Siulo dazytojo darba

Prieš 3 mėn.

Auto paruošėjas-dažytojas Norvegijoje

Moderniam auto servisų tinklui skubiai ieškome profesionalaus automobilių paruošėjo – dažytojo darbui Norvegijoje (Oslo, Stavangeris, Tromso). Darbo pobūdis – automobilių nuardymas, lyginimas, paruoši
Business Solutions International, UAB
Klaipėda, Siūlo darbą

Automobilių paruošėjas - dažytojas

Automobilių servisas, veikiantis nuo 2006 m. ieško automobilių paruošėjo - dažytojo. Reikalavimai: - Patirtis ruošiant/dažant automobilius; - Šiuolaikinių ruošimo, dažymo technologinių procesų išmanym
Temis, UAB
Vilnius, Siūlo darbą

Ieškomas statinių dažytojas purkštuvu UAB Sanleda

PASTATŲ APŠILTINTOJAS Darbo aprašymas: Pastatų apšiltinimo darbai Reikalavimai: Panašaus darbo patirtis Vairuotojo pažymėjimas (CE kategoja privalumas) Galimybė dirbti ilgesnėmis nei 8 darbo valandų p
UAB "Sanleda"

Norvegijoje siūlomas darbas staliams, dažytojams

Siūlomas darbas Norvegijoje staliams bei dažytojams. Kreiptis kandidatus, tik turinčius darbinės staliaus ar dažytojo patirties. Reikalavimai: - Staliaus, dažytojo darbo pat
V.A.Vishka Bygg AS
Norvegija, Siūlo darbą

Siūlomas autodažytojo-autoparuošėjo darbas Kaune

Siūlomas autodažytojo - autoparuošėjo darbas Kaune. Darbo pobūdis: - Automobilių paruošimas dažymui; - Automobilių dažymas.
Kaunas, Siūlo darbą

Dažytojas - smėliutojas

Darbo aprašymas: - Objektų paruošimas dažymui (smėliavimas) bei dažymas; - Kilnojamojo pobūdžio darbai. Įmonė siūlo: - Pastovų darbą; - Visas socialines garantijas; - Visas reikalingas priemones darbu
ABTECH LT, UAB

Įmonei Vilniuje reikalingas darbų vadovas

Mes ieškome darbų vadovo antikoroziniams darbams ant aukštos įtampos elektros stulpų 110 KV ir daugiau. Darbas Vokietijoje ir aplinkinėse valstybėse.Darbų vadovas gaus objektus iš kliento. Jis su savo

DĖMESIO Nuolat ieškome stalių dailidžių, statybininkų darbui Norvegijoje, Bergene

Nuolat vykdome atrankas staliaus/dailidės, statybininko, dažytojo pozicijoms užimti. Įdarbinimas Bergene, Norvegijos įmonėje. Darbo pobūdis: vidaus ir išorės darbai įrenginėjant mokyklas, ofisus, daug
Šiauliai, Siūlo darbą

Siūlome darbą baldų gamybos įmonėjė

Įmonė ieško darbuotojų: staliaus staklininko, baldžiaus. Baldų dažytojo, pagalbinio darbuotojo. Patirtis baldų gamyboje privaloma.

Auto dažytojas - kėbulų paruošėjas

Autoservisas "AutoGigantas" ieško profesionalaus kėbulų paruošėjo - dažytojo. Darbo pobūdis: Automobilio išardymas / surinkimas; Automobilio paruošimas dažymui; Automobilio dažymas profesionalioje daž

Imone siulo darba,baldu dazytojo-paruosejo pareigom.Baldu

Imone siulo darba, baldu dazytojo - paruosejo pareigom.Baldu dazymas, poliravimas, slifavimas.
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 609 93299
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus