CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Danute Polisciukiene

Danute Polisciukiene iš Klaipėdos

Moteris
Jeskau virejos darbo, turiu 4m.stazo,dirbau pre saltu ir karstu patekalu. i darba ateinu laiku, esu atsakinga ir sazininga,neatsisakau per laisvos dienas padet,esu draugiska
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Kristina L

Kristina L iš Kauno

56 metų amžiaus, moteris
Ieskau sargo darbo.Tik naktimis. Turiu 55% nedarbingumo Darbo nebijau, atsakynga.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Lina Oleškevičienė

Lina Oleškevičienė iš Kauno

43 metų amžiaus, moteris
Ieškau istorijos mokytojos darbo, edukacinės veiklos muziejuje ir pan.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Monika Zažeckytė

Monika Zažeckytė iš Kauno

26 metų amžiaus, vyras
Savo darbo patirties metu įgytas kompetencijas gebu tikslingai pritaikyti naujoje veikloje, esu motyvuota ir gebu greitai įsisavinti naujas žinias bei efektyviai jas panaudoti. Įgytas meninis išsilavinimas ir mokslinės žinios padeda man priimti teisingus, pagrįstus sprendimus bei kurti originalias idėjas.Esu ne tik naudingas komandos narys, bet ir gebu vesti komandą link išsikeltų tikslų pasiekimo.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Ineta Bendikienė

Ineta Bendikienė iš Šiaulių

30 metų amžiaus, moteris
Komunikabilumas, sąžiningumas, kruopštumas, draugiškumas
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Lina Černiauskaitė

Lina Černiauskaitė iš Utenos

18 metų amžiaus, moteris
Esu dvyliktos klasės mokinė ieškanti darbo ir norinti susitaupyti savarankiškai bei įgyti patirties. Esu dirbusi pardavimų srityje degustacijų vykdytoja, tad turiu nemažai patirties bendravimo su klientais. Norėčiau gauti įvairaus darbo pasiūlymų, nes esu pakankamai pajėgi ir norėčiau išbandyti įvairias sritis. Esu entuziastinga, drąsi ir savimi pasitikinti mergina, nebijau bendrauti su žmonėmis, turiu įvairių idėjų, gebanti rasti kompromisą, kūrybinga, nuoširdi, draugiška, rūpestinga, pareiginga, punktuali ir lengvai nepasiduodanti. Neturiu jokių problemų su lietuvių kalba, taip pat gerai suprantu ir moku rusų bei anglų kalbas. Galiu prisidėti prie įvairių projektų. Taip pat atkreipsiu dėmesį į darbą namuose. Dėl mokslų galiu dirbti pusę etato po pietų ir savaitgaliais.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Aleksandr Titov

Aleksandr Titov iš Vilniaus

43 metų amžiaus, vyras
Ieskau pastovaus darbo susije su vairavimu. Turiu nemazai apsaugos (leidima ginklui) ir vairavimo patirties.-24 metai vairavimo patirties. Esu komunikabilus, todel surasti bendra kalba su bendradarbiais nera sunku. Sugebu dirbti tiek individualiai tiek kolektyve. Dirbu saziningai ir su atsakomybe. Punktualus. Laiku atlieku savo pareigas. Esu kantrus, darbstus ir puikus vairuotojas, nei vienos avarijos. Dideli darbo kruviai manes negasdina. Turiu - Autokrautuvu teisies, B.C vairuotojo pazymejima, A95 kodas, Leidimas ginklui. turiu padekos rastus is dabartines darbo vietos uz svarias asmenines ir profesines pastangas ALEKSANDR.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Zydrius Baksys

Zydrius Baksys iš Šilutės

26 metų amžiaus, vyras
Esu darpstus ir jieskau darbo susieta su zuvininkyste nes dauk metu pradirbes prie zuvies dirbu ir dabar apdoroju rukinu tik mazai lietuvoj uzdirbu
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Julija Korneva

Julija Korneva iš Ukmergės

28 metų amžiaus, moteris
Sveiki jeskau ivairaus darbo, esu baigus 2008 pardaveja, 2010 pramones prekybos konsultantė, galiu dirbti ivairu darba jeigu apmokynate. Imtimaus nesiūlyti.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Rasa Minkevičiūtė

Rasa Minkevičiūtė iš Kauno

19 metų amžiaus, moteris
Man 19 metų. Baigiau 12 kl. Tiktų indų plovėjos, kambarinės, kioskelininkės/pardavėjos, pagalbinės darbuotojos, sandėlio darbuotojos darbai, galimi ir kiti įvairūs variantai. Esu komunikabili, punktuali, atsakinga, greitai mokinuosi, kruopšti.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Svajonė Knašienė

Svajonė Knašienė iš Šilutės

40 metų amžiaus, moteris
Esu sąžininga, darbšti, kruopšti, atsakinga. Dirbau senelių globos namuose.Turiu patirties su senyvo amžiaus ir neįgaliais asmenimis. Taip pat atlikau praktiką lopšelyje - darželyje, kuriame dirbau su sveikais ir neįgaliais vaikais. Gavau puikius praktikos įvertinimus.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Rolandas Muleravičius

Rolandas Muleravičius iš Kauno

Vyras
Patyręs techninės srities pedagogas, turintis gamybinę patirtį, bendravimo ir organizacinių gebėjimų - ieško darbo su geru atlyginimų.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Gintautas Kinderevicius

Gintautas Kinderevicius iš Vilniaus

56 metų amžiaus, vyras
Saziningas.Dirbau su fiskaru,autokrautuvu, teke krauti iskrauti furas,montuoti karsto salto vandens skaitliukus,pagalbiniu prie oro ventilacijos sistemu.Stropuoti risti ivairius krovinius.Galiojantis elektriniu krautuvu ir vezimeliu pazimejimas.Tinka darbas savaitgaliais.Laikini darbai.Santechnikos darbai ir t.t.Galiu dirbt savaitgaliais ir naktinese pamainose.
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Liubove Butylova

Liubove Butylova iš Vilniaus

62 metų amžiaus, moteris
Pensininke iesko valytojos darbo vilniuje pageidautina šalia Perkunkiemio arba Tarandes. Pageidaujamas darbo grafikas iki 14 val. Esu kruopšti, atsakinga ir sažininga, be žalingu ipročiu.
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Viktorija Sukackaitė

Viktorija Sukackaitė iš Šiaulių

Moteris
Ieškau darbo pamaininiu arba slenkančiu grafiku. Punktuali, sąžininga, darbšti, atsakinga.
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Gita Tamašuitė

Gita Tamašuitė iš Vokietijos

39 metų amžiaus, moteris
Atsakinga,pareiginga ,punktuali.
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Kazimieras Valaitis

Kazimieras Valaitis iš Klaipėdos

Vyras
Per tiek metu gyvenimas priverte visapusiskai tobuleti,tad dabar zinau kas yra kas.jei nenori,kad tau kiti butu griezti,buk pats sau grieztas.Ka pradedu ,visada stengiuos pabaigti.tad stengiuosi,kad gyvenime butu kuo maziau problemu man ir kitiems.tad stengiuosi viska padaryti kuo greiciau ir kuo geriau noreciau gyvent ir priziuret sodyba Klaipedos raj.visiskai nevartoju alkoholio,nerukau
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Sandra Dairutytė

Sandra Dairutytė iš Kauno

Moteris
Esu komunikabili, greitai įsisavinanti naujai įgytas žinias
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Marius Tamulaitis

Marius Tamulaitis iš Jonavos

22 metų amžiaus, vyras
Sandelyje logistikoje, siuo metu pradejau dirbti Lietuvoje "Uab Kesko senukai
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Deimantė Kaciucevičienė

Deimantė Kaciucevičienė iš Kauno

27 metų amžiaus, moteris
Mokiausi Vytauto Didžiojo universitete, kur gavau Sociologijos ir antropologijos bakalauro diplomą. Praktikas atlikau Kauno miesto savivaldybėje. Turiu šiek tiek patirties prekyboje ir darbo telefonu. Sezono metu prižiūrėjau kavinės veiklą ir dirbau su personalu. Šiuo metu labai noriu įgyti daugiau darbo patirties. Pasižymiu tokiomis savybėmis kaip sąžiningumas, atsakingas požiūris į darbą, greitas žinių įsisavinimas, komunikabilumas ir draugiškumas.
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...567... 50
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą