Skelbimas galioja iki: 2017 Kovo 21
ID 262366
Spausdinti Siųsti draugui Kandidatuoti į šią darbo vietą KandidatavoteJūs jau kandidatavote į šią poziciją

Projektų vadovas, šiuo metu ieškau darbo

CV anketa:
Apie mane
Darbinė patirtis

2015 01 05 - 2016 03 01
Projektų vadovas (UAB „Jaukurai“)
Parduodamos produkcijos (santechnikos, šildymo, inžinerikos, kondicionavimo produktų) efektyvūs pardavimai įmonėms. Vykdyti nustatytą kuruojamų klientų biudžeto planą. Naujų potencialių klientų paieška. Viso pardavimo proceso koordinavimas, t.y. nuo prekės užsakymo, pristatymo iki visiško kliento atsiskaitymo. Vesti derybas su esamais ir potencialiais klientais, inicijuoti sutarčių pasirašymą.
Rinkos analizė. Įgyvendinti įmonės rinkodaros priemones, užtikrinti teisingą jų sklaidą. Darbas su buhalterine programa „Pragma“.
Įmonės veiklos:
Prekyba, projektavimas

2011 05 03 – 2013 04 30
Nekilnojamojo turto nuomos vadovas („A. Žilinskio ir ko UAB“)
Visa veikla įmonėje, susijusi su nekilnojamojo turto nuoma. T.y. nekilnojamojo turto nuomos rinkos analizė, metinių NT nuomos paslaugų planų rengimas, NT nuomos metinio biudžeto sudarymas, vykdymas. NT nuomos kainodaros sistemos rengimas. NT nuomos paslaugų klientų paieška, sutarčių rengimas su naujais klientais, sudarytų sutarčių vykdymas, tarp to darbas su klientais, skolų vadyba. Finansų vadyba NT nuomos ir su ja susijusių paslaugų veiklos lygmenyje. NT nuomos ir su ja susijusių paslaugų rėmimo (skatinimo) priemonių vadyba (reklama, parodos, informacinė medžiaga vartotojams). NT nuomos veiklai naudojamų patalpų, pastatų kapitalinio remonto organizavimas, priežiūra, eksploatavimas, tinkamo naudojimo užtikrinimas.
Įmonės veiklos:
Statyba, projektavimas, prekyba, NT nuoma.

2010 05 01 – 2011 01 03
Vadybininko asistentas
Užsakymų priėmimas
„Rocketvan“ Ltd, 229-231 Union street, London, SE1 OLR, JK
Perkraustymo kompanija

2009 06 01 – 2009 11 01
Statybos projektų vadovo asistentas (UAB „Pireka“)
„Kauno valstybinio muzikinio teatro“ rekonstrukcijos darbai
Apie mane
Mokymosi įstaigos
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Darbovietės
UAB "Jaukurai", A. Žilinskio ir ko UAB, UAB "Pireka"
Asmeninės savybės
2008 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigiau statybos inžinerijos bakalauro studijas (specializacija - statybos ekonomika ir verslas).
2011-2013 metais sėkmingai dirbau Nekilnojamojo turto nuomos vadovu. Per šį laikotarpį pavyko įgyvendinti suplanuotą biudžetą, bei įmonės savininkų iškeltus tikslus ir uždavinius. Šiuo metu dirbu UAB "Jaukurai" projektų vadovu. Esu atsakingas už santechnikos, šildymo, inžinerikos, kondicionavimo produkcijos pardavimus.
Aš esu komunikabilus, ryžtingas, nebijantis naujų iššūkių žmogus. Kruopštumas ir gebėjimas planuoti taip pat yra mano stipriosios savybės.
Kiekviename darbe siekiu išmokti kažko naujo, įgyti patirties, ir tobulėti ne tik kaip darbuotojas, bet ir kaip asmenybė.
Kontaktai
Darbo vieta:
Kaunas
Kontaktinis asmuo:
Deimantas
El. pašto adresas:
Susisiekti su kandidatu
Telefonas:
Skambindami skelbimo autoriui pasakykite, kad skelbimą radote portale Dirba.lt
Kandidatuoti į šią darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią poziciją
Siųsti draugui