Darbo pasiūlymai kambarinėms ir Kambarinių CV
Ieškote Kambarinių darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą kambarinėms?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas kambarinėms

Šioje kambarinių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą kambarinėms ir ieškančiųjų darbo kambarinių skelbimus ar CV. Kambarinės atsakingos už vidaus interjero švarą bei tvarką. Jų darbą apima įvairūs valymo darbai: patalynės keitimas, vonios visapusiškas valymas, būtiniausių priemonių keitimas bei papildymas. Kambarinių darbas neapsiriboja vien tik viešbučių ir kitų apgyvendinimo įstaigų valymu privačiame sektoriuje, jos dirba ir viešajame visuomeniniame sektoriuje: senelių samuose, globos namuose ir pan. įstaigose. Kambarinės pasižymi pastabumu, dažnu atveju neapseinama be užsienio kalbos mokėjimo, tvarkingumu, paslaugumu, mandagumu. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą kambarinėms.

Darbo skelbimai kambarinėms
Ieškau darbo

Ieškau darbo

Ginte
Mažeikiai
Kambarinės

Kambarinės

V.Robužio komercinė firma "Akacija"
Palanga
Ieškau darbo

Ieškau darbo

Kamilė
Palanga
Ieskau darbo

Ieskau darbo

Juste
Birštonas
Kambarinė-valytoja

Kambarinė-valytoja

Bendrabutis - svečių namai
Vilnius
Ieskau

Ieskau

Laura
Lazdijai
Papildomas darbas

Papildomas darbas

Vilija
Druskininkai
Man 18metu ieškau darbo

Man 18metu ieškau darbo

Neringa
Mažeikiai
Jieskai

Jieskai

Juste
Birštonas
Laukiu pasiulimu

Laukiu pasiulimu

IZABELIJA
Kaunas
Tvarkyti kambarius

Tvarkyti kambarius

Kornelija
Olandija
Skubiai darbo

Skubiai darbo

Gerda Kairyte
Kėdainiai
Kambarine. administratore

Kambarine. administratore

Vilija
Druskininkai
Ieškančiųjų darbo Kambarinių CV
Evelina Dik

Evelina Dik

18 m., Vilniaus
Esu darbšti, miela, maloni, bendraujanti ir besišypsanti gimnazistė, ieškanti darbo vasaros sezono metu. Be žalingų įpročių, gerai kalbu lietuvių, rusų kalbomis, žinau anglų kalbos pagrindus.
Irma Žebeliene

Irma Žebeliene

Lietuvos
Esu sazininga, komunikabili, nebijanti darbo moteris. Esu baigusi teise. Dirbusi paslaugų srityje su klientais. Turiu 7 metu patirti darbo UK.
Edita Ulevic

Edita Ulevic

18 m., Lietuvos
Sveiki, Esu Edita ir man 18metu. Ieskau sau darbo tokio i kuri man patiktu vaiksciot, o ne taip kad didelis atlyginimas. Trumpai apie save:linksma, miela, darbsti, greit mokausi. Galeciau dirbti visa etata. Patirtis:dirbusi kavinei bankietuose, tvarkiau namus, dirbau aukle priziurejau 3metuku vaika, dirbau pardaveja turguje. Nebijau bendrauti su vaikais. Placiau papasakociau per darbo pokalbi.
Evelina Butėnaitė

Evelina Butėnaitė

25 m., Vilniaus
Atsakingai ir noriai vykdau patikėtas užduotis. Moku dirbti ir komandoje ir individualiai. Esu draugiska, pareiginga, komunikabili, atsakinga bei sąžininga.
Benita Gulbinovičiūtė

Benita Gulbinovičiūtė

16 m., Vilniaus
Esu dar moksleivė ir darbo patirties beveik neturiu, bet labai nekantrauju jos kuo daugiau įgyti. Esu labai aktyvi, komunikabili, sąžiniga ir atsakinga, sugebu dirbti komandoje. Darbo ieškau Vilniuje.
Deimantė Švarcaitė

Deimantė Švarcaitė

19 m., Šiaulių
Esu Deimantė,man 19 metų, esu dirbusi virėja, šiuo metu dirbau padavėjos-barmenės darbą Šiaulių arenoje. Gyvenu Šiauliuose,esu greitai prisitaikanti,greitai mokausi,esu darbšti,sąžininga,punktuali,greita, lanksti, draugiška,bendraujanti :)
Rūta Likadzijauskaitė

Rūta Likadzijauskaitė

17 m., Kėdainių
Esu pareiginga,atsakinga, komunikabili, drąsi, ieškau darbo vasaros sezonui.
Eurika Paulikaite

Eurika Paulikaite

25 m., Tauragės
Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Išmanau darbo organizavimo tvarką, darbo teisės pagrindus. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas.
Judita Rutytė

Judita Rutytė

25 m., Vilniaus
Esu linksma mergina, atsakinga, maloni , supratinga, visad besisypsanti, komunikabili, paslaugi. Motyvuota, gerai moku organizuoti, prisitaikyti prie kolektyvo sugebu greitai isprsti iskilusias problemas.
Monika Stančiukaitė

Monika Stančiukaitė

Plungės
Esu labai pareiginga, komunikabili, motyvuota, skatinama labai gerai dirbu ir atlieku savo pareigas, atsakinga, greitai besimokanti, nebijanti darbo, mėgstanti išsūkius, galinti dirbti tiek viena, tiek komandoje, atkakli ir užsispyrusi, siekianti savo tikslų, nepasiduodanti, darbšti, kruopšti, draugiška, sąžininga, protinga, sumani, smalsi, darbas vienas iš svarbesnių dalykų man, nes darbas, anot Donelaičio yra vienas iš žmogaus egzitensijos pagrindų, todėl jei ne dirbi, vadinasi negyveni.
Renalda Čiupailaitė

Renalda Čiupailaitė

16 m., Trakų
Esu draugiška, darbšti ir atsakinga. Siekianti viską padaryi gerai ir vis tobulėti.
Gabrielė Ciganaitė

Gabrielė Ciganaitė

17 m., Tauragės
Gebėjimas greitai keistis, prisitaikyti prie pokyčių, ugdyti naujus savo gebėjimus, atrasti naujus veikimo būdus ir išeitis iš nestandartinių situacijų, kruopštumas, kūrybiškumas, punktualumas, tvarkingumas, atsakingas požiūris į darbą, veiklumas, gebėjimas dirbti komandoje, bendrauti, sąžiningumas.
Egle Danuseviciene

Egle Danuseviciene

20 m., Telšių
Esu atsakinga, darbšti, lengvai bendraujanti, tvarkynga, ☺
Lina Valuckaitė

Lina Valuckaitė

20 m., Kauno
Greitas prisitaikymas prie darbo aplinkos. Greitas mokymasis naujų dalykų. Supratingumas. Nuolat iškeliami klausimai, jei yra kažkokių neaiškumų. Noras daugiau pasiekti ir išmokti naujoje darbo vietoje, aplinkoje.
Akvilė Norbutautė

Akvilė Norbutautė

21 m., Vilniaus
Esu aktyvi, greit besimokanti ir madagi mergina. Labai vertinu darbą su žmonėmis, man labai patinka jos konsultuoti, padėti išsirinkti prekę, parduoti ir matyti patenkintas jų šypsenas. Taip pat labai patinka studijuojama ekonomika, su skaičiais nesipykstu ir jaučiu aistrą šiai sričiai. Moku valdyti stresines situacijas, niekada nepradedu panikuoti, galiu dirbti ir viena. Kadangi esu dar tik pirmo kurso studentė, pageidautinas nepilnas darbo etatas, kaip 0,5 arba 0,7 arba bent jau su galimybe derinti darbą su mokslais.
Gabrielė Jankauskaitė

Gabrielė Jankauskaitė

16 m., Kelmės
Esu darbšti, komunikabili, sąžinga, atsakinga, nebijanti darbo, padori, darbas nesvarbus, svarbu, kad padorus. :)
Ineta Žvikevičiūtė

Ineta Žvikevičiūtė

23 m., Širvintų
Esu draugiska, greitai susidraugauju su darbo kolektyvu, esu daršbti ir atsakinga.
Silvija Jazdauskaitė

Silvija Jazdauskaitė

18 m., Klaipėdos
Darbo patirties turiu mažai,bet greitai mokausi.
Goda Žvirblytė

Goda Žvirblytė

17 m., Mažeikių
Būsima 18-metė ieško sezoninio darbo pajūryje arba Mažeikiuose. Esu labai pareiginga ir motyvuota, mėgstu darbą kolektyve galiu greitai išspręsti jame iškilusias problemas.Anksčiau dirbau ūkyje ir turguje, todėl sunkaus darbo nebijau, be to esu labai kruopšti ir atsakinga, komunikabili :)
Monika Grikštaitė

Monika Grikštaitė

17 m., Plungės
Esu pareiginga, rimtai žiūriu į visas pareigas ir darbus kuriuos darau, darpšti, maloni, pagarbi, trokštanti mokytis ir tobulėti, draugiška, motyvuota, tvarkinga, mėgstu darbus atlikti kruopščiai.