Skelbimas galioja iki: 2017 Rugsėjo 15
ID 247363
Spausdinti Siųsti draugui Kandidatuoti į šią darbo vietą KandidatavoteJūs jau kandidatavote į šią poziciją

Grafikos dizainerė-maketuotoja ieško nuolatinio

Apie mane
Mokymosi įstaigos
2011 - 2014
Kauno kolegija, aukštesnysis / profesinis išsilavinimas
Leidyba ir spaudos technologija
Darbovietės
2016.01 - 2016.04
Grafikos dizainerė
SS leidyba, UAB

DARBO POBŪDIS
Darbas redakcijoje. Įvairių žurnalų, kryžiažodžių ir spalvinimo knygelių, bei reklamų stambioms įmonėms bei klientams maketavimas, paruošimas spaudai. Darbe kaip maketuotoja-dizainerė išmanau savo sritį profesionaliai, nes galutinius produktus pamato plati dalis visuomenės, tad labai svarbus atidumas, kruopštumas ir aukštas meniškumas, nes kiekvienas žurnalas yra savaip originalus.
Dirbau kelis mėnesius, nes netenkino direktorių elgesys su darbuotojais, požiūris į darbą ir darbuotojus, darbas buvo begalo įtemptas, kaip ir darbo atmosfera, labai mažas atlyginimas lyginant darbo kiekį.

2015.10 - 2016.01
Grafikos dizainerė
Sprendimų kalvė, UAB

DARBO POBŪDIS
Spaustuvėje maketavau įvairius reklaminius ir ne tik reklaminius leidinius: asortimentas labai įvairus nuo firminio stiliaus sukūrimo įmonei iki knygų, lankstinukų, skrajučių, etikečių, tentų, plakatų ir daugelis kitokios reklaminės produkcijos. Taip pat juos paruošiu spaudai, atlieku spaudos korektūras, lankavimus lape, užsakinėju spaudos plokštes, apskaičiuoju prekės galutines kainas ir savikainas (retais atvejais).
Svarbiausias mano bruožas įsigilinti į užsakovo norus, kad jis būtų patenkintas gautu rezultatu. Kuo manau išsiskiriu iš kitų maketuotojų, kad darau po kelis visiškai skirtingus variantus, iš kurių klientas lengvai išsirenka. Darbe kaip maketuotoja-dizainerė išmanau savo sritį profesionaliai, žinoma visur pasitaiko klaidų, tačiau darbe esu atidi, kruopšti ir greitai atliekanti patikėtas užduotis.

2013.12 - 2014.02
Grafikos dizainerė
Šviesa, UAB

DARBO POBŪDIS
Baigiamoji praktika vienoje didžiausių leidyklų Lietuvoje „Šviesa“.
4 klasės Standartizuotų testų maketavimas. Įvairių leidinių, pagrinde mokyklinių reikmenų maketavimas, bei Selemono Paltanavičiaus enciklopedinio pobūdžio knygos „Mano šalies gamta“ maketavimas.

Grafikos dizainerė
Kalendorius, UAB

DARBO POBŪDIS
Gamybinė praktika leidykloje „Kalendorius“.
Knygos „Kai Gynėvė raudojo krauju“ maketavimas ir išleidimas į rinką, katalogo, sieninio bei kišeninių kalendorių gaminimas, skrajučių, lankstinukų ir knygutės „Pradinuko užrašai“ maketavimas. Kruopštus ir atsakingas darbas su Adobe Photoshop CC ir Adobe Indesign C6 programomis.
Asmeninės savybės
Nuoširdumas, pareigingumas, darbštumas, tvarkingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas, atsakingumas, veiklumas ir žingeidumas, raštingumas, tautiškumas, supratingumas, pozityvumas. Sugebu dirbti greitai ir laikytis tikslių terminų, pasižymiu greita orientacija, noriu taikyti naujoves, imtis naujų projektų.
Kontaktai
Darbo vieta:
Kaunas
Kontaktinis asmuo:
Odeta
El. pašto adresas:
Susisiekti su kandidatu
Telefonas:
Skambindami skelbimo autoriui pasakykite, kad skelbimą radote portale Dirba.lt
Kandidatuoti į šią darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią poziciją
Siųsti draugui