Mokau fizikos
×

Mokau fizikos

Fizikos korepetitorius

Mokau fizikos moksleivius ir ne fizikos specialybės studentus. Sprendžiu uždavinius ir kontrolinius darbus. Užsiemimai po 1val. 30min. (galima ir kitaip) Kaina sutartinė - apie 50Lt., priklausomai nuo
Giedrius
Vilnius, Ieško darbo

Korepetitorė

Padedu jaunesniųjų klasių mokiniams ruošti namų darbus, galiu mokyti papildomai. Mokau fizikos, chemijos, matematikos. Kaina sutartinė. Skambinti nuo 15val. Tel. 866602256, Vilnius.
Agnė
Vilnius, Ieško darbo

Mokau fizikos ir matematikos

Esu 3 kurso fizikos studentė studentė. Galiu padėti įsigilinti ar tiesiog išmokti moksleiviams matematiką 5 - 10 klasėje ir fiziką 7 - 10 klasėje. Turiu darbo patirties. Kaina sutartinė.
Simona
Vilnius, Ieško darbo

Penkto kurso medicinos studentas ieško korepetitoriaus

penkto kurso medicinos studentas ieško korepetitoriaus darbo. Mokau matematikos, fizikos, biologijos. Turiu patirties, gerai sutariu su paaugliais. Mokymo tikslai - suprasti dėstomą medžiagą ir pasiru
Viktoras
Vilnius, Ieško darbo

Mokau fizikos,matematikos(5-9kl).Pedagoginis stažas 20

Mokau fizikos, matematikos(5 - 9kl).Pedagoginis stažas 20 metų.Vilniaus pegagoginis universitetas(Fizika ir technologijos).Kruopštumas, komunikabilumas, punktualumas.Galiu atvykti į namus.Sprendžiu įvairius uždavinius.Nebrangiai.
Ramūnas
Vilnius, Ieško darbo

Sveiki. Pigiai mokau matematikos ir fizikos. Gyvenu

Sveiki. Pigiai mokau matematikos ir fizikos. Gyvenu Vilniuje. Galiu atvažiuoti į namus arba į mokyklą. Pirma pamoka nemokama.
Vilnius, Ieško darbo

Moksleivius mokau fizikos, ruošiu egzaminams

Moksleivius mokau fizikos, ruošiu egzaminams. tel:864562090
Kaunas, Ieško darbo
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 609 93299
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus