CV anketos | 672 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1 ...669670671672673674675... 677
672 psl.
Robertas Volkavicius
kokybiskai tinkuoju kalkiniu cementiniu misiniu,darbus atlieku kokybiskai.Ilgamete darbo patirtis.tel.864602725
Greta Zaranian
Ieškau darbo kuriame galėčiau tobulėti. Darbas aktyvių pardavimų srityje leido man įgauti patirties bendraujant su klientais tiesiogai ir dirbant komandoje siekiant bendro tikslo. Esu darbštus žmogus ir noriu įgauti naujos patirties. Moku anglų kalbą bei rusų kalbos pagrindus.Esu pareiginga, komunikabili, iniciatyvi, darbšti. Būnu užsispyrusi dirbdama man skirtą darbą. Moku gerai sutarti su darbuotojais ir vadovais. Greitai mokausi. Turiu Rekomendacija.
Laura Liutkutė
Esu jauna, kūrybinga, trejų metų patirtį turinti mokytoja. Šiais metais baigiau magistro studijas. Galiu dirbti pedagoginį darbą, migracijos srityje, archyvuose, santykių su užsieniu sistemoje, muziejuose. Esu komunikabili, atsakinga, pareiginga ir ambicinga mergina. Savo darbą visada atlieku.
Jurgita Bagviliene
Sugebu aiškiai ir efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, esu energinga, organizuota bei atsakinga. Manau, kad darbe esu savarankiška, kantri. Visada susikoncentruoju rimtam darbui ir esu pastabi.
Jurgita Mikalkaitė
Baigiau Utenos kolegijoje Buhalterinės apskaitos studijų programą. Pagal profesiją praktikos turiu mažai, tačiau tai nereiškia, kad nieko nesugebu. Nes esu paprasta, lengvai išmokstu naujų dalykų. Nuo 16 m. dirbau įvairiausius darbus vasaros sezonais, tiek sunkius, tiek lengvesnius. Pirmas darbas buvo eglučių bei kitų medelių prižiūrėjimas, ravėjimas. Toliau sekė Sargės darbas dienomis, Padavėjos/Barmenės darbas kavinėje, Norvegijoje braškių rinkimas bei ravėjimas ir šiuo metu dirbu naktinės Sargės darbą, tačiau terminuotas, tik vasaros sezonui. Atlikdama baigiamąją buhalterinės apskaitos praktiką UAB "Autagnė" įtvirtinau paskaitų metu įgytas žinias, bei darbo su buhalterines apskaitos programa "Stekas" bei "Stekas plius" gebėjimus. išrašinėjau PVM SF/SF. Skaičiavau komandiruočių sąnaudos, pildžiau reikalingas deklaracijas. Dirbdama padavėja/barmene, išmokau bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Dirbau su kasos aparatu, dariau inventorizacijas, buvau atsakinga už prekių užsakymus, bendravimą su tiekėjais, maisto gaminimą. Dirbdama Utenos "Saulės" gimnazijoje išmokau dirbti ir saugoti objektus tiek dienomis tiek naktimis ir būti atsakinga už saugomus objektus.Puikiai jaučiuosi dirbdama komandoje, esu komunikabili. Mėgstu bendrauti su žmonėmis. Dirbdama Norvegijoje išmokau prisitaikyti kitoje kultūroje, bei pritaikiau anglų kalbos žinias. Žinau kas yra sunkus darbas ir kaip uždirbami pinigai.
Rita Baublyte
Esu baigusi prekybos vadyba,ieskau darbo Kretingoje (Kretingos rajone)Palangoje.Esu pareiginga,sazininga,darbsti mergina.
Violeta Baliul
Laba diena. Aš esu studentė ir neslėpsiu, kad man dar truksta darbo patirties, bet esu labai stropi ir motyvuota dirbti, todėl galėčiau susitvarkyti su bet kokiu darbo. Laisvai kalbu rusų ir lenkų kalbomis, be to galėčiau susikalbėti angliškai. Taip pat žinau vokiečių kalbos pagrindus. Esu baigiusi buhalterių kursus ir dirbu 0,25 etato viename projekte buhaltere. Darbo ten mažai, todėl noriu susirasti pastovų darbą. Jeigu pasirinksite mane tikrai nepasigailėsite.
Mantas Lagusckas
esu labai darbštus ka pradedu ta butinai turiu ir baigti. baiges darba niekada negirdziu is zmoniu blogu atsiliepimu priesingai vien geru. moku gerai anglu kalba biski rusu. esu plaukikas galeciau dirbti ir kokiu nors gelbetoju :D visa kita info apie mane telefonu arba e-laisku.
Julija Saulėnaitė
Esu darbšti, pareiginga,komunikabili,atsakinga. Ieškau pardavėjos darbo Kaune pilnu etatu. Pageidaučiau darbo rūbų ir avalynės parduotuvėse.
Kristina Skudraitė
Puikus komandinio darbo supratimas, geri bendravimo įgūdžiai, konfliktų sprendimas. Organizaciniai gebėjimai įgyti dirbant praktinio mokymo firmoje „Ateitis“, UAB „Senukų prekybos centras“, Kėdainių „Daumantų skanėstai“. Vadovavimas (UAB „Senukų prekybos centras“). Dvi savaites pavadavau skyriaus vadovo pavaduotoją. Darbo organizavimas, dokumentų tvarkymas, bendravimas su administracija bei darbuotojais. Savybės: komunikabilumas, kantrumas, imlumas, supratingumas, punktualumas, sąžiningumas, darbštumas, kūrybingumas.
Jolanta Dulskiene
esu darbsti,sunkaus darbo nebijau.Esu dirbusi pardaveja, siuveja,pakuotoja.dideliu mokslu neesu baigus.moku lenku,rusu ir truputy anglu kalbas.
Lilija Zaliene
esu baigusi virejos 4kategorija,dirbusi mazai bet verdu skaniai,moku vokieciu kalba,10 metu dirbau Vokietijoje slauge su pagyvenusiais zmonemis.
Mindaugas Didzbalis
Esu atsakingas, komunikabilus, imlus naujovėms, sugebu greitai įsisavinti naujas žinias. Turiu naudojimosi informacinėmis technologijomis, darbo komandoje įgūdžių. Tikiuosi, kad mano įgytos žinios ir noras tobulėti bus pritaikytas jūsų srityje.
Sandra Povilaitytė
Šiais metais baigusi studijas vadybininkė ieško darbo. Esu labai atsakinga, motyvuota, gebanti organizuoti ir planuoti darbus.
Andžej Franceson
Sveiki, Esu Andžej Franceson. Mane domintų karjeros galimybės Jūsų įmonėje. Turiu praktinę patirtį statybos srityje, kurią galėčiau pritaikyti dirbdamas pas Jus. Siunčiu savo CV ir tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomins. Esu labai pareigingas, motyvuotas, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas.
Orinta Rimkutė
Ieškau darbo Klaipėdoje, nes mokausi KU ir per laisvą laiką norėčiau dirbti, o ne švaistyti laiką veltui. Esu pareiginga, sąžininga, tvarkinga, motyvuota. Moku dirbti su grupe ir individualiai.
Arina Osadciaja
Esu labai sažininga, maloni ir darbšti.
Grazvydas Norkaitis
Ieskau darbo kaune, esu bendraujantis zmogus, esu atsakingas uz save, megstu svara, ir greit moku tvarkytis.
Puslapiai: 1 ...669670671672673674675... 677
672 psl.
CV kategorijos