Darbas nepilna darbo diena

Puslapiai:  1234

Darbas nepilną darbo dieną

Kaunas, Siūlo darbą

Šiuo metų ieškom draudimo konsultantu. Darbas nepilna

Šiuo metų ieškome draudimo konsultantu. Darbas nepilna darbo diena. Darbo užmokėstis priklausis nuo Jūsų rezultatų. CV siųsti el.paštu l.bogdanova@pzu.lt
Vilnius, Siūlo darbą

Biurui Vilniuje reikalinga administratore, darbo pobudis

Biurui Vilniuje reikalinga administratore, darbo pobudis bendravimas su klientais, darbas su kompiuteriu, teisines zinios butu privalumas. galimybe dirbti nepilna darbo diena.prasome siusti Cv el.past

Ieskau vairuotojo darbo. Turiu 7 vietį automobilį ir

ir daugiametę vairavimo patirtį. B;C;D1 kategorijas bei vairuotojo kortelę.Tinka įvairaus pobūdžio darbas - gali būti ir nepilną darbo dieną( pvz: darbuotojus vežti į darbą, galiu dirbti ir sunkvežim
Kaunas, Ieško darbo

19 metų mergina ieško darbo, kurį galėtų išmokti

19 metų mergina ieško darbo, kurį galėtų išmokti vietoje. būtų gerai darbas savaitgaliais arba nepilna darbo diena.
Rita
Vilnius, Ieško darbo

Darbas kosmetologei kaune, silainiai, siusti cv adresu

Darbas kosmetologei kaune, silainiai, siusti cv adresu vilnius - 2012@hotmail.comDomina zmones rimti, gabus, savarankiski.nepilna darbo diena, slenkantis grafikas

Ieskau laikino darbo

Esu 20m panele ieskau bet kokio laikino darbo gali buti nepilna darbo diena.Siulyti ivairius variantus susisiekite ir aptarsime ar jums tinku.
Alberta
Klaipėda, Ieško darbo

Moteris iesko darbo

59 m. moteris iesko darbo. tinka ir nepilna darbo diena ir darbas namuose. Siulyti ivairius variantus.
Irena

Vokietija Darbas www. darbaivokietijoje. lt

%97 - vieta - bonn - nuo - 01042012 - naujas - Masažo specialistas / - ė naujai atidaromame salone (nepilna darbo diena, pamainomis). Vieta:Hamburg - NAUJAS - Plačiau: http://darbaivokietijoje.lt/cont

19 - metė ieško darbo Klaipėdoje

Ieškau pakuotojos, fasuotojos, salės darbuotojos, indų plovėjos ar pn. darbo. Esu atsakinga, sąžininga, kūrybinga bei punktuali. Galėčiau dirbti tiek pilną, tiek nepilną darbo dieną. Galimas
Olga

Moteris ieško darbo

Moteris ieško darbo. Gali padėti senyvo amžiaus žmogui ar ligoniui. Taip pat gali prižiūrėti vaiką. Domina darbas ir nepilna darbo dieną. Telefonas: 862620445
Vardas
Pakruojis, Ieško darbo

Siūlomas valandinis darbas šeimos, intensyviosios terapijos ir kitų specialybių gydytojams

Siūlomas valandinis darbas gydytojams teikti medicinines konsultacijas.Privalumai:*nepilna darbo diena ir lankstus grafikas; galėsite dirbti tiek, kiek Jūs norite ir galite*dirbti galima namuose ar be
www.mytraveldoc.com
Kita, Siūlo darbą

Ieškau darbo

ad ieškau darbo, kurį būtų galima suderinti su studijomis. Domintų padavėjos - barmenės, pardavėjos darbas, galėčiau valyti ir kažkokias tai patalpas nepilną darbo
Dovilė

Vadybinis organizacinis darbas telefonu 0, 5 etato, Vilniuje

Darbo pobūdis: - Organizacinis darbas telefonu; - Atstovavimas įmonei; - Bendravimas su klientais: - Klientų aptarnavimas ir konsultavimas.Reikalavimai: - Pedagogo patirtis būtų privalumas.Mes siūlome

Ieškau darbo 0.5 etato, nepilną darbo dieną, taip pat domintų ir naktinis darbas. Galiu dirbti pardavimų srityje. Esu rimta, atsakinga, punktuali 24 metų mergina.
Dovilė

Darbas moksleiviams, studentams Vilniuje

Kviečiame jaunimą išbandyti jėgas reklamos srityje. Darbas derinamas su mokslais, po 2 - 4 val per dieną. Neturi patirties? - bus mokymai.Lankstus darbo grafikas, suderinamas su pamokomis ar studijomi

Siūlomas darbas ledų barmenėms (-ams)

Siūlomas darbas ledų barmenėms ( - ams) Prekyba ledais, kavomis, desertais "Soprano" ledainėse, esančiose Akropolyje ir Pilies gatvėje Vilniuje. Darbo grafikas derinamas su studijomis! Galima dirbti p
UAB"ITALIŠKAS SKONIS"

Gerai apmokamas darbas

asDarbo pobūdis:Pardavimai ir klientų konsultavimas telefonu prekybos centre, AivaShop.lt, pilna ir nepilna darbo diena;Laiku mokamas motyvacinis atlyginimas, jaunas ir linksmas kolektyvas, geros bei

Stalius-baldžius Ieškome meistro, turinčio staliaus

turinčio staliaus - baldžiaus darbo patirties. Siūlome atsakingą ir kruopštumo reikalaujantį darbą. Darbas nepilną darbo dieną.Darbo pobūdis: žaidimų stalų

Aktyvaus pardavimo vadybininkas

Aktyvus interneto paslaugos pardavimasDarbas nepilną darbo dieną

Aktyvių pardavimų vadybininkas

Reikalingas laiškininkas įmonėje Akcinė bendrovė Lietuvos paštas

Bedarbius siųsti su DB rekomendacijomis, asmeniui prieš vykstant susiskambinti su darbdaviu tel. (8 528) 55 225. Kondencijos pristatymas, darbas nepilną darbo dieną. Būtinai turėti automobilį, bus mokama nuoma.
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas
Trakai, Siūlo darbą

Bedarbius siųsti su DB rekomendacijomis, asmeniui prieš vykstant susiskambinti su darbdaviu tel. (8 528) 55 225. Korespondencijos pristatymas, darbas nepilną darbo dieną. Būtinai turėti automobilį, bus mokama nuoma.

IĮ VGI ieškomas virėjas

Maisto gaminimas ir virtuvės priežiūra mažoje kavinėje. Darbas nepilną darbo dieną, 5 dienas per savaitę.
IĮ "VGI"

Reikalingas valytojas UAB SAMSONAS

Administracinių patalpų valymas. Darbas nepilną darbo dieną.
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SAMSONAS"

Ieškomas valytojas įmonėje MB Autorėjas

Įmonei reikalingas valytojas prižiūrėti įmonės tvarką ir švarą. Darbas - nepilna darbo diena, gali būti papildomas darbas.
MB "Autorėjas"
Alytus, Siūlo darbą

Vadybininkas su statybos inžinieriaus išsilavinimu

Darbas nepilną darbo dieną.Priimti klietus, konsultuoti apie šiltinimo ir sandarinimo medžiagų pasirinkimą, panaudojimą. Parduoti sandarinimo medžiagas.Parduoti šiltinimo paslaugas Statybinių konstruk

Loterijos bilietų pardavėjai - os

• Teleloto bilietų pardavimas didžiuosiuose prekybos centruose nuo gruodžio 3 d. iki sausio 3 d. ;• Darbas nepilną darbo dieną (nuo 4 iki 6 darbo valandų per dieną nuo antradienio iki šeštadienio).Rei
UAB "Manpower Lit"
Klaipėda, Siūlo darbą

UAB Manpower Lit ieškomas loterijos bilietų pardavėjas

• Teleloto bilietų pardavimas didžiuosiuose prekybos centruose nuo gruodžio 2 d. iki sausio 3 d. ;• Darbas nepilną darbo dieną (5 darbo valandos – puiki galimybė derinti darbą ir studijas!).Reikalavim

Įmonei Telšiuose reikalingas dizaineris maketuotojas

rbo pobūdis: įmonės gaminius reprezentuojančių lankstinukų kūrimas, maketavimas; internetinio puslapio dizaino kūrimas, redagavimas. Darbas nepilną darbo dieną. Gali kreiptis studentai
MB "Memelio medis"
Telšiai, Siūlo darbą
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 609 93299
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus