CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Žanas Mačius

Žanas Mačius iš Klaipėdos

42 metų amžiaus, vyras
Be zalingu iprociu. Atsakingas, punktualus ...A, B, C 95 kodas, tachografo kortele, 25 m stazas
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Almina Kulešovaitė

Almina Kulešovaitė iš Vilniaus

19 metų amžiaus, moteris
Vos tik įgijusi vidurinį išsilavinimą,trims mėnesiams įsidarbinau įmonėje UAB "Norfos mažmena", Molėtuose. Esu atidi, atkakliai domiuosi man skirtu darbu bei stengiuosi pasiekti pačių geriausių rezultatų, tad greitai išmokau dirbti kasos aparatu, krauti tiek maisto, tiek pramonės prekes bei rūpintis saldainių skyriumi, tačiau teko palikti darbo vietą, dėl pasiūlymo studijuoti Vilniuje, tad panašaus pobūdžio darbo ieškau būtent šiame mieste. Dirbti galiu tik vakarinėje pamainoje, darbo dienomis. Idealu Naujininkuose arba Naujamiestyje.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Valdas Gudelevičius

Valdas Gudelevičius iš Kauno

18 metų amžiaus, vyras
Esu studentas, studijuoju programų sistemas Kauno technologijų universitete, ieškau bet kokio darbo 0.5 etato, po paskaitų vakare bei savaitgaliais, turiu šiek tiek darbo patirties sandėliuose, tačiau greitai mokausi bei įsisavinu informacija, tad prisitaikyčiau prie įvairių darbo sričių. Esu kantrus, darbštus, nebaigiu darbo kol pats nesijaučiu jo atlikęs tinkamai, kitais žodžiais tariant iš dalies esu perfekcionistas, siekiu, kad mano darbas būtų atliktas kaip tik tai įmanoma tobuliau.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Jonas Vaicenas

Jonas Vaicenas iš Kauno

Vyras
Saziningas ,kruopstus be zalingu iprociu.atlieku muro .tinkavimo,betonavimo , bei staliaus darbus.Darbus vykdau visoje kauno apskrityje.Gali buti ir nedideliu apimciu darbai.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Roma Pliuskeviciene

Roma Pliuskeviciene iš Kauno

Moteris
Atleku grozio proceduras ,fibroblast proceduras ,permanentinis makiazas ,mezoterapija ,dirbu tik su vokiska technologija ,patirtis yra ,paskutiniu mietu gyvenusi ir dyrbusi airijoi.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Gabrielė Kontautaitė

Gabrielė Kontautaitė iš Kauno

17 metų amžiaus, moteris
Sveiki! Ieškausi šiokio tokio darbo, su profesine mokykla imanoma suderinti kad išeitu dirbti nuo ryto. Nieko nebandžiusi dirbti ir esu visiškai žalia kaip sako, bet jai tik yra galimybė su mielu noru pasimokinčiau ir dirbčiau. Domina visi darbo pasiulymai, kurie tiktu man septiniolikmetei panelei. Prašau nesiusti pasiulymu kurie susyje su erotika.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Anastasija Žiogienė

Anastasija Žiogienė iš Molėtų

23 metų amžiaus, moteris
Laba diena, esu Anastasija. Darbui esu neišranki , nesu dar po mokslu niekur dirbusi, tačiau greitai mokausi ir galiu prisitaikyti bet kokiame darbe. Esu baigusi padavejos- barmenes specialybe taciau nerandu darbo nes tinkamiausias darbo laikas yra 8:00 - 17:00. Vairuotojo pažymejimo neturiu.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Paulius Jonikas

Paulius Jonikas iš Klaipėdos

23 metų amžiaus, vyras
Išsilavinimas: Aukštasis, Universitetinis 2013-2017m. Klaipėdos universiteto, Choreografijos katedros, Sportinių šokių specialybės bakalauras. Klaipėdos universiteto, Sveikatos mokslų fakulteto 2017m. Klaipėdos universiteto, Sveikatos mokslų fakulteto, Fizinio aktyvumo ir sporto pedagogikos magistrantūros I kurso studentas. Darbinė veikla: 2metai. Šokių treneris, sportinių šokių klube „Cafe Latino“, „Ten Dance“ Kalbos: Gimtoji kalba – Lietuvių kalba, Anglų kalba – geri įgūdžiai, Rusų kalba – Vidutiniai įgūdžiai. Asmeninės savybės: Draugiškas, geranoriškas, nuoširdus, nemėgstantis pykčių, stengiantis viska išspresti, kad visi būtų patenkinti, nekonfliktiškas, užsispyres, siekiantis savo tikslų, prieš pradedant vieną darbą turiu užbaigti visus kitus. Mėgstu laikytis plano ir niekur nevėluoti, šiek tiek pedantiškas.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Valdas Venckus

Valdas Venckus iš Gargždų

33 metų amžiaus, vyras
Kolegijoje baigiau profesija-interjero dizainas baldu projektavimas ir gamyba. Bet praejo jau 10metu tad dideles patirties sioje srityje neturiu sukaupes bet viska prisiminti ir tobuleti niekada ne velu.Pastaruoju metu dirbau karkasiniu namu statyboje.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Ausustas Misiukevičius

Ausustas Misiukevičius iš Lietuvos

Vyras
Atkaklumas darbui
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Selina Kuprytė

Selina Kuprytė iš Kėdainių

20 metų amžiaus, moteris
Esu Selina Kuprytė. Drąsi,nebjanti drabo,punktuali,maloni,bendraujanti,draugiška,mėgstanti darbą ne tik individualu bet ir kolektyvini,siekianti gerų rezultatu,vengianti konfliktu,miela,iškalbinga,Užbaigianti darbą.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Adomas Slanksnis

Adomas Slanksnis iš Klaipėdos

19 metų amžiaus, vyras
Esu sąžiningas, punktualus, draugiškas, kūrybiškas
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Neringa Karpavičiūtė

Neringa Karpavičiūtė iš Vilkaviškio

23 metų amžiaus, moteris
Esu darbšti. Greitai besimokanti. Bendraujanti, linksma.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Diana Šukytė

Diana Šukytė iš Druskininkų

Moteris
Darbo patirtis - dveji metai. Kalbos rusų,anglų
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Aurelija Gedminiene

Aurelija Gedminiene iš Kretingos

30 metų amžiaus, moteris
Savarankiška aktyvaus tipo 29 metu mergina turinti fizinia negalia darbingimo lygis 20%,ieško sedimo darbo,galiu dirbti visa darbo diena. Turiu B kategorijos vairuotojo pažymejima.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Silvija Tuminienė

Silvija Tuminienė iš Klaipėdos

51 metų amžiaus, moteris
Esu atsakinga, mėgstu darbą su skaičiais. Turiu vyr, buhalterio, ekonomisto darbo patirties. Susipažinusi su viešųjų pirkimų reikalavimais, moku ruošti dokumentus pirkimams. Galiu ruošti finansines ataskaitas, tvarkyti buhalterinę apskaitą, prognozuoti įmonės finansinius rezultatus.Laisvai dirbu kompiuteriu su keliomis buhalterinėmis programomis, moku dirbti su valstybės iždo programa VBAMS, valstybės turto apskaitos programa VTIPS. Turiu patirties ruošiant ir vykdant Europos sąjungos lėšų įsisavinimo projektus.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Lina Oleškevičienė

Lina Oleškevičienė iš Kauno

43 metų amžiaus, moteris
Ieškau istorijos mokytojos darbo, edukacinės veiklos muziejuje ir pan.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Ieva Klimanskaitė

Ieva Klimanskaitė iš Vilniaus

18 metų amžiaus, moteris
Esu darbšti, aktyvi, linksma ir bendraujanti. Puikiai sugebu atlikti komandinius darbus. Taip pat puikiai sekasi ir darbai skirti man vienai. Esu motyvuota, žinanti ko noriu ir darbus atlieku laiku. :) tinka bet koks darbas (proto ribose). Valytojos darbui, skrajučių dalinimui, indų plovėjos darbui bei pardavėjos/konsultantės darbui patirties jau turiu :)
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Dainius Jevaitis

Dainius Jevaitis iš Tauragės

31 metų amžiaus, vyras
Sveiki.Turiu energetikos inzinerijos diploma.Ieskau elektriko darbo ar kazko panasaus but idomu pradet dirbti su zmonemis turinciais tokios pat patirties kurie galetu padet prisimint pagrindus.Patirtis buvo igyta minimali dirbant ir mokantis universitete ir dvi vasaras dirbau pas ukininka priziurejau grudu dziovinimo ir valymo sistemas.Turiu b,c,ce kategorijas tad transportas ir nera svetimas.Sesi metai praleisti anglijoje dirbau su gyvu maistu,rinkau uzsakymus,vairavau autobusa 3.5t. turiu anglu kalbos pagrindus.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Edgaras Kazlauskas

Edgaras Kazlauskas iš Kauno

18 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo pagalbinio, esu dirbes prie statybų.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...345... 50
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą