CV kategorijoje Staliai

CV kategorijoje staliai

Puslapiai: 1234567... 13
Arturas Škultinas
turiu patirties uzsienyje airija, norvegija- karkasiniu namu statyboje, vidaus apdailos darbuose ir kt.
Viktoras Ignatjevas
atsakingas,galiu dirbti su savo irankiais,automobilis,be zalingu yprociu
ARVYDAS JOKŠAS
Esu kruopštus, pareigingas, tvarkingas, atsakingai atlieku man pavestus darbus. Moku dirbti vienas ir su komanda. Turiu praktikos vairuojant autopakrautuvą. Labai patinka elektros instaliavimo darbai (naujų ir senų laidų instaliacija, šviestuvų pajungimas, rozečių montavimas, elektros skydinių pajungimas). Be žalingų įpročių.
Arūnas Valūnas
Turiu elektrosuvirintojo,staliaus,autotechniko darbo pazymejimus,daug darbo patirties suvirinimo,automobiliu remonto,baldu gamybos srityse,esu atsakingas,be zalingu iprociu10 metu vadovavau savo verslui,fiziskai stiprus,moku ir galiu dirbti visus buities ir ne tik darbus.B kat.vairuotojo pazymejimas,nuosavas automobilis.
Gintautas Purelis
Kloju naują parketą, parketlentes, laminatą, medines grindis. Taip pat restauruoju, remontuoju, šlifuoju, atnaujinu, lakuoju, alyvuoju, vaškuoju seną parketą, medines grindis. Tiesiu bei atnaujinu sales, sporto sales, terasas, lieptus, pavėsines, tvoras. Sudarau sąmatas, atvežu medžiagas. Tel: 86 59 33 132
Kristupas Terleckas
Sveiki esu Kristupas Terleckas man šiuo metu yra 20 metu neseniai baigiau Vilniaus statybininku rengimo centra čia igijau staliaus profesija. Tai pat žinau ir baldžiaus darbus. Mėgstu projaktuoti ant sketch up programos ivairiausius baldus.
Tomas Trybe
Save išbandžiau įvairiose darbo srityse. Norėčiau sukauptą darbo patirtį panaudoti Jūsų įmonėje. Esu atsakingas, sąžiningas ir punktualus darbuotojas. Turiu šias vairuotojo teisių kategorijas: B kategorija TR1 kategorija TR2 kategorija SZ kategorija SM kategorija
Rimgaudas Balsys
Esu darbstus be zalingu yprociu,is Marijampoles,turiu savo transporta bej yrankiu. Esu dirbes prie karkasiniu namu,stogu,montaves terasas,pirtis taip pat dirbes su gipskortoniu,galiu montuoti amstrong lubas. Turiu patirties baldu gamyboj. Galiu virint lengvas konstrukcijas.
Jonas Liandzbergas
Dirbu statybose jau daugiau kaip 10 metu. turiu daug patirties. greitai ismokstu tai ko nemoku dar. pagrindiniai mano darbai yra namu statymas nuo pamatu iki stogo. vidaus apdaila maziau moku,bet ce nebeda daug ka moku ir prie apdailos.
Rimvidas Ancevicius
Esu 57m.fiziskai sveikas,darbstus,pareigingas stalius-stogdengys,susikalbu anglu,darbo patirtis statyboje skandinavijos salyse apie12m.turiu nemaza patirti renovuojant cerpinius stogus,fasadai,terasos,karkasai,gipskartonis,parketas,BCkat.Gliu dirbti savarankiskai.
ARTURAS KAJALAVICIUS
Esu pareigingas,tvarkingas,kulturingas,iskeltas uzduotis atlieku kruopsciai ir atsakingai.Be priekaistu kalbu rusiskai,susikalbu angliskai.
ARNOLDAS ŽILINSKAS
Greitai įsisavinu naujoves. Dirbu tvarkingai, atsakingai.
Ernestas Samuolis
esu pareigingas dirbau minkstuju baldu imoneje , esu patyres sitoje srityje buvau baldu surinkejas , veliau stalius staklininkas, o dar veliau pakeltas i meistro pareigas uz darbo rezultatus ir galimybe vadovauti kitiems esu savanoris tarneves Lietuvos Kariuomeneje gerai ir darniai isprendziu visas iskilusias problemas
Deividas Černiauskas
Esu labai darbštus, kruopštus, pareigingas, nebijantys jokio darbo, greitai išmokstantys viską, nebijantys iššūkių ir sunkaus darbo.
Tomas Suckel
Esu darbštus, veiklus, novatoriškas, sąžiningas, punktualus, energingas, greit prisitaikantis prie pasikeitusių darbo sąlygų, bendraujantis ir nuoširdus asmuo. Visuomet siekiu užsibrėžto tikslo ir aukščiausių rezultatų. Galiu dirbti tiek grupėje, tiek individualiai. Ieškau darbo kuriame galėčiau atskleisti savo teigiamus bruožus, tobulėti, įgyti naujų įgudžių bei bendrai kelti darbo našumą.
Jonas Kiaulys
Esu žmogus mėgstantis naujoves,kūrybą bei bendravimą su kitais žmonėmis.Jau nuo 16-os. metų domiuosi baldais,bei kitais gaminiais iš metalo,medienos ar plokščių.Kiek leido sąlygos,tai tapo ne tik hobiu,bet ir darbu.Šioje srityje turiu patirties,be to,tai leido gana gerai pažinti tiek rankinius,tiek elektrinius įrankius,bei įvairias stakles medienos ir metalo gaminiams apdirbti,greitai perprasti naujus įrenginius.Mano praktika šioje srityje yra tiek savarankiška,tiek patirties turiu ir dirbdamas įmonėse.
Roman Gliaudelis
Esu darbstus atsakingas fiziskai stiprus negazdina jokie darbai, noras dirbti. Be zalingu iprociu. Galiu dirbti pamainini darba.
vytautas zilius
Ieskau staliaus-karkasiniu namu montuotojo darbo,turiu 20 m.darbo paskiri ,dirbau Norvegijoje 10 m.,dirbu su technine doku mentacija ,vidaus ir lauko apdaila.stogu dengimas,skydiniu namu montavimas iki rakto,langu duru montavimas,gerai kalbu rusiskai,skaitau rasau ,kalbu norvegiskai.vidutiniski anglu kalbos pagrindai,turiu norvegiska ID ir SKat korta
Puslapiai: 1234567... 13
CV kategorijos