamą atlyginimą;

- Techniškai tvarkingas transporto priemones, eksploatuojamas tik iki garantinio laikotarpio pabaigos;

- Esant poreikiui (laukiant krovinio, šalyje atsidūrus ne darbo dienomis ir kitais atvejais) nakvynė organizuojama viešbutyje.

- Savaitgaliai, švenčių dienos dažniausiai namuose.

Apie įmonę

Susidomėjus savo CV siųskite el. paštu ernestas@litekspresas.lt.

Daugiau apie įmonę www.litekspresas.lt

Darbo sritis:
Vairuotojai
Logistika, transportas
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
800 EUR per mėnesį

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS

Danbalttrans, UAB
Klaipėda, Siūlo darbą
Autovežio vairuotojas

Seslita, UAB
Kaunas, Siūlo darbą
Dirba.lt
Vairuotojas-picų išvežiotojas

Pauner, UAB