CV kategorijoje Staliai

CV kategorijoje staliai

Puslapiai: 1234567... 13
Rimgaudas Balsys
Esu darbstus be zalingu yprociu,is Marijampoles,turiu savo transporta bej yrankiu. Esu dirbes prie karkasiniu namu,stogu,montaves terasas,pirtis taip pat dirbes su gipskortoniu,galiu montuoti amstrong lubas. Turiu patirties baldu gamyboj. Galiu virint lengvas konstrukcijas.
Mindaugas  Ziulpa
Įgudęs stalius iesko darbo Klaipėdoje. Patirtis apie 4metus norvegijoje iš jų 1.5metai namelių statymas, o kiti likusieji metai: durų, langų statymas, laminatas, apvadai, gipso sukimas, karkasu darymas... Esu punktualus, niekada neveluoju į darbą, bet gali ir nutikti kas nors del ko pavėluojama į darbą.( niekada nesakyk niekada) Darbštus, sąžiningas, nerūkantis, negeriantis, gerai sutariu kolegom.
stanislav Jagelo
šios srites darbo paterti turiu 15 metu.esu sažiningas,pareigingas,moku gerai organizoti darba .norvegiška paterti turiu veno meto.turi savo auto.
Arturas J
I work with real projects and I'll help you to find out the best constructive decision which will fit your budget and time in the most adorable way.
Robert Tesliuk
Ieškau darbo Vilniuje. Esu labai pareigingas, motyvuotas, darbštus. Esu lojalus darbuotojas, vertinantis pastovumą.
valdas purlys
negeriu nerukau sazingas vairuoju esu labaipareigigas
Linas Randis
Saziningas,be zalingu iprociu,punktualus,darbstus,atsakingas.
Lukas Jankauskas
Esu darbštus jaunuolis ieškantis darbo, bendraujantis, malonus žmogus kuris visalaik sutaria su savo bendradarbiais
Remigijus Bielskis
Patyres statybininkas ieskau darbo Mazeikiuose, Lietuvoja, uzsienija Esu pareigingas moku organizuoti darbus siekiu kokybes
Edmundas Kvedaras
Šiuo metu mokinuosi ir ieškau darbo prie medienos. Galiu dirbti pilnu etatu, darbas gali būti ilgalaikis.
Antanas Grauslys
Esu kruopstus greitai isisavinantis informacija,komunikabilus,megstantis darba taip pat nevartojantis alkoholio.
Kipras Kriksciunas
Esu tvirta komandos dalis, nebijau išsakyti savo nuomone, siūlyti sprendimus, idėjas, taip pat esu motyvuotas paskatinti aplinkinius, pradžiuginti, ar kaip kitaip pagelbėti. Kurybingas ir parankus. Gerai susitvarkau su dideliu krūviu. Visada linkęs mokytis ir tobulėti.
Saulius Bauža
Sveiki, Sugebu kokybiškai atlikti man paskirtus darbus bei vadovauti ir dirbti komandoje. Darbo sugebėjimai: Mūrijimas, betonavimas, tinkavimas. Virinimas (elektrodais, kempu), dujinis pjovimas deguonimi. Durų, langu montavimas. Darbas su medžiu. Santechnika, vandentiekis , nuotekos. Elektros instaliacijos išmanymas. Šildymo įrengimas, šildomos grindys, katilu pajungimas. Darbas nivelyru. Įvairios įrangos surinkimo išmanymas. Krautuvu (kaušas, šakės), mini ekskavatoriumi ir kita technika. Žinios apie auto transporto priemones, jų remontas ir priežiūra. Darbas kompiuteriu, jų remontas ir priežiūra. Geri įgūdžiai prekyboje, sąskaitų -sutarčių tvarkymas. Atlieku įvairius statybinius – rekonstrukcijos darbus, sprendžiu įskilusias problemas parinkdamas tam tinkamiausią sprendimą. Medžiagų parinkimas, paskaičiavimas ir užsakymas. Tikiuosi, kad turėsiu galimybę atsakyti į Jums svarbius klausimus pokalbio metu ir taip pat daugiau sužinoti apie įmonę ir darbo perspektyvas.
Leonas Frolovas
perspektyvus,atsakingas,isiliejantis i kolektyva,darbstus
Audrunas Stonkus
Esu patyręs statybininkas su daugiau nei 15 metu patirtimi.Mėgstu dirbti savarankiškai,tiek dirbdamas vienas,tiek turin brigada.Statyba man ir hobis ir pragyvenimo šaltinis.turiu savo transporta ir įrankius.Reikalui esant galiu organizuoti darbus.Esu geros fizines kondicijos be žalingų įpročių. Ieškau darbo Vilniuje,kad nebereiketu dirbti užsienyje.
tomas juknevičius
Ieškau darbo statybos srityje išmanau šlaitinių stogų konstrukcijų montavimą, beveik visų tipų dangų dengimą. Turiu patirties karkasinių pastatų statyboje, galiu dirbti smulkius apdailos darbus, gkp montavimas. Į savo darbą žiūriu atsakingai ir dėmesingai, esu motyvuotas nuolat mokytis ir tobulėti, nebijantis naujų iššūkių. Esu komunikabilus, galiu dirbti komandoje ir savarankiškai. Tikiu, kad savo sugebėjimais ir patrtimi galėčiau tinkamai įvykdyti man pavestas darbų užduotis.
Simonas Jakelaitis
Ieškau laikino darbo, kad įgyčiau darbo patirties. Šiuo metu mokausi egzaminams, reikalingiems turizmo studijoms. Esu atsakingas, sąžiningas, kruopštus, kūrybingas, energingas, tvarkingas, draugiškas ir nuoširdus. Gerai moku anglų kalbą, turiu prancūzų kalbos pagrindus. Taip pat turiu muzikinį išsilavinimą. Esu patyręs akies traumą, dėl to turiu fizinių apribojimų.
Aleksejus Poberežec
Pareigingas,sąžiningas,punktualus.nebijantis darbo krūvio,greitai moku spręsti problemas,be zalingu ipraciu.patirtis vezbutise.restoranose
Anatolij  Nazarov
Profesijos Suvirintojas ( BUREAU VERITAS bei Europos kvalifikacijų sąrangos dok. nr. 057636) Aukstalipis (dok. nr. KL-AU-D15/2) Autokebulininkas(tampytojas-paruosejas) Plataus profilio statybininkas Pastoliu montuotojas Santechnikas
Puslapiai: 1234567... 13
CV kategorijos