CV anketos | 5 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1 ...2345678... 718
5 psl.
Solveiga Krivickaitė
Šioje srityje dirbu nuo 1998 m. Turiu didelės patirties mitiniuose formalumuose. Ieškau perspektyvaus darbo šioje srityje.
Rimas Dirzys
Laisvai kalbu Vokieciu,Rusu,Lenku,Lietuviu kalbomis.
Arūnas Valūnas
Turiu elektrosuvirintojo,staliaus,autotechniko darbo pazymejimus,daug darbo patirties suvirinimo,automobiliu remonto,baldu gamybos srityse,esu atsakingas, 10 metu vadovavau savo verslui,fiziskai stiprus,moku ir galiu dirbti visus buities ir ne tik darbus.Moku ir galiu vadovauti keliolikos zmoniu komandai.B kat.vairuotojo pazymejimas,nuosavas automobilis.
Simonas Radžius
Ieškau darbo Šiauliuose. Esu pareigingas, motyvuotas, gerai moku dirbi kompiuteriu, stengiuosi iškilusias problemas išspręsti greitai ir kokybiškai. Lengvai bendrauju anglų kalba, esu dirbęs įvairų darbą.
Tomas Simas Žilys
Esu dirbęs pagalbiniu darbuotoju sandelyje, taip pat esu dirbęs statybose pagalbiniu darbuotoju. Ieškau darbo 0,5 etato anksčiausiai nuo 16 valandos. Turiu vairuotojo pažymėjimą B kategorija ir nuosava automobilį. Esu atsakingas, stengiuosi.
Dominika Vaičiulytė
Ieškau darbo Šiauliuose. Esu 2 kurso Šiaulių valstybinės kolegijos studentė, būsima komunikacijos specialistė. Ieškau darbo, kurį galėčiau derinti su studijomis. Tai nebūtų sudėtinga, kadangi darbo dienomis paskaitas turiu tik iki pietų, žinoma, savaitgaliai laisvi. Esu labai žingeidi, norinti tobulėti bei kiekvienoje situacijoje įžvelgianti pozityviąją pusę. Esu lanksti, bei pasiryžusi paaukoti savaitgalius darbui.
Ineta Žvikevičiūtė
Esu draugiska, greitai prisiderinu prie darbo kolektyvo, esu darbsti ir atsakinga.
Valentinas Čiuplys
Patikimas, megstantis bendrauti. Energingas.
Arūnas Dauskurdis
Ieškau vairuotojo darbo(lengvasis automobilis,mikroautobusas ar nedidelis sunkvežimis,gal ir autokrautuvas),arba bet kokio kitokio. Esu tvarkingas,sąžiningas,komunikabilus,atsakingas,nebijantis naujovių,vyras. Ieškau nuolatinio ir ilgalaikio darbo.Be problemų galiu dirbti kolektyve.Esu tiesus,bet teisingas,alkoholio nevartojantis.Turiu B,C,CE,95 kodą,tachografo kortelė.Darbas tarptautiniu reisų vairuotoju nedomina.Pokyčių gyvenime ar naujovių nebijau,manau viskas išmokstama,niekas negimė mokėdamas.Negaliu dirbti sunkaus fizinio darbo.Ilgą laiką dirbęs pardavėju.
Daiva Rameikienė
Esu tvarkinga,darbšti,pareiginga,moku organozuoti darbą,bendrauti su žmonėmis,spręssti iškilusias problemasir likti rami stresinėje situacijoje. Žalingų įpročių neturiu.
DONATAS MANČIAUSKAS
Ieškau vairuotojo darbo Šiauliuose. Esu pareigingas, atsakingas, komunikabilus, neturintis žalingų įpročių. Į savo darbą žiūrintis atsakingai. Galiu dirbti viršvalandžius.
Dmitrij Kostyrka
Esu energingas ,darbštus, sažiningas, atsakingas. Turiu auto-krautovo pazymejma.95 kodas,vairuotojo kortele
Raimondas Abromaitis
Be žalingu ipročiu. Punktualus. Darbštus. Greit susigaudau situacijoj
Milda  Brazaitytė
Esu baigusi KTU viešojo administravimo studijas. Atlikusi praktiką uždaroje akcinėje bendrovėje, kuri teikia paslaugas susijusias su ES parama. Turiu žinių įvairiose srityse, todėl galėčiau jas pritaikyti bei papildyti naujomis. Tinka darbas, kuriame galėčiau bendrauti su žmonėmis,dirbti komandoje ar atlikti individualias užduotis. Taip pat domina ir kiti darbo pasiūlymai taip pat administravimo srityje. Tikiuosi, kad darbdaviai bus supratingi ir bus suinteresuoti priimti jauną, pilną idėjų narį į savo komandą. Esu komunikabili, moku dirbti komandoje, taip pat pareiginga, atsakinga ir norinti daug pasiekti. Šiuo metu dirbu pardavimų srityje.
Joanna Marchuk
Esu labai pareiginga. Slaugytoja. Priziuresiu sergancio zmogu.Motyvuota, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas.Mano CV Joana Marcuk 27.05.61 Vilnius N-Vilnia Lietuva mob.tel. 860750781 n.tel. 2673469 1978 m. baigiau vidurine mokykla 25. 1982 m. baigiau komercijos koledz 2007 metais baigeu kursus " Gineida" dizaineris-floristas. 1978-1992 ekonomiste Lietuvos Tiekimas 1992-2001 inspektore UAB "Priemestis" 2002-2006 slaugytoja Hospis - Oslo 2007-2010 slaugytoja Varshuvoj Senjoru Namaj 2010-2015 slaugytoja Vilnius Kalbos: Laisvai: rusu, lenku, lietuviu Atsakinga Darbas komandoi Komunikacinga bendraujanti Interesai : Kulinarija svietimas, savisvieta kompjuterai Lauksiu atsakyma pagarbiai Joana Marcuk
Martyna Vaškienė
Ieškau bet kokio darbo, nuo 8val. iki 17val. Domina darbas pilnu etatu, bet galiu dirbti ir 0,5etato. 2014m. baigiau pardavimų vadybos studijų programą, specializacija - pardavimų valdymas. Dėja, bet patirties dirbant pagal specialybę dar neturiu, tačiau tikiuosi, kad tai ne kliūtis. Esu imli ir greitai mokausi. Asmeninės savybės: Darbštumas, komunikabilumas, atsakingumas, inovatyvumas, užsibrėžtų tikslų siekimas, gebėjimas dirbti tiek individualiai tiek komandoje, noras tobulėti.
Sandra Didaitė
Sveiki mano vardas sandra, esu jauna ieškanti darbo mergina . Esu pareiginga,motivuota , gerai ir greitai organizuoju darbus ir greitai išsprendžiu kiluses bėdas. Esu dirbusi nelegaliai 1,8m.kaimo turizmo sodyboje darbo nebijau noriu pati išsilaikyti .
Viktorija Vasiliauskaitė
Baigusi sezoninį darbą užsienyje, ieškau darbo Lietuvoje. Esu darbšti, komunikabili, atsakinga, kruopšti. Visada siekiu geriausio rezultato. Esu novatoriška, lankstaus būdo, sugebu spręsti iškilusias problemas. Nebijau iššukių, ir visada dirbu su šypsena. Tikiuosi sulaukti galimybės prisijungti prie jūsų kolektyvo.
Brigita Baliukoniene
Esu atsakinga, darbsti, kruopsti, greitai besimokanti. Turiu pardavejos-kasininkes kvalifikacijos pazymejima
slava gavlas
eskau darbo D kategorijos -be patirtes
Puslapiai: 1 ...2345678... 718
5 psl.
CV kategorijos