CV anketos | 6 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1 ...3456789... 722
6 psl.
Judita Rutytė
Esu linksma mergina, atsakinga, maloni , supratinga, visad besisypsanti, komunikabili, paslaugi. Motyvuota, gerai moku organizuoti, prisitaikyti prie kolektyvo sugebu greitai isprsti iskilusias problemas.
Mindaugas Kondratavicius
gera fizine paregtis. Be zalingu iprociu. Noras dirbti.
Monika Stančiukaitė
Esu labai pareiginga, komunikabili, motyvuota, skatinama labai gerai dirbu ir atlieku savo pareigas, atsakinga, greitai besimokanti, nebijanti darbo, mėgstanti išsūkius, galinti dirbti tiek viena, tiek komandoje, atkakli ir užsispyrusi
Arvydas Makaras
Turiu patirties administarturoje, dirbau sporto sales administratoriumi/treneriu. Esu atsakingas, atvykstantis visada laiku, moku dirbti kolektyve, esu draugiskas, visada su sypsena vaikinas, darbstus ir moku prisitaikyti prie darbo salygu, Neturiu jokiu zalingu iprociu, tad visa demesi skiriu darbui :)
Monika Kaveckyte
Sveiki, esu dirbusi prie maisto gamybos Plungėje. Esu darbšti atsakinga gerai padarau savo darbą labai greitai mokiausi.
Laima Narbutaitė
Esu darbšti, punktuali, pareiginga
JONĖ BAGVILĖ
Jonė Bagvilė Žygio g. 5-61, Vilnius Tel. 8 699 87101 El. p.: jonesta13@gmail.com Motyvacinis laiškas Administratoriaus (Teisės) pareigoms užimti Vilnius Kreipiuosi į Jus, siūlydama savo kandidatūrą Administratoriaus (Teisės) pozicijai užimti. Pastaruoju metu dirbau Swedbank, AB Dokumentų administratore pagal terminuotą darbo sutartį (iki 2017-03-22). Labai norėčiau ir toliau dirbti administracinį darbą, nes yra mano svajonių darbas (jaučiu, jog dirbau prasmingą darbą puikiame ir draugiškame kolektyve; tobulėjimo, augimo, dviračių sporto organizuojamų renginių galimybes (dalyvavau 5-iuose po 50 km. maratonuose, kur laimėjau prizines vietas), šalia namai). Tikiu ir viliuosi į naują darbą įnešiu šiltą atmosferą, darbais ir idėjomis prisidėti prie Jūsų įmonės sėkmingo vystymosi. Manau svarbiausia ką verta akcentuoti yra mano darbo patirtis. 20 metų dirbant dujų bendrovėje įgijau įvairiapusės patirties: dokumentų administravimo bei bendravimo su klientais srityse, o studijuodama – teisinių žinių. Dirbant Banke teko pritaikyti studijų metu įgytas ir teisines žinias, darbais ir idėjomis prisidėti prie organizacijos sėkmingo vystymosi. Man svarbios vertybės - atvirumas, paprastumas ir rūpestingumas, turiu puikius planavimo ir darbo organizavimo įgūdžius, pozityvų ir atsakingą požiūrį į darbą, o taip pat esu iniciatyvi, komunikabili, mėgstu ir gebu dirbti komandoje ir savarankiškai; prisitaikau bet kokio amžiaus kolektyve. Todėl, prašau, jei mano kandidatūra priimtina, informuokite mane, atvyksiu į pokalbį bet kuriuo Jums patogiu laiku, arba į visus Jūsų klausimus atsakysiu tel. 8 699 87101. Ačiū už skirtą laiką.
Gustė Ozolaitė
Esu 15 metų mergina, ieškau darbo vasarai, jos pradžioje sueis 16 metų. Esu komunikabili, nebijau išbandymų, stengiuosi visada viską atlikti kaip galima geriau, moku puikiai išsisukti iš iškilusių problemų. Domintų nepilno etato darbai (0.25 ; 0.5).
Vladimir Brazovskij
Esu darbštus , patikimas , gerai atliekantis savo darba darbuotojas
Kornelijus Norvaiša
Labai dėkoju, kad susidomėjote. Taigi, esu pareigingas niekada neapleidžiu nepadaryto darbo užbaigiu iki galo , ipratęs suktis iš keblių situacijų, esu komunikabilus, visad motyvuotas- daryt toliau ir varyt į priekį, visada pasiruošęs padėti.
Edvardas Augustinas ŠLAPIKAS
Esu jaunas, aktyvus, pareigingas žmogus. Atvirai sakant, noriu dirbti ir užsidirbti. Nebijau fizinio darbo. Noriu tobulinti darbo įgūdžius įvairiose srityse. Išvaizda leidžia dirbti reprezentatyviose įmonėse.
Saulius Kaleinykas
Esu plataus profilio statybininkas pareigingas gebandis dirbt savarankiskai
algis ambrizas
statybininkas su patirtm iesko darbo statybos srityje
Jurgita Karengiene
Gamyboje turinti patirtį 17 metų ieškau darbo Kaune.esu atsakinga, pareiginga,lojalumo,komunikabili darbuotoja,moku dirbti su dideliu srautų informacijos,didelė kompanija darbuotojų.,moku dirbti besikeičiančioje dinamiškoje,stresiniu situacijose,sprendimo būdus.
Čezlava Zubel
Punktualumas,darbštingumas,noras mokytis. Vairuotoja B kategorija. Darbas sandėlį 6 metai patirtis. Darbas euroskaitoi. Lietuvių, Lenkų, Rusų kalbos.
Sandra Bieliauskaitė
Esu sąžininga, atsakinga, greitai besimokanti ir prisitaikinti, draugiška, maloni, entuziastingta, moku organizuoti darbus, spręsti iškilusias problemas, pareiginga. Darbo patirties neturiu, bet su mielu noru įgyčiau. Ieškau darbo po pamokų ir savaitgaliams.
Vismantė Valentaitė
Studentė ieško darbo savaitgaliams, esu darbšti, atsakinga, visada kruopščiai atlieku patikėtą darbą. Nors neturiu darbo patirties, bet labai noriu ją įgyti, stengsiuosi duodamus patarimus įsisavinti bei panaudoti juos darbe:)
Inga Kupse
Ieškau administratores darbo. Patinka darbas kompiuteriu, dokumentu tvarkymas, bendravimas su žmonėmis telefonu, elektroniniu paštu ir tiesiogiai. Esu pareiginga, punktuali, atsakinga.
Renalda Čiupailaitė
Esu draugiška, darbšti ir atsakinga. Siekianti viską padaryi gerai ir vis tobulėti.
Puslapiai: 1 ...3456789... 722
6 psl.
CV kategorijos