Darbo ir darbuotojų paieška Mažeikiuose
Ieškote darbo Mažeikiuose?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Mažeikiuose?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Mažeikiuose

Mažeikiuose gyvena 36,2 tūkst. gyventojų, miestas priklauso Mažeikių r. sav. kurioje užfiksuota 57,4 tūkst. gyyventojų. Dirbančiųjų Mažeikių r. sav. yra 17 tūkst., o nedarbo lygis Mažeikių r. sav. yra 14,0% (2014 metų duomenys). Mažeikių r. savivaldybės meras yra Antanas Tenys, kuris vadovauja nuo 2011 metų. Šiame skyrelyje Jūs galite naršyti po darbo skelbimus Mažeikiuose, siūlyti, susirasti darbą ir prisidėti prie nedarbo lygio mažinimo Mažeikiuose.

Ieškančiųjų darbo Mažeikiuose CV
Indrė Navardauskaitė

Indrė Navardauskaitė

26 m., Mažeikiai
Turiu darbo patirties prekyboje bei administravime. Esu komunikabili, imli, greitai įsilieju į kolektyvą. Esu atsakinga, punktuali.
Dalia Kozloviene

Dalia Kozloviene

50 m., Naujoji Akmenė
Ieškau paprasto darbo,pagalbine darbuotoja geriausia būtų.Dirbu virėja-konditere ,bet ieškaus darbo,dėl kai kurių priežasčių.Būtų gerai Virėjos pagalbine ,virtuvės pagalbine,kas susiję su konditerijos gaminiais,desertais,moku gražiai puošti valgius.
Irma Rakauskaitė

Irma Rakauskaitė

18 m., Mažeikiai
Sveiki, esu studentė, ieškau darbo, kol baigsis mokslo metai savaitgaliais, o po to ir visai vasarai. Man 18 metų. Esu darbšti, mandagi, atsakinga, be žalingų įpročių, labai myliu vaikus, moku bendrauti su žmonėmis. Esu dirbusi gėlių kioskelyje. Ačiū už dėmesi.
Artūras Minelga

Artūras Minelga

Telšiai
Esu analitiškas, konkretus tačiau besišypsantis ir geranoriškas žmogus. Greitai mokausi ir stengiuosi nekartoti savo klaidų. Esu nevedęs, todėl galiu dirbti ilgas valandas bet kuriame pasaulio krašte. Nors pedagogo kvalifikacijos neturiu, tačiau ruošiuosi ją įgyti, nes prioritetą teikiu matematikos mokytojo darbui. Turiu matematikos korepetitoriaus patirties.
Reda Pranauskiene

Reda Pranauskiene

33 m., Mažeikiai
Esu sažininga moteris,be žalingų įpročių,lengvai bendraujanti kolektyve,norinti dirbti ir tobulėti.
Goda Žvirblytė

Goda Žvirblytė

18 m., Mažeikiai
Būsima 18-metė ieško sezoninio darbo pajūryje arba Mažeikiuose. Esu labai pareiginga ir motyvuota, mėgstu darbą kolektyve galiu greitai išspręsti jame iškilusias problemas.Anksčiau dirbau ūkyje ir turguje, todėl sunkaus darbo nebijau, be to esu labai kruopšti ir atsakinga, komunikabili :)
Laima Betulienė

Laima Betulienė

39 m., Skuodas
Esu darbšti, atsakinga, komunikabili, sąžininga, geros širdies, nemėgstu palikti neužbaigtų darbų, negailinti patarimų, linkusi padėti artimiesiems ir draugams.Laukiu darbdavio kuris suteiktų galimybe save realizuoti kaip asmenybę.
Donata Zakarauskiene

Donata Zakarauskiene

37 m., Mažeikiai
Esu atsakinga, pareiginga, punktuali, draugiška.