Paskelbta: 2015 Gruodžio 10
ID 246545
Spausdinti Siųsti draugui Kandidatuoti į šią darbo vietą KandidatavoteJūs jau kandidatavote į šią poziciją

Siūlome darbą padavėjui (-ai)

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis
Mes ieškome naujo komandos nario - padavėjo (-os). Jei Tau tinka lankstus darbo grafikas, jei domina galimybė išmokti ir dirbti kartu su geriausiais, jei svarbu papildomas uždarbis, jei patinka bendrauti ir Tu ypatingai vertini kliento padėką, esi darbštus ir tvarkingas, šis darbas - kaip tik Tau! Laukiame tavęs prisijungiant prie mūsų kolektyvo!

Reikalavimai:
- Anglų, rusų kalbos žinios -privalumas.

Susidomėjusius savo CV siųskite el. paštu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu.

Skelbimas neaktyvuotas arba pasibaigęs skelbimo galiojimas
Kandidatuoti į šią darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią poziciją
Kiti šios kategorijos skelbimai

Barmenas-ė

Best Western Vilnius hotel
Vilnius, Siūlo darbą

Administratorė

Amicus hotel, uab