Paskelbta: 2016 Birželio 25
ID 289950
Spausdinti Siųsti draugui Kandidatuoti į šią darbo vietą KandidatavoteJūs jau kandidatavote į šią poziciją

Klientų paieška, konsultavimas

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis
Jūsų pagrindinė užduotis –klientų paieška, susitikimai su klientais, kompanijos ir produktų pristatymų organizavimas, profesionalus konsultavimas, derybų vedimas ir sutarčių pasirašymas. Jūs turėsite asmeninį pagalbininką (sponsorių), kuri visapusiškai padės Jūsų veikloje. Darbas gali būti pastovus arba papildomas.
Reikalavimai darbuotojui
Sugebėjimas savarankiškai organizuoti savo veiklą;
Pozityvus mąstymas;
Išsamus medžiagos apie kompaniją įsisavinimas;
Įmonė siūlo
Mokymai
Kaip tinkamai pristatyti save, kompaniją bei produkciją Jūs sužinosite mokymų metu, kurie padės Jums tapti šios srities profesionalu. Kompanija daug investuoja į kiekvieną savo atstovą Mūsų kompanijoje stipri mokymų sistema vykdoma asmeniniu, regioniniu, respublikiniu ir pasauliniu lygiu. Nemokamai dalyvaudami mokymų sistemos įvairiuose lygiuose Jūs tobulinsite savo asmeninis gebėjimus ir pasieksite puikių profesinių rezultatų.

Finansinis uždarbis
Tarp visų tinklinės rinkodaros kompanijų, mūsų kompanijoje yra vienos geriausių finansinių galimybės ne tik Lietuvoje bet ir pasaulyje. Lietuvos rinka, geriausių atvejų jums pasiūlys 13-20 % uždarbį nuo apyvartos. Mūsų kompanija siūlo nuo 15 proc. iki 48 proc. uždarbį nuo asmeninių tiesioginių pardavimų, nuo 15 proc. iki 33 proc. uždarbį nuo Jūsų klientų apyvartos ir nuo 3 proc. ik 13 proc. nuo Jūsų verslo partnerių apyvartos.

Karjeros galimybės
Kiekvienam individualiai, įgijusiam pakankamai patirties mūsų versle, siūloma savos komandos formavimas. Kompanija yra tarptautinė, todėl mūsų patyrę atstovai tampa tarptautiniais kvalifikuotais menedžeriais.
Apie įmonę
Forever Living Products 1978-aisiais metais buvo sukurta tik iš svajonių ir sunkaus darbo. Dabar tai milijardų dolerių verta kompanija, kurios pagrindinis biuras įsikūręs Fynikso priemiestyje Scottsdale, Arizonos valstijoje, gaminanti ir parduodanti daugybę sveikatos ir grožio produktų. Milijonai žmonių, tokie kaip jūs, parduoda šiuos gyvenimo kokybę gerinančius produktus, Tai suteikia galimybę turėti savo verslą ir išbandyto tinklinės rinkodaros plano dėka užsitikrinti saugią finansinę ateitį. Forever Living Products turi daugiau kaip devynis su puse milijono distributorių daugiau nei 160-je šalių, siūlo unikalią galimybę gyventi sveikiau ir geriau.A
Baltijos valstybėse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) kompanija pradėjo savo veiklą 2003 m. Šiandien galime didžiuotis puikia komanda išplėtusia savo veiklą daugelyje pasaulio valstybių.


Skelbimas neaktyvuotas arba pasibaigęs skelbimo galiojimas
Kandidatuoti į šią darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią poziciją
Siųsti draugui
Kiti šios kategorijos skelbimai

Dizaineris-vadybininkas

UAB"Ergavita"
Klaipėda, Siūlo darbą

Pardavimų Vadybininkas

UAB "Aldiavita"
Tauragė, Siūlo darbą

Pardavimų Vadybininkas

UAB "Aldiavita"
Raseiniai, Siūlo darbą

Pardavimų Vadybininkas

UAB "Aldiavita"
Jurbarkas, Siūlo darbą

Vadybininkas-pardavėjas

UAB AUTENA
Utena, Siūlo darbą

Ieškome pardavimų vadybininkės

UAB "IMONTA"
Vilnius, Siūlo darbą

Konsultantas

UAB Hausengel International
Kaunas, Siūlo darbą