CV anketos | 672 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1 ...669670671672673674675... 720
672 psl.
Diana Šeštokienė
Esu 37 metų pradinių klasių mokytoja metodininkė, ankstyvojo anglų kalbos ugdymo mokytoja, IKT ir inovatyvių mokymosi metodų taikymo pradiniame ugdyme švietimo konsultantė, "Intel® Teach Essentials Course" lektorė, turinti aukštąjį edukologinį išsilavinimą bei 16 metų darbo patirtį šioje srityje. Darbine patirtimi dalinuosi rašydama straipsnius pedagoginiam leidiniui "Žvirblių takas". Esu išleidusi scenarijų knygutę pradinukams "Šventės pirmokams". Redaguoju ir verčiu iš anglų kalbos pedagoginę medžiagą. Pamažu tekstų kūrimas ir rašymas tampa neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Jis įtraukia mane į įvairaus pobūdžio veiklas. Dalyvavau įvairiuose tarptautiniuose projektuose: iTEC, SMILE, kuriuose turėjau galimybę tobulinti anglų kalbos žinias. Teikiau paraiškas trumpalaikių projektų konkursams, pvz. laimėtas mokyklos sveikatinimo projektas "Sveikai maitinsiuosi - augsiu protingas ir stiprus"; "Judėkime kartu"; respublikinis - "Aš toks, kaip ir tu". Gebu kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir panaudoti turimas profesines žinias rengiant dokumentus. Sklandžiai ir rišliai dėstau mintis raštu dalykiniuose tekstuose. Tačiau man nesvetima meninių tekstų kūryba. Tai mano hobis. IKT taikymas įvairiose srityse taip pat yra mano pomėgis. Turimas žinias ir įgūdžius nuolatos atnaujinu virtualiuose tarptautiniuose mokymuose (darbinė kalba - anglų kalba). Praeitais metais dalyvavau iTEC projekto darbiniuose seminaruose Londone ir Bristolyje. Šiuo metu administruoju TAMO dienyną, gebu dirbti įvairiose virtualiose aplinkose (talpinti reikiamą medžiagą, redaguoti ją, apipavidalinti). Dažnai naudoju socialinius tinklus bendravimui ir bendradarbiavimui su kolegomis iš Lietuvos ar kitų šalių (Facebook, Linkedin, Twitter, Google+,Skype). Esu atsakinga, pareiginga, iniciatyvi, sugebu savarankiškai priimti sprendimus bei planuotis užduotis ir darbo laiką, vertinu kolegų paramą ir stengiuosi padėti kitiems. Mano žingeidumas skatina domėtis vis įvairesnėmis veiklos sritimis, ne tik aktualiomis švietimo temomis (šiuo metu ypač domina įvairios organizmo sveikatinimo formos ir kiti sveikatos klausimai).
Laurynas Kastelenovas
Esu nuoširdus, malonus ir labai mėgstantis bendrauti žmogus. Nebijantis mestų gyvenimo iššūkių. Pareigingas bei punktualus. Galiu greitai įsisavinti naujo darbo specifiką ir atiduoti visą save pavestoms pareigoms tinkamai vykdyti.
Arvydas Malinauskas
Turiu autokrautuvo teises ,bet patirties dar nesu igaves ,nes nesenai issilaikiau teises. Esu atsakingas, sąžiningas, punktualus, lengvai įsisavinu naujus dalykus, moku dirbti kolektyve.
Dovilė Bumblytė
Neabejoju, kad asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai laukiu Jūsų atsakymo. Pagarbiai, Dovilė Bumblytė
Laura Skalytė
Ieškau darbo 0,5 etato. Esu dirbusi pardavėja- konsultante , padavėja ir aukle. Esu labai atsakinga, maloni, į darbą žiūriu labai rimtai, prisitaikau prie įvairių žmonių.
Aistė Alkimavičiūtė
Šiuo metu mokausi (esu abiturientė), tačiau visuomet turėjau didelį potraukį dirbti ir tobulėti. Esu veikli, sąžininga, punktuali, komunikabili, tolerantiška, visuomet atsakingai ir kruopščiai atlieku man patikėtą darbą, taip pat sugebu išvengti konfliktinių situacijų, neturiu žalingų įpročių.
Roberta Remeikaitė
Esu studentė ir ieškau tokio darbo, kurį galėčiau suderinti su studijomis. Esu tikrai atsakinga, sąžininga, pareiginga. Visada atlieku man paskirtus darbus, greitai mokausi naujų dalykų, Niekada neieškau žodžio kišenėje ir nebijau naujų iššūkių. Gebu dirbti kolektyve.
Jūratė Čereškevičiūtė
Anglų filologė ieško darbo Kaune. Esu atsakinga, komunikabili, iniciatyvi, pareiginga ir noriu tobulėti.
Indre Mikalauskaite
Patyrus ir mylinti vaikus ieskau darbo aukle, tai pat pardavejos ar plovejos darbo. Esu atcakinga, pareiginga, draugiska, gerai bendraujanti su aplinkiniais.
Stanislav Bašek
nevedęs, turiu 3 vaikus. Darbinė veikla: 1996 – 2001 Singapuras virėjas 2001 – 2003 Luzern, Šveicarija virėjas 2005 – 2007 Bravoras vyr. virėjas 2007 – 2009 Trakų Dvarkiemis gamybos vadovas 2009 – 2013 5* Viešbutis Grįžulo ratai vyr. virėjas 2013 - „Sky lounge“ restoranas vyr. virėjas Papildoma informacija: turiu 20 metų vairuotojo stažą, ieškau darbo dėl to, kad mano srityje yra per mažas atlyginimas. Galiu dirbti ir savaitgaliais, esu negeriantis. Kalbos: Čekų – gimtoji, lietuvių, vokiečių, rusų, italų, anglų.
Ruta Pimpickaite
Ieskau darbo.Auginu 4metu sunu ir lb reikia darbo. Esu darbsti,tvarkinga,atsakinga.
ONUTE KALASEVIČIENĖ
esu sąžininga,be žalingų ypročių,pareiginga,moku dirbti kompiuteriu,esu dirbusi vadovaujama darba,
Lina Jurgaitienė
Esu patyrusi, šiuo metu laisvai samdoma žurnalistė, rašanti apie sveikatą, mediciną bei kitas socialines aktualijas. Todėl šioje srityje esu įgijusi daugiausia profesionalių žinių, reikalingų įgūdžių ir vertingų pažinčių. Taip pat lengvai galiu rašyti ir kitomis temomis, imtis naujų, nežinomų projektų ir sėkmingai juos įgyvendinti. Sugebu rašyti ne tik plačiajai visuomenei, bet ir specialistams, todėl problemas ir aktualijas skaitytojams galiu pateikti įvairiais rakursais. Į naujas, man nepažįstamas užduotis ar pareigas žiūriu kaip į galimybę mokytis ir kryptingai tobulėti. Esu diplomatiška, iniciatyvi ir sąžininga, sugebanti dirbti komandoje ir savarankiškai. Pasižymiu atsakingu požiūriu į darbą, gerais organizaciniais sugebėjimais, pareigingumu, visuomet atkakliai siekiu užsibrėžto tikslo.
Žygimantas Mačiulaitis
Komunikabilus, atsakingas, darbštus, galiu dirbti komandoje, greitai besimokantis. Puikiai pažystu Kauno miestą, turiu nuosavą automobilį.
Egle Gaisryte
Iniciatyvi, kurybinga, maloni ir darbsi mergina iesko darbo. Esu komunikalbili, todel labai patinka darbas komandoje, taciau gerai sekasi ir individualus darbai. Esu gana judri mokanti susikaupti asmenybe, todel patinka dinamiski darbai.
Živilė Latvėnaitė
virėja. esu orgnizuota, greta, darbsti. Turiu nora tobuleti.
Ale Budriene
patyrusi vyreja iesko darbo vilniuje. Yra atsakinga, sazininga, motyvuota.
Vidas Vasiliauskas
Patyręs stalius-dailgydė nevartojantis alkoholio ieško darbo panevėžyje ar rajone.galiu dirbti statybose ar stalių ceche.karkasiniai namai,pirtys bei jų įrengimas.
Aleksej Gorkin
Esu pareigingas, motyvuotas, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas, darbe siekiu karjeros. Turiu autokaro, elektrokaro, krano valdomo nuo žemės teises.
Puslapiai: 1 ...669670671672673674675... 720
672 psl.
CV kategorijos