CV anketos | 4 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1234567... 719
4 psl.
Diana Bartosienė
Komunikabili, darbšti. Atsakingai žiūriu į man pavestus darbus .
Vidmantas Šukys
Patyręs vadybininkas, vairuotojas,sandėlininkas, turiu prekybinį aukštesnįjį išsilavinimą bei 34 metų darbo patirtį. Paskutinius 14 metų aktyviai dirbau vadybininko pareigose. Turiu patirties bendradarbiaujant su klientais, sudarant ir derinant pirkimo - pardavimo sutartis, bei jas kontroliuojant, vedant akcijas. Gebu rasti naujus klientus, analizuoti esančius. Gerai moku rusų kalbą. Penkis metus vairavau 3.5t mikroautobusą. Domina vairuotojo-ekspeditoriaus, vadybininko, sandėlininko darbas.
Andželika Bakšaitytė
Draugiškumas komunikabilumas nekomfliktiška
Mantas Mekionis
Sąžiningumas, darbštumas, smalsumas, greita orientacija
Edvin Ivanov
Esu labai pareigingas, motyvuotas, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas. Nesioju daiktus. "Shesciorka" Pasiruoses dirbt taip.
Iveta Kaškevičiūtė
Aš esu Iveta , man 22-eji metai. Ieškau pastovaus darbo. Esu draugiška, sąžininga, darbšti. Lengvai pritampu naujoje aplinkoje, greitai įsisavinu naujas žinias. Esu atsakinga, darbšti, konkreti ir iniciatyvi asmenybė. Siekiu geriausių rezultatų, esu orientuota į tikslo siekimą ne kiekybės, o kokybės atžvilgiu. Įgyvendinu savo užsibrėžtus tikslus ir stengiuosi niekuomet neprarasti optimizmo. Esu iš tų žmonių, kurie greitai socializuojasi naujoje aplinkoje ir stengiasi sukurti jaukią bei darnią atmosferą. Darbo patirtis - KU Kūno kultūros katedros administratorė. Studijuoju - Kūno kultūros ir sporto pedagogiką, esu 4-ame kurse. Buvau Klaipėdos universiteto Pedagogikos fakulteto studentų atstovybės vicepirmininkė. Taip pat 2016 m. buvau išrinkta geriausia Kūno kultūros katedros studentė. Dalyvavau - 56-oje Tarptautinėje olimpinėje jaunimo sesijoje (www.kurstoti.lt/s/5152/56-oji-tarptautine-olimpine-jaunimo-sesija). 2016 m. skaičiau pranešimą Lietuvos olimpinės akademijos sesijoje (http://www.loa.lt/component/content/article/6-naujiena/303-2016-m-loa-sesija).
Akvilė Norbutautė
Esu aktyvi, greit besimokanti ir madagi mergina. Labai vertinu darbą su žmonėmis, man labai patinka jos konsultuoti, padėti išsirinkti prekę, parduoti ir matyti patenkintas jų šypsenas. Taip pat labai patinka studijuojama ekonomika, su skaičiais nesipykstu ir jaučiu aistrą šiai sričiai. Moku valdyti stresines situacijas, niekada nepradedu panikuoti, galiu dirbti ir viena. Kadangi esu dar tik pirmo kurso studentė, pageidautinas nepilnas darbo etatas, kaip 0,5 arba 0,7 arba bent jau su galimybe derinti darbą su mokslais.
Viktorija Zacharevičiūtė
Esu atsakinga, žingeidi, drąsi, komunikabili. randu bendrą kalbą su visais žmonėmis.
Gabrielė Jankauskaitė
Esu darbšti, komunikabili, sąžinga, atsakinga, nebijanti darbo, padori, darbas nesvarbus, svarbu, kad padorus. :)
Goda Kličiūtė
Rimtai ir atsakingai žiūriu į paskirtą darbą. Esu darbšti ir atsakinga. Moku dirbti komandoje bei individualiai, greitai mokausi naujų dalykų, nebijau darbo krūvio. Esu pasiruošusi dirbti ir tobulėti.
Jūratė Bielicienė
Administratorė/mokymų koordinatorė ieško darbo Klaipėdoje. Aukštasis išsilavinimas (andragogikos studijų programa, edukologijos bakalauras); mažmeninės prekybos komersanto kvalifikacija. Dirbu kompiuteriu. Vairavimo įgūdžiai - B kategorija, dirbu kompiuteriu, kalbu rusų, vokiečių kalbomis, anglų kalbos pagrindai. Pozityvi, versli, organizuota, atsakinga, komunikabili.
Vladislavas Galambauskas
Pareigingas,fiziskai sveikas,be zalingu,punktualus,ieskau pastovaus darbo,vairavimo stazas 21m.
Kristina Narmontaitė
Greitai mokausi. Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti komandoje.
Lina Kairaitytė
Greitai mokausi ir stengiuosi suprasti man pateiktą informacija,esu komunikabili ir sąžininga,energinga ir turiu noro siekti pačių geriausių rezultatų.
Grazvydas Gedvilas
Esu darbštus, greitai mokausi, gerai orentuojuosi i duota darba ir atlieku jį sklandžiai bei greitai, i duota darba žiūriu atydžiai bei atydžiai.
Greta Vasiliauskaitė
Esu komunikabili, maloni, punktuali.Ieškau sezoninio darbo vasarai, kadangi šiais metais baigiau mokyklą.
Renaldas Rucevičius
• Esu komunikabilus, energingas, korektiškas, atsakingas, draugiškas, turintis kolektyvinio darbo įgūdžių, reiklus sau, lengvai įsisavinu naujoves. Įgytos žinios ir užsispyrimas leidžia pasiekti užsibrėžtų tikslų, nebijau darbo. Pasirengęs dirbti daug pastangų reikalaujančioje ir dinamiškoje bei įdomioje aplinkoje. Darbo credo – disciplina ir atsakomybė už atliekamą darbą.
Monika Andrulionytė
Esu baigusi 8mėn, individualių drabužių siuvėjo - sukirpėjo kursus. Noriu toliau tobulėti, mokytis ir išreikšti save, greitai mokausi. Įgyvendinu man patikėtas užduotis, esu kantri, darbšti, rūpestinga , kūrybinga, bei atsakinga.
Vilma Petryliene
Man 48 metai.Siuo metu dirbu soc. darbuotojo padejeja vaiku globos namuose.Ruosiu maista,tvarkau namus,priziuriu vaikus.25 metus dirbau vireja.Esu istekejusi.Turiu du suauģusius vaikus(sunus ir dukra).Kadangi vaikai savarankiski noreciau save isbandyti ,gal ir savo patirtimi pasidalinti,kitoje salyje,kitoje kulturoje,igyti kitokios patirties ,susirasti draugu ,pakeliauti.
Puslapiai: 1234567... 719
4 psl.
CV kategorijos