Siulo virejo darba vilniuje

Ieškome virėjo (-os)

Baras Vilniuje, Jeruzalės mikrorajone, ieško virėjo ( - os) - picų kepėjo ( - os). Darbo laikas: - Darbas nuo 16 val. iki 23 val. slenkančiu grafiku. Reikalavimai: - Jeigu norite dirbti virėju, bet ne
Vilnius, Siūlo darbą

Įmonei Vilniuje reikalingas virėjo padėjėjas

Siūlome virėjo padėjėjo/ - os darbą sveiko greito maisto kavinėje Vilniuje. Į pareigas įeina: maisto patiekalų, padažų ir pusgaminių ruošimas pagal virėjo nustatytą
UAB "Skani diena"

UAB Skani diena ieškomas virėjo padėjėjas

Įmonei Vilniuje reikalingas virėjas

Darbo aprašymas: Darbas maisto gamybos įmonėje: ieškome šių darbuotojų: 1. Pakuotojas; 2. Virėja; 3. Virėjo padejėja. Apie darbdavį: Sandwiches Cafe Įmonė siūlo: - laiku mokamą atlyginimą; - visas soc
Individuali veikla, Povilas Belickas pažyma 2012-

Siūlomas darbas virėjui (-ai)

Kavinė - baras įsikūręs Vilniuje ieško virėjo ( - os). Jeigu mėgsti ir moki gaminti, šis darbo pasiūlymas kaip tik tau! Darbo vieta: Vilnius, Parko g. Susidomėjusius savo CV siųskite el. paštu. Dėl iš

Siūlome virėjo darbą restorane FORTAS Vilniuje, Algirdo g. 17

Virėjo darbas restorane Vilniuje, slenkantis grafikas.
Fortas

Darbas 4 žv. Viešbutyje - ATRANKA 03 13

(JOKIŲ MOKESČIŲ) Jaukus ir prabangus 4* viešbutis Kipre ant jūros kranto su paplūdimiu, baseinais, nuostabiais gėlynais, ieško darbuotojų 2013 metų vasaros sezonui! Tik UAB BALTIC UNION organizuojama

Restoranas Vilniuje siūlo darbą virėjoms (-ams),

Restoranas Vilniuje siūlo darbą virėjoms ( - ams), padavėjoms ( - ams) ir indų plovėjoms. Virėjų ir padavėjų darbo patirtis būtina.

VIRĖJAS (Japonų virtuvė) Mūsų klientė – įmonė,

VIRĖJAS (Japonų virtuvė) Mūsų klientė – įmonė, teikianti maitinimo paslaugas Vilniuje. Šiuo metu plečia savo veiklą ir naujai atsidarančiam restoranui ieško VIRĖJO (Japonų virtuvė) Siūlomo darbo apraš

Darbo pasiulymai Farmacininkams siekiate greitai, be

rvegija, Danija. platesne informacija ir registracija adresu : http://darbasuzsienyje.net/ lon done siulo kaunas darbas vilniuje darbo studentams darbas plovejos darbas apskaitininkes b plungeje antra
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 609 93299
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus