CV anketos | 4 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1234567... 699
4 psl.
Ruta Navickaite
Esu sazininga, darbsti, sugebu bendrauti su zmonemis, greitai viska ismokstu.
Patricija Jasiukevič
Esu studentė ,mokausi Teise ir muitinės veiklą , ieškau darbo, kuri galima būtų derinti su studijomis (dieninėmis) . Taip pat ,kad liktu laiko ir pasimokyti namuose vakarais. Esu sportiška ,kūrybinga , greitai mokausi , stengiuosi , motyvuota, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas . P.S. Kaip jau žinote ,kad mokausi , tai ne visada galiu atsiliepti į skambutį , galime greitai susisiekt ir per el.paštą . :) lauksiu įvairių pasiūlymų .
Gabrielė Gudauskaitė
Esu ryžtinga ir atvira naujoms idėjoms,esu entuziastinga ir visada ieškau naujų iššūkių gyvenime,nesvarbu kurioje srityje ar mokslo ar darbo. Esu imli ir stengiuosi įgyti naujos patirties ir žinių. Mano gyvenimo moto:galimybė mąstyti kritinėmis situacijomis/raktas išspręsti visoms problemoms. Galiu puikiai dirbti komandoje,taip pat galiu būti gera lyderė. Visada galvoju žingsniu į priekį ir siekiu savo tikslų. Esu atsakinga,kruopšti,komunikabili ir greitai adaptuojuos prie situacijos ir žmonių.
Edgaras Mazaliauskas
Esu fiziškai stiprus, netinginiauju, prisitaikau greitai prie aplinkos, nekonfilktuojų su žmonėmis. nevėluoju į darbą, galiu dirbti visokius pagalbinio darbus.
Robertas Šerpenskas
Esu iniciatyvus, energingas ir komunikabilus. Sugebu greitai mokytis ir orientuotis naujose situacijose, stropus, atsakingas ir patikimas. Ieškau darbo atitinkančio mano darbinę patirtį ir kompetencijas. Domina pramonės, transporto sritys bei statybų sektorius.
deividas jankevicius
greitai ismokstantis darbstus kalbus savarankiskas
Gintarė Narkutė
Esu ką tik baigusi farmacijos studijas ir įgijusi vaistininko profesinę kvalifikaciją, taip pat turiu galiojančią licenciją. Neturiu didelės patirties dirbti vaistinėje, tačiau esu komunikabili ir pareiginga, atsakingai vykdau pavestas užduotis.
Jolanta Girnyte
Sugebu dirbti savarankiskai,komunikabilumas,saziningumas,pareiginga,atsakingai ziuriu i darba,sugebu pati isspresti su darbu kilusias problemas.
Jurgita Ketvirtyte
Esu pareiginga, atsakinga, sazininga, zalingu yprociu neturiu.
Vilma Raizyte
sveiki :) esu dirbus pries kelis metus maxima kasoje . ir indu ploveja. tai siokes tokes zinias akip dirbti zinau. ieskausi darbo :) turiu dukryte lanko darzeli , pajimti ja bus kam del to man bedu nebus :) esu is Neveroniu todel noreciau darbo kad nereiktu per puse Kauno vazineti . pati nevairuoju aciu ir lauksiu pasiulymu :))
Ksenija Babič
baigiau bazinius karinius mokymus,esu kare savanore. Turiu apsaugos darbuotojo pazymejima.Turiu patirties apsaugos sferoje prie pulto,poste.Esu istverminga,be zalingu iprociu Noriu mokytis,dirbti bei tobuleti. Moku kelias kalbas,puikiai susisneku ir dirbu su nauja komanda.
Simona Laurinaviciene
Trumpai apie mane Ieskau pardavejos,konsultantes,sales darbuotojos,administratores darbo,patinka bendrauti su zmonemis,esu komunikabili,darbsti ir atsakinga.
Marius Simaitis
Esu Termoinžinerijos (šilumos/šaldymo energetika) paskutinio kurso studentas. Esu labai motyvuotas, todėl puikiai mokausi ir suprantu visus šilumos gamybos, tiekimo bei šaldymo energetikos veikimo principus, šilumos punkto paleidimą, šilumos siurbliai ir .t.t.... . Esu atlikęs praktiką su šaldymo sistemomis(šilumos siurbliais, kompresorinės), projektavęs bei dirbęs statybos sektoriuje. Tad ieškau darbo pilnu etatu.
Valdas Zukovskis
Esu pareigingas,atsakyngas,be zalyngu iprociu. Esu dirbes olandijoje ir norvegijoje
viktorija zagorskaja
Esu darbšti, lanksti, dinamiška, savarankiška, imli mokymuisi, greitai perprantu informacija. Moku palaikyti kontaktus su išore ( atrinkti, sisteminti informaciją).
Justina Petrauskaitė
Esu labai pareiginga , megstu bendrauti ,visalaika stenguos ko geriau atlikti darba .
Armina Tautvaišaitė
Esu Armina, studijuoju Kauno kolegijoje socialinį darbą, esu II kurso studentė. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, esu paslaugi, draugiška, linksma, komunikabili, atsakinga, pareiginga, kūrybinga. Esu dirbusi Norvegijoje, žemės ūkyje, taip pat UAB "Norvelita". 2016m. Seimo rinkimuose, buvau savo apylinkės rinkimų komisijos sekretore. Ieškau darbo 0,5 etato. Kad galėčiau darbą suderinti su studijomis, geriausia darbas būtų po pietų. Lauksiu pasiūlymų. :)
Silvija Jonelytė
Baigiau buhalterinės apskaitos studijas ir ieškau darbo. Esu pareiginga, kultūringa, darbšti ir be žalingų įpročių.
Kamilė Baronaitė
Ieškau įdomaus, su iššūkiais bei nuolat suteikiančio galimybę tobulėti darbo. Esu motyvuota, imli naujovėms, siekianti aukščiausių rezultatų, atsakinga, tolerantiška, empatiška, į gyvenimą žvelgianti tik pozityviai. Esu orientuota į tikslą ir nebijau iššūkių.
Puslapiai: 1234567... 699
4 psl.
CV kategorijos