Darbo ir darbuotojų paieška Kita
Ieškote darbo Kita?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Kita?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Kita

Darbo skelbimai Kita
Front-end Developer

Front-end Developer

IGeolise, Ltd. (parent company of Distris, UAB)
Kita
Prieš 2 sav.
EKSKAVATORININKAS

EKSKAVATORININKAS

Antanas
Kita
Prieš 1 mėn.
Darbas su prestižine kosmetika

Darbas su prestižine kosmetika

AMERIKOSKELIAS
Kita
Prieš 1 sav.
Stalius-dailidė karkasinių namų statyba
Prieš 2 mėn.
Ieškau darbo vasarai

Ieškau darbo vasarai

Marina Onsovič
Kita
Prieš 2 mėn.
Ieškančiųjų darbo Kita CV
Vaida Kudiene

Vaida Kudiene

29 m., Raseiniai
Sveiki,ieškau barmenes-padavėjos darbo. Turiu 7m.darbo patirties šioje srityje.Moku bendrauti su žmonėmis,esu kruopšti ir atsakinga.
Prieš 1 sav.
Rūta Bagdanavičiūtė

Rūta Bagdanavičiūtė

38 m., Kaunas
Ieškau lietuvių kalbos redaktorės darbo. Esu įgijusi lietuvių filologijos bakalauro bei magistro ir filosofijos daktaro laipsnius. Turiu daugiau nei 10 m. redagavimo patirtį. Teko redaguoti įvairią akademinę (literatūrologijos, verslo etikos, istorijos mokslo sričių), grožinę, publicistinę ir kitokią verstinę bei lietuvių kalba rašytą literatūrą. Taip pat esu dirbusi skirtingose redakcijose bei vertimų biuruose etatu, pagal autorines sutartis ir pagal IVP, redagavusi skirtingo pobūdžio tekstus. Redaguoju detaliai: ne vien rašybą, skyrybą, bet ir stilių, su teksto autoriumi derinu minties niuansus. Laisvai skaitau anglų bei rusų kalbomis, iš dalies ir vokiškai bei prancūziškai, taip pat esu įgijusi lotynų kalbos pagrindus, tad galiu gretinti iš šių kalbų verstus tekstus su originalais.
Prieš 3 sav.
Sandra Stasaitytė

Sandra Stasaitytė

19 m., Kaunas
Sveiki, esu studentė, studijuojanti sporto vadybą, 19 metų ir ieškau darbo vasarai kurortuose, nesvarbu kur ar tai Nida, Šventoji ar Palanga :). Turiu darbo patirties. 2015 m. kai dar buvau nepilnametė vasarą dirbau prie žemės ūkio, darbas buvo fiziškai sunkus ir reikalaujantis ištvermės. 2016 m. vasaros sezonu dirbau Nidoje, kavinėje ,,Burė". Mano pareigos buvo - virtuvės pagalbinė darbuotoja, tačiau manęs buvo visur. Reikėdavo padėdavau padavėjams, palaikiau švarą, iškraudinėdavau produktus ir sukiodavausi virtuvėj, paruošdama maistą, gamindama patiekalus. Šis darbas mane išmokė prisiimti atsakomybę, mokėti priimti greitus sprendimus, dirbti stresinėmis situacijomis bei dirbti komandoje. Pati ieškau padavėjos, pardavėjos, kambarinės ar virtuvės padėjėjos darbo, žinoma tinka ir kitokie darbai, greitai mokausi ir moku prisiderinti.
Prieš 1 mėn.
Rimantas Šaras

Rimantas Šaras

56 m., Kėdainiai
Ilgametė patirtis. Veterinaras felčeris savarankiškai atliekantis ir išmanantis kai kuriuos veterinaro gydytojo kvalifikacijai atitinkančius darbus.Gyvulių sėklinimo darbas.Darbo visoje Lietuvoje.
Prieš 2 mėn.
arvydas butkus

arvydas butkus

53 m., Kaunas
Nerūkantis,negeriantis,-ymonės prestižą tik kelti reikia visokeriopai,galiu vadovaujantį darbą dirbti.Nuo 5 metų meistraujantis kaimo vaikas esu,o ne baltarankis ir užgrudintas gyvenimo sąlygų.Cv trumpa ir aiški,nesiplėsiu labai.Aviacinis techninis darbas karineje ir civilinėje srityje,vairuotojo įvairus darbai Rusijoje,Europoje ir Lt.Statybos įvairūs darbai,auto remontiniai įvairus darbai.Siuvėjo kategorija,maisto ir nemaisto įrengimų remontas,šaltkalvio kategorija,baldininko staliaus ir kt....turiu baigimo ir kursų pažymėjimus ir kt,nesurašiau visko...
Prieš 2 mėn.
Emilija  Kiulkaityte

Emilija Kiulkaityte

Jurbarkas
Esu atsakinga 18metų mergina ieškanti darbo. Turiu patirties su vaikais, dirbusi-valytoja,pakuotoja,sales darbuotoja,kasininke - pardavėja, ir kitus sunkius darbus. Darbo nebijau ilgos valandos nebaugina. Esu sąžininga, darbšti, atsakinga, komunikabili kruopščiai atlieku savo darbą. Esu be žalingų įpročių.
Prieš 3 mėn.
Kastytis Šilkaitis

Kastytis Šilkaitis

32 m., Šakiai
Esu negerentis vaikinas, darbštus vaikinas, greitai įsisavinantis pateikta man darbą, turiu šiektiek praktikos statybose, pagalbiniu dirbti, esu darbštus ir netingintis dirbti.
Prieš 3 mėn.
Algirdas Bauža

Algirdas Bauža

61 m., Klaipėda
Po Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto baigimo dirbau prokuratūroje, teisme, dabar - advokatas.
Prieš 3 mėn.