CV anketos | 6 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1 ...3456789... 700
6 psl.
Anzelika Miskevic
Siuo metu dirbu suvirintoja,turiu C1,autokrautuvo pazymejimus,darbe tenka pavairuoti,sekasi gerai.Noreciau keisti darbo pobudi.
Skomantas Masidunskas
Studentas ieškantis darbo ilgam laikotarpiui. Punktualus, sąžiningas, pareigingas, motyvuotas. Privalumai: vairuotojo pažymėjimas B kategorija, Tr1, Tr2 kategorija. Galimybė, bet kada pradėti apsaugos darbuotojo kursus ir juos sėkmingai pabaigti.
Galina Mitrofanova
Sveiki, esu labai kruopšti ir atsakinga atliekant bet kokį darbą. Visad stengiuosi atlikti man pateiktą užduotį iš visų pastangų. Patyrusi valymo srityje 14 metų.
Agne Kavaliauskaite
Esu dirbus viesajame sektoriuje,maitinimo istaigose,gamyboje ,pardavimu paslaugu sferoje,Esu komunikabili,motyvuota naujiems issukiams,noras kilti ir tobuleti
Arūnas Leskauskas
Patyręs elektrikas-mechanikas, be žalingų įpročių, ieško darbo susijusio su elektros, mechanikos, statybine įranga Kaune ar Kauno raj. Galiu aptarnauti ir remontuoti mechaninius ir elektrinius įrenginius, statybines mašinas, bendrauti su klientais, juos aptarnauti, turiu labai daug patirties įrankių ir statybinių mašinų nuomos srityje.
Rokas Janickas
Ieškau duomenų įvesties specialisto arba panašaus ar kitokio darbo biure. Baigiau KTU ir įgijau elektronikos inžinerijos bakalaurą. Turiu puikias anglų kalbos žinias ir 1,5 m. dirbau duomenų įvesties ir kreditorinių operacijų darbus įmonėje "Intermedix Lietuva". Gebu dirbti tiek komandoje, tiek vienas, klausytis nurodymų, esu atsakingas už pavestas užduotis, greitai prisitaikau prie darbo aplinkos
Vilma Mažutytė
Pirmo kurso farmacijos studentė ieško darbo Kaune, nepilnu etatu, lanksčiu grafiku. Esu sąžininga, pareiginga, punktuali bei labai noriai priimu naujus dalykus bei greitai juos išmokstu.
Aleksandras Jačnikas
elektros irenginiu irengimo ir eksploatacijos elektromonteris ( PK kategorija ), stalius - dailide ,Stakliu - operatorius (plastikas,miediena) ,Vibroploksciu - operatorius (kelio darbai).
Denis Dmitrijev
Atsakingas, punktualus, bei greitai visko išmokstantis.
Ruta Navickaite
Esu sazininga, darbsti, sugebu bendrauti su zmonemis, greitai viska ismokstu.
Patricija Jasiukevič
Esu studentė ,mokausi Teise ir muitinės veiklą , ieškau darbo, kuri galima būtų derinti su studijomis (dieninėmis) . Taip pat ,kad liktu laiko ir pasimokyti namuose vakarais. Esu sportiška ,kūrybinga , greitai mokausi , stengiuosi , motyvuota, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas . P.S. Kaip jau žinote ,kad mokausi , tai ne visada galiu atsiliepti į skambutį , galime greitai susisiekt ir per el.paštą . :) lauksiu įvairių pasiūlymų .
Gabrielė Gudauskaitė
Esu ryžtinga ir atvira naujoms idėjoms,esu entuziastinga ir visada ieškau naujų iššūkių gyvenime,nesvarbu kurioje srityje ar mokslo ar darbo. Esu imli ir stengiuosi įgyti naujos patirties ir žinių. Mano gyvenimo moto:galimybė mąstyti kritinėmis situacijomis/raktas išspręsti visoms problemoms. Galiu puikiai dirbti komandoje,taip pat galiu būti gera lyderė. Visada galvoju žingsniu į priekį ir siekiu savo tikslų. Esu atsakinga,kruopšti,komunikabili ir greitai adaptuojuos prie situacijos ir žmonių.
Edgaras Mazaliauskas
Esu fiziškai stiprus, netinginiauju, prisitaikau greitai prie aplinkos, nekonfilktuojų su žmonėmis. nevėluoju į darbą, galiu dirbti visokius pagalbinio darbus.
Robertas Šerpenskas
Esu iniciatyvus, energingas ir komunikabilus. Sugebu greitai mokytis ir orientuotis naujose situacijose, stropus, atsakingas ir patikimas. Ieškau darbo atitinkančio mano darbinę patirtį ir kompetencijas. Domina pramonės, transporto sritys bei statybų sektorius.
deividas jankevicius
greitai ismokstantis darbstus kalbus savarankiskas
Gintarė Narkutė
Esu ką tik baigusi farmacijos studijas ir įgijusi vaistininko profesinę kvalifikaciją, taip pat turiu galiojančią licenciją. Neturiu didelės patirties dirbti vaistinėje, tačiau esu komunikabili ir pareiginga, atsakingai vykdau pavestas užduotis.
Jolanta Girnyte
Sugebu dirbti savarankiskai,komunikabilumas,saziningumas,pareiginga,atsakingai ziuriu i darba,sugebu pati isspresti su darbu kilusias problemas.
Jurgita Ketvirtyte
Esu pareiginga, atsakinga, sazininga, zalingu yprociu neturiu.
Puslapiai: 1 ...3456789... 700
6 psl.
CV kategorijos