Raskite motyvuotą ir tinkamą darbuotoją jau dabar

Susiraskite darbuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Patikėkite paiešką mūsų specialistams
Jeigu neturite laiko ieškoti darbuotojo patys arba savarankiškos paieškos užtruko labai ilgai, rekomenduojame užsakyti personalo atranką. Mūsų specialistai suras Jums tinkamą darbuotoją pagal Jūsų reikalavimus!
Didžiuojamės dirbdami su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonėmis
Dirba.lt partneriai
Gražūs žodžiai apie mus
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.
Naujausi CV
Edita Denovagis

Edita Denovagis

47 m.
Profesionaliai organizuoju ir tvarkau įmonių buhalterinę apskaitą. Konsultuoju apskaitos ir mokesčių klausimais, teikiu visas įstatymų numatytas ataskaitas/deklaracijas VMI, Sodrai, Registrų centrui, Statistikos departamentui. Atstovauju įmonėms Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Buh. apskaitos kaina nuo 70 Eur/mėn. (iki 2 darbuotojų, iki 30 apskaitos dokumentų per mėnesį). Jokių papildomų mokesčių netaikau. Aukštasis išsilavinimas, 18 metų bendra vyr. buhalterės / finansininkės-konsultantės darbo patirtis įvairiose veiklos srityse. Iš jų 7 metų vyr. buhalterės, finansininkės-konsultantės darbo patirtis vienoje iš patikimiausių Lietuvoje apskaitos ir audito įmonėje: http://www.fmggroup.eu Turiu UAB FMG pagrindinio partnerio rekomendaciją. Šiuo metu dirbu savo biure Vilniuje. Programa "RIVILĖ GAMA". Telefonas: 8 614 10337
Prieš 5 val.
Aistis Lakštutis

Aistis Lakštutis

17 m., Klaipėda
Esu studentas 17 metis, ieškantis pastovaus darbo klaipėdoje galiu dirbti darbo dienomis po mokyklos ir savaitgaliais, po pusės metų sueis 18. Esu darbštus, atliekantis pilnai savo darbą, nebijau fizinio darbo ir esu kantrus.
Prieš 5 val.
Arunas Dambrauskas

Arunas Dambrauskas

57 m., Klaipėda
As jums tikrai buciau naudingas.Esu istvermingas ir atsakomybes jausma turintis žmogus.Dirbau Rusijoje,Airijoje,Belgijoje ,Suomijoje ,Lietuvoje. Su pagarba Arunas Dambrauskas.
Prieš 16 val.
Valdas Gudelevičius

Valdas Gudelevičius

18 m., Kaunas
Esu studentas, studijuoju programų sistemas Kauno technologijų universitete, ieškau bet kokio darbo 0.5 etato, po paskaitų vakare bei savaitgaliais, turiu šiek tiek darbo patirties sandėliuose, tačiau greitai mokausi bei įsisavinu informacija, tad prisitaikyčiau prie įvairių darbo sričių. Esu kantrus, darbštus, nebaigiu darbo kol pats nesijaučiu jo atlikęs tinkamai, kitais žodžiais tariant iš dalies esu perfekcionistas, siekiu, kad mano darbas būtų atliktas kaip tik tai įmanoma tobuliau.
Prieš 2 d.
Almina Kulešovaitė

Almina Kulešovaitė

19 m., Vilnius
Vos tik įgijusi vidurinį išsilavinimą,trims mėnesiams įsidarbinau įmonėje UAB "Norfos mažmena", Molėtuose. Esu atidi, atkakliai domiuosi man skirtu darbu bei stengiuosi pasiekti pačių geriausių rezultatų, tad greitai išmokau dirbti kasos aparatu, krauti tiek maisto, tiek pramonės prekes bei rūpintis saldainių skyriumi, tačiau teko palikti darbo vietą, dėl pasiūlymo studijuoti Vilniuje, tad panašaus pobūdžio darbo ieškau būtent šiame mieste. Dirbti galiu tik vakarinėje pamainoje, darbo dienomis. Idealu Naujininkuose arba Naujamiestyje.
Prieš 2 d.
Roma Pliuskeviciene

Roma Pliuskeviciene

Kaunas
Atleku grozio proceduras ,fibroblast proceduras ,permanentinis makiazas ,mezoterapija ,dirbu tik su vokiska technologija ,patirtis yra ,paskutiniu mietu gyvenusi ir dyrbusi airijoi.
Prieš 3 d.