Darbo ir darbuotojų paieška Kita
Ieškote darbo Kita?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Kita?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Kita

Ieškančiųjų darbo Kita CV
Rimantas Šaras

Rimantas Šaras

56 m., Kėdainių
Ilgametė patirtis. Veterinaras felčeris savarankiškai atliekantis ir išmanantis kai kuriuos veterinaro gydytojo kvalifikacijai atitinkančius darbus.Gyvulių sėklinimo darbas.Darbo visoje Lietuvoje.
arvydas butkus

arvydas butkus

52 m., Kauno
Nerūkantis,negeriantis,-ymonės prestižą tik kelti reikia visokeriopai,galiu vadovaujantį darbą dirbti.Nuo 5 metų meistraujantis kaimo vaikas esu,o ne baltarankis ir užgrudintas gyvenimo sąlygų.Cv trumpa ir aiški,nesiplėsiu labai.Aviacinis techninis darbas karineje ir civilinėje srityje,vairuotojo įvairus darbai Rusijoje,Europoje ir Lt.Statybos įvairūs darbai,auto remontiniai įvairus darbai.Siuvėjo kategorija,maisto ir nemaisto įrengimų remontas,šaltkalvio kategorija,baldininko staliaus ir kt....turiu baigimo ir kursų pažymėjimus ir kt,nesurašiau visko...
Emilija  Kiulkaityte

Emilija Kiulkaityte

Jurbarko
Esu atsakinga 18metų mergina ieškanti darbo. Turiu patirties su vaikais, dirbusi-valytoja,pakuotoja,sales darbuotoja,kasininke - pardavėja, ir kitus sunkius darbus. Darbo nebijau ilgos valandos nebaugina. Esu sąžininga, darbšti, atsakinga, komunikabili kruopščiai atlieku savo darbą. Esu be žalingų įpročių.
Kastytis Šilkaitis

Kastytis Šilkaitis

32 m., Šakių
Esu negerentis vaikinas, darbštus vaikinas, greitai įsisavinantis pateikta man darbą, turiu šiektiek praktikos statybose, pagalbiniu dirbti, esu darbštus ir netingintis dirbti.
Algirdas Bauža

Algirdas Bauža

61 m., Klaipėdos
Po Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto baigimo dirbau prokuratūroje, teisme, dabar - advokatas.
Rimantas Bui

Rimantas Bui

30 m.,
30m.vyras iesko darbo.Turiu B,C,SM,EU95,skaitm.tach.kortele.Darbo patirtis vairuojant mikroautobusa Vakaru Europoje.Gamybos imoneje operatoriumi,degalineje operatoriumi vairuotoju.
Daiva Petrauskienė

Daiva Petrauskienė

32 m., Tauragės
Esu pareiginga, galiu dirbti ir komandoje, ir viena. Sugebu vadovauti ir gerai organizuoti darbą. Jeigu ieškote gero darbuotojo, tikrai nepasigailėsite mane priėmę.
Roberta Kozlovskaja

Roberta Kozlovskaja

23 m.,
Atsakinga, greitai mokausi.
Saulius Gelazius

Saulius Gelazius

47 m., Pakruojo
Esu,darbstus,atsalingas,norintis mokytis,turiu 14 metu sio darbo patirti
Arturas Dinevicius

Arturas Dinevicius

50 m.,
Esu patyres staklininkas 12 metu darbo stazas lentpjuveje negerentis darbstus pareigingas saziningas dirbu pagal patenta
Artūras Goleckis

Artūras Goleckis

50 m., Raseinių
Esu vairuotojas – profesionalas (turiu visas vairavimo kategorijas). Gebu naudotis informacinėmis technologijomis (GPS sistemos, kompiuteriai). Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Išmanau darbo organizavimo tvarką, darbo teisės pagrindus. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas, disciplina.
Aiste Urbaityte

Aiste Urbaityte

28 m.,
Esu linksma,supratinga,nelinkusi i konfliktus,draugiska,bendraujanti,greitai prisitaikanti,pripratusi prie ilgu darbo valandu ir dideliame kolektyve☺ linkusi prisitaikyti ir eiti i darba lyg i svente ☺
Gintarė Jončaitė

Gintarė Jončaitė

19 m., Šilalės
Esu pareiginga, komunikabili, motyvuota, maloni, tvarkinga, neturiu žalingų įpročių.
Edgaras Kurauskas

Edgaras Kurauskas

23 m., Vilkaviškio
Esu atsakingas,sąžiningas,energingas,komunikabilus,siekiantis užsibrėžto tikslo,lengvai bendraujantis,imlus naujovėms,greitai įsisavinu informaciją. Esu dirbęs naudotų detalių sandėlyje, autoservise, naujų autodetalių parduotuvėje. Taip pat planuodamas automobilių pervežimus. Dalyvauju automobilių lenktynėse, automobilį remontuoju pats, užsispyrimo dėka esu pasiekęs aukštų laimėjimų. Nuo mažumės dirbu šeimos versle, turiu patirties dirbant komandoje, vadovaujant jai, taip pat vairuojant sunkiasvorį automobilį.
Brigita Kuokštaitė

Brigita Kuokštaitė

19 m., Jonavos
esu komunikabili, kruopšti, pareiginga, punktuali
Raimondas  Šimkevičius

Raimondas Šimkevičius

Kauno
Ieškau dailės (mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija) mokytojo, meninės pakraipos būrelio vadovo vietos. Turiu įvairios ilgametės vaizduojamosios dailės mokytojo, menininko, dizainerio patirties. Galiu dirbti grafikos dizaineriu, dailininku apipavidalintoju. Domiuosi savo srities naujovėmis.
Andrius Puodziunas

Andrius Puodziunas

Anykščių
Patyre vairuotojas-ekspeditorius iesko vairuotojo darbo.Vidurinis issilsvinimas + Tarptautiniu vezimu vairuotojas,ekspeditorius.Dirbes europoje vilkiko vairuotoju.Turiu B,BE,C,CE vairuotojo kategorijas,95 koda takografo kortele. Turiu 5 metu vairavimo ivairiais sunkvezimiais darbo patirti.Greitai isisavinu i naujo darbo sriti.Esu atsakingas, saziningas ir pareigingas darbuotojas. Puikiai orentuojuos logistikos srityje.Moku pildyti vastarascius,keliones lapus. Pats susidelioju keliones marsrutus,laikausi darbo ir poilsio rezimo. Iskalbus,punktuolus, laisvai bendraujantis su zmonemis. Imlus ivairiems darbams.
Julija Mickevičiūtė

Julija Mickevičiūtė

22 m., Klaipėdos
Esu darbšti, greit mokausi, galiu dirbt viską jei tik to noriu pati. Ieškau darbo Klaipėdoje arba jos rajone. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, o dar labiau užsiimti organizacine veikla. Mėgstu būti už kažką atsakinga.
Gabija  Vainoraitė

Gabija Vainoraitė

16 m., Gargždų
Turiu mažesnę sesę, todėl turiu patirties su vaikais, taipat su kambarių tvarkimu ir valgio gaminimu, Esu jau dirbusi su lauko augalų priežiūra, nebijau sunkaus darbo, greitai išsprendžiu problemas, galiu dirbti įvarius darbus, taipat užsiemu fotografija.
dalius petraitis

dalius petraitis

27 m., Šiaulių
sugebu dirbti savarankiskai,bei sugebu priimti sprendimus...