Paskelbta: 2015 Lapkričio 11
ID 241618
Spausdinti Siųsti draugui Kandidatuoti į šią darbo vietą KandidatavoteJūs jau kandidatavote į šią poziciją

Profesionalus (reklamos ir kt. ) tekstų kūrimas redagavimas

Apie mane
Esu aisvai samdoma tekstų kūrėja.

Su įvairaus pobūdžio tekstais (LT ir EN kalbomis) dirbu jau 7 m, ketvirtus - orientuodamasi į reklamą (tekstų kūrėjos ir kūrybininkės pareigos 3 reklamos agentūrose ir įvairiuose projektuose kaip laisvai samdomos tekstų kūrėjos).

Vietoje CV: http://ievasalatkaite.weebly.com/darbai.html

Patirtis: tekstai ir idėjos įvairioms reklamos kampanijoms bei jose naudojamoms priemonėms, interviu, pranešimai spaudai, anonsai, reklaminiai šūkiai, produktų pristatymai, radijo reklama, tekstų adaptacijos, bukletai, tekstai katalogams, pavadinimai naujiems produktams, sveikinimai, tostai, tekstai nekomerciniams projektams, bendro turinio vaizdo kūrimas (bendraujant su dizaino specialistais) ir kt.

Klientai:
darbo individualiai: Filippo Loreti, Baltic Tours, Šiaurės Lietuvos kolegija, Mano Būstas, L.E.D ekranai, Ogmios miestas ir kt.
darbo agentūrose: IKI, Šviežia kava, Parra, DNB, Omnitel, Ecodeco, Caparol, LTOK, Audimas, Perlo kreditai, LKU, LRT, Compensa, Prospan, Isla, Mantinga, Conresta, OHO, LFF ir kt.

Viską, ką norite pasakyti, parašysiu greitai, kokybiškai, punktualiai Jūsų pageidaujamu stiliumi ir formatu, taip pat prireikus pasiūlysiu idėją apipavidalinimui/dizainui.

Tekstų įkainiai - priklausomi nuo bendrai užsakomo tekstų kiekio, jų apimties, pobūdžio (kūrybiniai ar informaciniai), įmonės pateikiamos informacijos tekstams, skubos ir kt. Tad šiuo klausimu tariamasi individualiai.

Mokate tik už galutinį tenkinantį rezultatą, papildomai nemokant už galimai reikiamus pataisymus.

Dirbu su individualios veiklos pažyma.

Susisiekime el.paštu.
ieva.salatkaite@gmail.com


Skelbimas neaktyvuotas arba pasibaigęs skelbimo galiojimas
Kandidatuoti į šią darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią poziciją
Siųsti draugui
Kiti šios kategorijos skelbimai

Verslas

Kretinga, Siūlo darbą

Kompanija

Kita, Siūlo darbą