Darbo ir darbuotojų paieška Kita
Ieškote darbo Kita?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Kita?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Kita

Darbo skelbimai Kita
Tolimuju reisu vairuotojas LT-FIN-LT
Prieš 2 mėn.
Gerai apmokamas darbas konsultantui finansų srityje

Gerai apmokamas darbas konsultantui finansų srityje

Finansinių sprendimų agentūra
Kita
Prieš 3 mėn.
Papildomos pajamos-parama verslui
Prieš 2 mėn.
Siulo darba vairuotojui
Prieš 4 mėn.
Front-end Developer

Front-end Developer

IGeolise, Ltd. (parent company of Distris, UAB)
Kita
Prieš 4 mėn.
Ieškančiųjų darbo Kita CV
Daivaras Vabalas

Daivaras Vabalas

Jurbarkas
Sveiki,esu virš 30 metų vairuotojo darbo stažą turintis profesionalus vairuotojas,turintis visas kategorijas,e-95 kodus,ir dar keletą pažymėjimų,leidžiančių dirbti su spec.technika, darbus.Per visą vairavimo laiką neturėjęs eismo įvykių.Esu komunikabilus, greitai prisitaikantis prie sąlygų,atsakingai žiūrintis į darbą,neturintis priklausomybių,žmogus.Anglų kalba primiršta,bet turiu norą tobulėti,kalbu lenkų,rusų.lietuvių kalbomis. Taip pat turiu patirties dirbant anglijoje,airijoje. Lauksiu įvairių pasiūlymų. Vairuotojas turintis : ABCDE,TR-1,TR-2,SZ,SM, hidromanipuliatoriaus-operatoriaus paž.E-95k, ieško darbo.
Prieš 1 d.
Laima Laima Jucevičiūtė  L

Laima Laima Jucevičiūtė L

55 m., Kaunas
Protingumas , aiškumas, sudėtingumo supratimas. Geranoriškumas ir aiškumas- nemanipuliavimas . Pusiausvyros vertinimas. Pagarba žmogaus teisėm ir supratimas.
Prieš 2 mėn.
Jonas Kovalskis

Jonas Kovalskis

55 m., Utena
Susipažinęs su įmonės/įstaigos veiklos dokumentais, praktika, galiu nustatyti įmonės tikslus, misiją, struktūrą, vystymosi dinamiką, apibrėžti galimus sprendimus pokyčiams. Kruopštus, atsakingas, atkaklus, nuoširdus, atviras, sąžiningas, tiesus, labai vertinu žmonių tas pačias savybes, neskubu teisti ir smerkti, esu linkęs suprasti, nesuprantų žmonių, kurie galvoja, kad jie yra išskirtiniai, todėl jau vien tuo nusipelnė pagarbos – man tai viena iš septynių didžiausių nuodėmių. Moku dirbti komandoje, visada siekiu geriausio rezultato, pergalės, savarankiškas, tačiau žmogiška pagalba man, draugiškas patarimas mane visada labai džiugina ir įpareigoja. ¬ Pomėgiai Labai domiuosi įvykiais šalyje ir pasaulyje, tarptautinių santykių istorija, rašau analitinius straipsnius tarptautinių santykių, istorijos, socialinių santykių tematika, anksčiau daug sportavau, buvau profesionalus dziudo imtynininkas , visai padoriai žaidžiau krepšinį, tinklinį, rankinį fakultetų ir darboviečių komandose, mėgau aktyvų poilsį, vandens turizmą. Dabar mėgstu ramesnį poilsį – skaityti grožinę ir teisinę literatūrą, klausyti klasikinę muziką, žvejoti, grybauti, dažnai pabėgioju rytais, vasarą dažnai mėgstu perplaukti Tauragno ežerą pirmyn atgal skersai. Mėgstu meistrauti, tai mane ypač atpalaiduoja, pasistačiau sklype pirtį, šiltadaržį, pavėsinę, paremontuoju butą, kai reikia, mėgstu gražią aplinką – man labai patinka, kai man pavyksta padaryti tai, ko anksčiau gyvenime nesu daręs.
Prieš 3 mėn.
Greta Saldukaitė

Greta Saldukaitė

22 m., Radviliškis
Smalsi, darbšti, bendraujanti. Besidomianti naujovėmis ir linkusi mokytis. Ieškau darbo burnos higienisto/padejėjo.
Prieš 3 mėn.
Vaida Kudiene

Vaida Kudiene

30 m., Raseiniai
Sveiki,ieškau barmenes-padavėjos darbo. Turiu 7m.darbo patirties šioje srityje.Moku bendrauti su žmonėmis,esu kruopšti ir atsakinga.
Prieš 4 mėn.
Rūta Bagdanavičiūtė

Rūta Bagdanavičiūtė

39 m., Kaunas
Ieškau lietuvių kalbos redaktorės darbo. Esu įgijusi lietuvių filologijos bakalauro bei magistro ir filosofijos daktaro laipsnius. Turiu daugiau nei 10 m. redagavimo patirtį. Teko redaguoti įvairią akademinę (literatūrologijos, verslo etikos, istorijos mokslo sričių), grožinę, publicistinę ir kitokią verstinę bei lietuvių kalba rašytą literatūrą. Taip pat esu dirbusi skirtingose redakcijose bei vertimų biuruose etatu, pagal autorines sutartis ir pagal IVP, redagavusi skirtingo pobūdžio tekstus. Redaguoju detaliai: ne vien rašybą, skyrybą, bet ir stilių, su teksto autoriumi derinu minties niuansus. Laisvai skaitau anglų bei rusų kalbomis, iš dalies ir vokiškai bei prancūziškai, taip pat esu įgijusi lotynų kalbos pagrindus, tad galiu gretinti iš šių kalbų verstus tekstus su originalais.
Prieš 5 mėn.
Sandra Stasaitytė

Sandra Stasaitytė

19 m., Kaunas
Sveiki, esu studentė, studijuojanti sporto vadybą, 19 metų ir ieškau darbo vasarai kurortuose, nesvarbu kur ar tai Nida, Šventoji ar Palanga :). Turiu darbo patirties. 2015 m. kai dar buvau nepilnametė vasarą dirbau prie žemės ūkio, darbas buvo fiziškai sunkus ir reikalaujantis ištvermės. 2016 m. vasaros sezonu dirbau Nidoje, kavinėje ,,Burė". Mano pareigos buvo - virtuvės pagalbinė darbuotoja, tačiau manęs buvo visur. Reikėdavo padėdavau padavėjams, palaikiau švarą, iškraudinėdavau produktus ir sukiodavausi virtuvėj, paruošdama maistą, gamindama patiekalus. Šis darbas mane išmokė prisiimti atsakomybę, mokėti priimti greitus sprendimus, dirbti stresinėmis situacijomis bei dirbti komandoje. Pati ieškau padavėjos, pardavėjos, kambarinės ar virtuvės padėjėjos darbo, žinoma tinka ir kitokie darbai, greitai mokausi ir moku prisiderinti.
Prieš 5 mėn.
Audrone Gerdauskaite

Audrone Gerdauskaite

Ignalina
Siūlau EN-LT-EN vertimų paslaugas nuotoliniu būdu už priimtiną kainą. Vilniaus universitetas, anglų filologijos bakalauras, bibliotekininkystės magistras, mokytojos kvalifikacija, apie 5 metus vertimų patirties įvairiose srityse. Klientai: leidykla „Baltos lankos“, bankai „Nordea“, „Swedbank“, parduotuvių tinklai „IKEA“, „MAXIMA“, Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, „Litexpo“, vertimų biurai, privatūs klientai. Dirbu pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą individualios veiklos vykdymo pažymą (IVVP), išrašau sąskaitą. Kaina - sutartinė. El.paštas: vertimaiprofesionalus@gmail.com tel. 8 670 99 121.
Prieš 1 mėn.