CV anketos | 5 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1 ...2345678... 678
5 psl.
vaida staseviciute
Esu darbsti, sazininga ir atsakinga moteris
Gustė Gikaraitė
Esu baigusi Aleksandro Stulginskio universitetą, logistikos ir prekybos specialybę. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Esu nuoširdi, komunikabili, drąsi ir sąžininga, taip pat baigusi dailės ir muzikos mokyklas. Turiu darbo patirties prekybos srityje.
Robertas  Žebrauskas
Esu atsakingas, komunikabilus atsakingai žiūrintis į savo darbą. Galiu dirbti komandinį bei savarankiška darbą.
Rūta Eitutytė
Esu atsakinga ir pareiginga asmenybė savo darbo srityje. Siekiu, kad mano atliekamas darbas būtų padarytas kuo įmanoma geriau. Stengiuosi atlikti darbus taip, kad neliktų nebaigtų darbu kelioms dienoms į ateitį. Sugebu dirbti tiek kolektyvinį, tiek individualų darbą. Greitai praktikuojuosi naujoje darbo vietoje. Iškilusias problemas stengiuosi išspręsti greitai.
Rolandas Kudijanovas
Manau, kad galiu ir moku įtikinamai veikti ir kalbėti, organizuoti veiklą, esu principingas ir atsakingas, įpratęs nuosekliai planuoti savo darbą.
Ieva Šaltmerytė
Esu labai pareiginga, mėgstu iššūkius, patinka dirbti komandoje, esu komunikabili, darbšti, greitai prisitaikau naujoje darbo aplinkoje.
Karolis Darguzis
Esu darbstus, saziningas, nuosirdus. Greitai isijungantis i kolektyva. Greitai mokausi naujame darbe. Esu be zalingu iprociu. Esu sportuojantis vaikinas. Dirbau medienos ir statybos sekturiuose. Daugiausiai pradirbau prie namu renovaciju ir lauko fasadu. Nebijau fizinio sunkaus darbo.
Ana Putiene
Dirbu med.istaigoi,ukio dales tvarkytoja(skalbimas,lyginimas,maisto isvezuojima,virtuves darbai)
Arunas Kleinas
Motyvacinis laiškas Statybos darbų vadovo pozicija Manau, kad esu vertas dėmesio kandidatas į statybos darbų vadovo pareigas. Daugiausiai praktinės patirties turiu statybos srityje, kvalifikaciją kėliau vadovauti grunto kasimo, tvirtinimo ir kitiems darbams vykdomiems iškasose ir pylimuose, turiu aukštalipio, krovinių kabinėtojo, geležinkelio brigadininko pažymėjimus, darbuotojas vykdantis pavojingus darbus dujų aplinkoje, baigiau statybos inžinerijos studijų krypties statybos koleginių studijų programą ir suteiktas statinių konstrukcijų inžinerijos profesinio bakalauro laipsnis. Esu tikras, kad mano praktinė patirtis statybos srityje leis profesionaliai atlikti Jūsų siūlomo darbo užduotis. Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai laukiu Jūsų atsakymo. Pagarbiai Arūnas Kleinas Tel. 867813159
Dalius Dakinevičius
Sąžiningas,atsakingas,ištvermingas.Sugebu įjungti loginį mastymą ekstremaliose situacijose.Esu stiprios sveikatos.
Genadijus Michinas
Trumpai apie mane Ieškau įdomaus darbo, nebaisūs iššūkiai. Žinios auto technikoje, mechanikoje, civilinės teisės supratimas, buhalterinė apskaita, darbo sauga, personalo valdymas, logistika, laivų sandara, Word, Excel. Išmanau sunkiojo bei lengvojo transporto sudedamųjų mazgų sandarą ir veikimo principus. Klientų paieška, sutarčių sudarymas, CMR pildymas, PVM sąskaitų - faktūrų išrašymas. Veikla: prekyba nekilnojamuoju turtu - tarpininkavimas 9 metai, krovinių gabenimas keliais (atestuotas specialistas) (8 metai gabenimas maisto produktų termo rėžimu, 4 metai pervežimai tentais). Šiuo metu dirbu transporto įmonėje transporto koordinatorium: techninių problemų sprendimas, resursų kontrolė, personalo valdymas. Laisvai bendrauju, manau esu lankstus ir galiu surasti išeitį iš sudėtingų situacijų. Specialybė laivų korpusininkas, nebaigtas aukštasis verslo vadyba, atestuotas tarptautinių ir vietinių pervežimų specialistas, vairuotojo pažymėjimas (A,B,C,D,E).
Kotryna Bartaševičiūtė
2016 m. įgijau Smulkiojo verslo paslaugų teikėjo kvalifikacija.Esu komunikabili, moku dirbti individualiai ir grupėje. Esu punktuali ir atsakinga,visada siekiu savo tikslų.Moku naudotis Microsoft Office, gerai dirbu su PowerPoint, Excel, Word programomis.
Greta Švanytė
Ieškau barmenės-padavėjos darbo , esu komunikabili , gebu pritapti prie kolektyvo , išspręsti iškilusias problemas su klientas , esu tvarkinga . Turiu darbo patirties .
Aleksandr Zabelskij
Aktyvus, atsakingas, punktualus, pasirengęs mokytis ir tobulėti. Turiu patirties renginių organizavime. Lankau sporto salę ir kikbokso treneruotes. Universitete buvo studentų taryboje. Dalyvavau įvairiose tarptautinėse konferencijose, projektuose (Model United Nations 2010, 2011, 2013, 2015) ir kt.
Laura Blauzdžiūnaitė
Sąžininga, komunikabili, darbšti, tvarkinga, gebanti dirbti komandoje, esu dirbusi prie maisto gamybos, šiek tiek turiu patirties, puse matų dirbusi Anglijoje prie maisto, viską žinau apie higieną, švara darbo metu. Mėgstu tobulėti ir stengiuosi greitai mokytis. Noriu igyti daugiau patirties ir mokytis.
Puslapiai: 1 ...2345678... 678
5 psl.
CV kategorijos