Siulo darbo staliaus

Siūlomas darbas gamybos darbuotojui - montuotojui

Reklamos gamybos įmonė siūlo darbą gamybos darbuotojui - montuotojui. Darbo pobūdis: - Reklamos iškabų gamyba ir montavimas; - Reklamos stendų montavimas; - Automobilių klijavimas; - LED apšvietimo mo
Kaunas, Siūlo darbą

DĖMESIO Nuolat ieškome stalių dailidžių, statybininkų darbui Norvegijoje, Bergene

Nuolat vykdome atrankas staliaus/dailidės, statybininko, dažytojo pozicijoms užimti. Įdarbinimas Bergene, Norvegijos įmonėje. Darbo pobūdis: vidaus ir išorės darbai įrenginėjant mokyklas, ofisus, daug
Šiauliai, Siūlo darbą

SKUBIAI reikalingi staliai dailidės, statybininkai darbui Bergene

Darbo pobūdis:Namų statymas, viešbučių, daugiabučių namų įrenginėjimas, vidaus apdailos darbai, darbai prie fasado ir kt.Reikalavimai: - Oficiali panašaus darbo patirtis statybose ne mažiau, kaip 5 m.

Meistras - vadybininkas Ieškome meistro, turinčio

Meistras - vadybininkasIeškome meistro, turinčio staliaus - baldžiaus darbo patirties. Siūlome atsakingą ir kruopštumo reikalaujantį darbą. Darbo pobūdis: žaidimų stalų (biliardas, stalo tenisas, stal
Vilnius, Siūlo darbą

Didelę patirtį, rekomendacijas turinti 4 žmonių brigada

Didelę patirtį, rekomendacijas turinti 4 žmonių brigada siūlo fasado šiltinimo, gipso kartono montavimo, staliaus ir dažytojo paslaugas. Sudarome sąmatą, pasirašoma sutartis, suteikiame garantiją, dir
ARŪNAS
Vilnius, Ieško darbo

Didelę patirtį, rekomendacijas turinti 4 žmonių

Didelę patirtį, rekomendacijas turinti 4 žmonių brigada siūlo fasado šiltinimo, gipso kartono montavimo, staliaus ir dažytojo paslaugas. Sudarome sąmatą, pasirašome sutartis, suteikiame 2m. garantiją
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 602 73416
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus