Remigijus Sankauskas | CV Dirba.lt
CV anketos   296
Remigijus Sankauskas

Remigijus Sankauskas

Gyvenimo aprašymas (CV)
Trumpai apie mane
Gyvenimiška patirtis manau būtų mano privalumas.
Pageidaujamų pareigų tipas:
Darbuotojas, Padėjėjas 
Pageidaujamos darbo sritys:
Apsaugos darbuotojai, Dispečeriai, Mokytojai, Sargai, Vadybininkai 
Asmens informacija, kontaktai
Gimimo data:
1962.05.18 (54 metų amžiaus) 
Lytis:
Vyras 
Gyvenamoji vieta:
Šiauliai 
Telefono numeris:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Elektroninis paštas:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Darbo patirtis
Laikotarpis:
nuo 1984.08.01 iki 1992.04.01 
Įmonė:
43-oji profesinė technikos mokykla 
Darbo sritis:
Mokytojai 
Jūsų pareigos:
profesijos mokytojas 
Trumpas darbo aprašymas:
mokymas,auklėjimas 
Laikotarpis:
nuo 1992.04.01 iki 1995.03.01 
Įmonė:
individuali veikla 
Jūsų pareigos:
prekių tiekimas, darbuotojų darbo koordinavimas 
Trumpas darbo aprašymas:
prekyba maisto produktais 
Laikotarpis:
nuo 1995.05.01 iki 2012.04.01 
Įmonė:
Klaipėdos teritorinė muitinė 
Jūsų pareigos:
pamainos viršininkas , skyriaus v-ko pavaduotojas 
Trumpas darbo aprašymas:
darbuotojų darbo koordinavimas 
Laikotarpis:
nuo 2012.06.01 iki 2014.09.01 
Įmonė:
UAB Rikusta 
Jūsų pareigos:
direktorius,direktoriaus pavaduotojas 
Trumpas darbo aprašymas:
įmonės veiklos koordinavimas muitinės sandėlio priežiūra 
Išsilavinimas
Laikotarpis:
nuo 1980.09.01 iki 1984.06.01 
Laipsnis:
Magistras 
Mokymosi įstaiga:
Vilniaus Valstybinis pedagoginis Institutas 
Išsilavinimo sritis:
Fizika 
Specialybė:
bendrojolavinimo mokyklų darbų mokytojas 
Kalbos
Kalba 
Kalbėjimas 
Supratimas 
Rašymas 
Rusų 
Puikiai 
Puikiai 
Gerai 
Vokiečių 
Vidutiniškai 
Vidutiniškai 
Vidutiniškai 
Kalba 
Rusų 
Kalbėjimas 
Puikiai 
Supratimas 
Puikiai 
Rašymas 
Gerai 
Kalba 
Vokiečių 
Kalbėjimas 
Vidutiniškai 
Supratimas 
Vidutiniškai 
Rašymas 
Vidutiniškai 
Papildomi duomenys
Laisvalaikio pomėgiai:
Sportas, kelionės 
Vairuotojo pažymėjimas:
A, B, C 
Vairuotojo stažas nuo:
1978.07.01 (38 metų stažas)