CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Gabrielė Bernotavičiūtė

Gabrielė Bernotavičiūtė iš Šakių

19 metų amžiaus, moteris
Esu draugiška, komunikabili, tvarkinga, darbšti, bendraujanti ir bendradarbiaujanti.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Daiva Zukienė

Daiva Zukienė iš Kėdainių

45 metų amžiaus, moteris
Ieškau pardavėjo - kasininko darbo ,turiu patirtį,dirbu su kasa ,esu baigusi pardavėjo kursus
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Agnija Koreniukė

Agnija Koreniukė iš Vilniaus

32 metų amžiaus, moteris
Ieškau darbo 0,5, arba 0,7 etato, prekybos, administracijos, kultūros srityje. Pradėsiu nuo to, jog studijavau Vilniaus dailės akademijoje, mano specialybė grafikos dizainerė. Tačiau ne visada siejau save su įgyta profesija. Turiu gana įvairios darbo patirties, o tai dailės mokytoja, kostiumų dailininkė, grafikos dizainerė, vadybininkė, pardavėja - konsultantė. Būdama studentė pradėjau dirbti vidurinėje mokykloje, pareigos - dailės mokytoja ir viešųjų ryšių vadybininkė. Tai svarbus startas mano darbinėje patirtyje, išbandymai ugdomąjame procese su vaikais ir vakarinių studijų moksleiviais, atsakomybė dalyvaujant prevenciniuose jaunimo projektuose. Baigusi studijas įsidarbinau kino industrijos sferoje, pradėjau nuo kostiumo dailininkės, kostiumininkės pareigų, o vėlaiu teko dirbti filmavimų organizacinėje veikloje. Šitas darbas mane išmokė ištvermės, suteikė neįkainojamos patirties, bei sustiprino komunikacijos ir bendradarbiavimo įgūdžius. Taip pat išbandžiau save prekybos srityje, buvau puiki knygyno konsultantė. Trumpai dirbau spaustuvėje dizainerę - maketuotoja. Prie patirties pridėčiau smulkius garfinio dizaino užsakymus pagal autorines sutartis. Šiuo metu savanoriauju kultūros projektų organizavimo veikloje. Ieškau laisvų darbo pozicijų pirmiausia kultūros srityje. Domina renginių organizavimas, veikla su projektais, knygų leidyba, maketavimas, tačiau administravimo ir prekybos sfera mano darbo paieškos lauke taip pat svarbi. Esu suinteresuota dirbti stabilų, energingą iššūkių kupiną darbą, noriu mokytis ir augti kartu su nauju kolektyvu. Aš atsakinga, kruopšti, linkusi į kompromisą ir pozytivumą asmenybė. Mano privalumai: punktualumas, sąžiningumas, humoro jausmas ir geranoriškumas.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Vilma Kan

Vilma Kan iš Kauno

Vyras
Esu atsakinga,darbsti,sazininga,mandagi. Neturiu jokios darbo patirties,bet noriu dyrbti. Gali darbas but netik pardaveja bet ir kitoks. esu baigus 9 klases ir siuo metu mokausi mokykloje neakivaizdziai. man 21 metai.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Skaistė Mockutė

Skaistė Mockutė iš Kelmės

Moteris
Asmeninės savybės: atsakingumas, darbštumas, kruopštumas, sąžiningumas.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Benita Dambrauskaitė

Benita Dambrauskaitė iš Ukmergės

17 metų amžiaus, moteris
Sveiki, esu Benita Dambrauskaitė. Man yra 17 metų.Esu iš Ukmergės. Šiuo metu mokausi Jono Basanavičiaus gimnazijoje 11-toje klasėje. Kadangi ateina atostogų metas, vasarai ieškau darbo. Esu komunikabili, nuoširdi ir draugiška. Greitai prisitaikau prie aplinkos. Taip pat sąžininga, turiu atsakomybės jausmą. Nebijau darbo, galiu dirbti kaip pagalbininkė, valytoja ir panašiai. Darbo ieškau todėl, nes noriu užsidirbti savų pinigų. Ačiū už dėmesį, geros dienos! :)
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Algė Pigagienė

Algė Pigagienė iš Kauno

55 metų amžiaus, moteris
Ieskau vyr.buhalterės darbo. Darbo patirtis nuo 1993 m., puikiai dirbu kompiuteriu, moku dirbti buhalterinėmis programomis Rivilė, Dineta, Paulita ir kt. Esu kruopšti, reikli, atsakinga už atliktus darbus, nebijau naujų iššūkių.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Karolina Savickytė

Karolina Savickytė iš Kauno

30 metų amžiaus, moteris
Ieškau baldų projektuotojo-konstruktoriaus darbo. Tai gali būti ne tik darbas ofise bet ir darbas nuotoliniu būdu. Šioje srityje dirbu daugiau kaip 5 metai. Turiu patirties ir samatų skaičiavime ir bendravime su klientais. Taip pat galėčiau kurti ir 3D baldų vizualizacijas. Dirbu su AutoCad ir SolidWorks programom. Taip pat turiu geras Anglų kalbos žinias, labai praverstų bendraujant su klientais iš užsienio.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Domininkas Žukauskas

Domininkas Žukauskas iš Skuodo

20 metų amžiaus, vyras
Esu darbštus, atsakingas. Patinka judrus darbas, tai yra, nepatinka sėdėjimas vienoje vietoje. Asmeninių vairuotojų darbų nesiūlyti. Mane domina kurjerio arba taksi darba įmonėje su įmonės transporto priemone.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Salomeja Namasivayam

Salomeja Namasivayam iš Garliavos

55 metų amžiaus, moteris
Jau 15m kai dirbu prekyboje .Pradejau nuo sales darbuotojos .Veliau buvau pamainos virsininke ,kontroliere-sandelio vadybininke.Esu punktuali ,reikli ne tik sau ,bet ir kitiems.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Romualdas Berzanskas

Romualdas Berzanskas iš Lietuvos

54 metų amžiaus, vyras
Darbo patirtis betonavimo,pamatu montavimas,armavimas,dokos klojinai,rastiniu,namu rinkimas,stogu ,skardinimo darbai .
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Norbertas Kudukis

Norbertas Kudukis iš Biržų

23 metų amžiaus, vyras
Esu be žalingų įpročių, ieškau mechaniko arba vairuotojo darbo. Esu baigęs Kauno technikos kolegiją, Automobilių techninį eksploatavimą. Esu dirbęs autoservise. Turiu B, C, CE kategorijas ir 95 kodą, TR1, TR2, SZ.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Ausra Opulskyte

Ausra Opulskyte iš Mažeikių

41 metų amžiaus, moteris
Moteris 41m,ieskausi darbo valytoja, esu sazinynga kruopsti ,ne bijanti darbo greitai dirbanti, esu baigusi slauges moksla turiu patirties.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Gintas Navikas

Gintas Navikas iš Panevėžio

43 metų amžiaus, vyras
Ieskau darbo statybu sektoriuje,esu be zalingu iprociu,darbstus.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Audrius Cecinas

Audrius Cecinas iš Kauno

42 metų amžiaus, vyras
Pagalbinio.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Emilija Rakauskaitė

Emilija Rakauskaitė iš Kėdainių

16 metų amžiaus, moteris
Sveiki. Esu moksleivė, greitai sueis 17m. Ieškau vasaros sezonui darbo. Esu komunikabili, draugiška, greitai mokausi. Darbo nebijau, esu drąsi.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Daiva Stoniene

Daiva Stoniene iš Klaipėdos

49 metų amžiaus, moteris
Dirbusi prekyboje, paskutine darboviete moki vezi kasininke, kasa su kompiuterine programa, israsydavau saskaitas-fakturas, pavaduodavau vyr.kasininke
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Giedrius Jurgutis

Giedrius Jurgutis iš Šiaulių

Vyras
Elektriko, techniko-elektriko. Tokiu zalingu iprociu kaip alkocholis , narkotikai, tabakas neturiu.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Vaidotas Kuizinas

Vaidotas Kuizinas iš Panevėžio

28 metų amžiaus, vyras
Ieškau tolimūju reisu vairuotojo darbo ,turiu B.C.CE kat +95 kodas,tachografo korta. Esu atsakingas,kruopštus,norintis tobulėti, sąžiningas,pareigingas,greitai orentuojuosi situacijose,draugiškas kolektyve.Galiu dirbti savarankiškai bei komandoje.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Gražvydas Visockas

Gražvydas Visockas iš Vilniaus

22 metų amžiaus, vyras
Esu Gražvydas Visockas, gimiau ir augau Širvintose. 2014 metais baigiau Širvintų Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnaziją, nuo tų pačių metų rudens išvykau gyventi ir studijuoti į Vilnių. Šiuo metu studijuoju Mykolo Romerio universitete viešosios politikos ir vadybos nuolatinėse studijose. Esu darbštus, atsakingas asmuo sąžiningai atliekantis man užduotas užduotis.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...345... 50
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą