Paskelbtas: 2015 Gruodis 10
ID 246545

Siūlome darbą padavėjui (-ai)

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Mes ieškome naujo komandos nario - padavėjo (-os). Jei Tau tinka lankstus darbo grafikas, jei domina galimybė išmokti ir dirbti kartu su geriausiais, jei svarbu papildomas uždarbis, jei patinka bendrauti ir Tu ypatingai vertini kliento padėką, esi darbštus ir tvarkingas, šis darbas - kaip tik Tau! Laukiame tavęs prisijungiant prie mūsų kolektyvo!

Reikalavimai:
- Anglų, rusų kalbos žinios -privalumas.

Susidomėjusius savo CV siųskite el. paštu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu.

Darbo sritis:
Turizmas
Turizmas, viešbučių verslas

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Poilsio centro administratorius - padavėjas (-a)

Ežerų pasaulis, UAB
Utena, Siūlo darbą