CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Samanta Jokubauskaitė

Samanta Jokubauskaitė iš Mažeikių

18 metų amžiaus, moteris
Darbo patirties neturiu. Esu punktuali, darbšti, draugiška. Ieškau darbo vasarai. Turiu B kategorijos vairuotojo pazymėjimą.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Robertas Volkavicius

Robertas Volkavicius iš Kauno

50 metų amžiaus, vyras
Kokybiskai tinkuoju kalkiniu cementiniu misiniu,darbus atlieku kokybiskai.Ilgamete darbo patirtis.tel.864602725
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Lina Politikienė

Lina Politikienė iš Vilniaus

Moteris
48m. moteris, turinti aukštąjį pedagogini išsilavinimą,turinti 40 procentų darbingumą ieško darbo paslaugų ir aptarnavimo sferoje.Patirties dirbant užsakymų priėmime, teko dirbti socialinį darbą, galėčiau dirbti slaugos darbą, namų šeimininkės darbą.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Gintarė Grigaliūnaitė

Gintarė Grigaliūnaitė iš Klaipėdos

21 metų amžiaus, moteris
Sveiki,esu Gintarė Grigaliūnaitė. Esu diplomuota grožio terapeutė/kosmetologė. Ieškau su savo specialybe susijusio darbo. Esu komunikabili,atsakinga,motyvuota bei atsidavusi savo darbui specialistė.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Edgaras Baltrunas

Edgaras Baltrunas iš Klaipėdos

38 metų amžiaus, vyras
Dirbu sparciai ir kokybiskai,turiu darbo patirti apie 17metu.darbo sritis-pilna apdaila
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Elena Zikiene

Elena Zikiene iš Klaipėdos

Moteris
Esu kruopsti,atsakinga.noriu ir galiu dirbti, bet koki man paskirta darba.[Tik be naktiniu pamainu]Turiu darbo patirties, produkcijos rusiavime , fasavime,pakavime, apsaugos darbuotojos,sales darbuotojos .
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Silvija Alūzaitė

Silvija Alūzaitė iš Kuršėnų

17 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo Kuršėnuose galiu dirbti valytoja ,pagalbininkė
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Aurelija Veikšnia

Aurelija Veikšnia iš Vilniaus

23 metų amžiaus, moteris
Esu kruopštį,sažininga,punktualį panele,tuo pačiu energinga ,mėgstu tvarka.Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai.Nuoširdumas,pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas.Turiu neigaluma 55% darbingumas 45% ,Dabar dirbau pašte Nagarduko 34 ,
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Rama Beržinskienė

Rama Beržinskienė iš Telšių

65 metų amžiaus, moteris
Apskaitininkės.Galiu dirbti ir buhaltere.Moku dirbti su kompiuteriu.Moku dirbti su buhalterinėmis programomis "Pragma",Konto","Centas"Kadangi esu pensijoje galiu dirbti ir 0,5 etato.Esu pakankamai aktyvi,sąžininga ir darbšti.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Ramūnas Gaižutis

Ramūnas Gaižutis iš Vilniaus

26 metų amžiaus, vyras
Esu vedęs, negeriu, nerūkau, tvarkingas, draugiškas, sąžiningas, susidūręs su naujais dalykais mokausi, esu atviras visiems darbo pasiūlymams, turiu SM kategorija, kažkada mokiausi SM kategorija turėjau norą su ekskavatoriumi dirbti, bet susiradau kitą darbą, ir šiuo metu pasimiršę visi įgūdžiai. Šiuo metu dirbu ir mokausi C kategorija.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Judita Petrauskaitė

Judita Petrauskaitė iš Kauno

19 metų amžiaus, moteris
Ieškau darbo pilnu etatu
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Aleksandra Gaigalas

Aleksandra Gaigalas iš Vilniaus

28 metų amžiaus, moteris
Darbas slenkanciu grafiku.Darbstumas.Atsakingumas.Komunikobilumas.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Karolina Savickytė

Karolina Savickytė iš Kauno

30 metų amžiaus, moteris
Ieškau baldų projektuotojo-konstruktoriaus darbo. Tai gali būti ne tik darbas ofise bet ir darbas nuotoliniu būdu. Šioje srityje dirbu daugiau kaip 5 metai. Turiu patirties ir samatų skaičiavime ir bendravime su klientais. Taip pat galėčiau kurti ir 3D baldų vizualizacijas. Dirbu su AutoCad ir SolidWorks programom. Taip pat turiu geras Anglų kalbos žinias, labai praverstų bendraujant su klientais iš užsienio.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Večislavas Popa

Večislavas Popa iš Vilniaus

48 metų amžiaus, vyras
Darbštus, produktyvus, organizuotas, inovativus. Esant reikalui imuosi iniciatyvos, patinka atlikti nestandartinius darbus, ypač darbus, kur turiu galimybę naudoti savo žinias, arba kur tenka mokytis ir įgyti naujų žinių. I'm looking for a job on abroad. And high salary isn't my greatest wish.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Lina Treinytė

Lina Treinytė iš Jurbarko

19 metų amžiaus, moteris
Sveiki, esu Lina Treinytė, šiais metais baigiau mokyklą ir nusprendžiau pasiimti gap year - laisvus metus. Esu atsakingas žmogus, dar besimokydama mokykloje, sugebėjau save išlaikyti, išeit iš tėvu namu ir gyvent savarankiškai. Šiuo metu persikėliau gyventi i Kauną, tai labai ieškau darbo jame. Turiu daug patirties komunikacijos srityje, visas vasaras pradirbau Klaipėdos turguje, tad nemažai patirties igavau - bendravime su klijentais. Taip pat, dirbdama toki darbą, tapau dar labiau atsakingą, nes kiekvieną dieną tekdavo dirbti su pinigais. Esu bendraujantis ir entuziastingas žmogus. Dievinu bendrauti su žmonėmis, tad darbas, kuriame reiktu bendrauti su klijentais/svečiais man labai tiktu ir patiktu. Esu isitikinus, kad tokiam darbe mano igudžiai tikrai sužibėtu. Esu dirbusi Jurbarko blyninėje ir darbas prie maisto, man vienas mieliausiu širdžiai. Gimiau daugiavaikėje šeimoje, kurioje yra 6 vaikai, tad jau nuo mažens esu pratusi gaminti maistą dideliais kiekiais. Kol mokiausi mokykloje dirbdavau aukle. Prižiurėdavau vaikus nuo 2-8 metu. Tad viena geriausiu mano savybiu - kantrybė. Šią vasarą, taip pat savanoriavau festivaliuose, tad savo noro man dirbti netruksta. Esu isitikinus, kad geriausias darbininkas yra tas, kuris eina i darbą su noru, nes tik tada jis gali atlikti darbą taip gerai, kaip ir yra iš jo tikimasi. Laikau save sparčiai tobulėjanti asmenybę, nes noriu išmokti kuo daugiau ir igaut patirties. Nesu tinginė, niekad nesėdžiu vietoj, o einu ir darau.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Jurgita Savickiene

Jurgita Savickiene iš Lietuvos

30 metų amžiaus, moteris
Esu baigusi buhalterines apskaitos kursus.Apskaitoje dirbusi 9m.Atsakinga,kruopsti,atidi.
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Asta Alubickienė

Asta Alubickienė iš Šiaulių

46 metų amžiaus, moteris
Anglų kalbos filologė, ieškau nuolatinio ar papildomo darbo vertimų (lietuvių- anglų, anglų-lietuvių) srityje. Esu dirbusi nuotoliniu būdu versdama raštu įvairaus pobūdžio tekstus, tačiau pageidaučiau darbo kokioje nors vienoje įmonėje, kur reikalingas individualus vertėjas žodžiu ar/ ir raštu.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Milda Korsakaitė

Milda Korsakaitė iš Radviliškio

24 metų amžiaus, moteris
Trumpai apie mane 2015 m., Šiaurės Lietuvos kolegijoje įgijau teisės profesinį bakalaurą. Studijuodama kolegijoje turėjau galimybę atlikti praktiką Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato kriminalinės policijos skyriuje, prevencijos poskyryje ir Šiaulių apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje Kontrolės departamento Pažeidimų vertinimo ir pastabų nagrinėjimo skyriuje. Nuo 2015 m. rugsėjo mėnesio tesiu studijas Mykolo Romerio universitete siekiant įgyti universitetinį teisės bakalauro diplomą. Tikslas – teisinis darbas, arba, bet koks kitas darbas artimas teisei, viešajam administravimui. Moku greitai prisitaikyti prie įvairių situacijų, priimti naują informaciją. Jeigu yra būtinumas arba darbdavio reikalavimas galiu lankyti reikiamus kursus, seminarus kvalifikacijai kelti.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Karolina Mizeraitė

Karolina Mizeraitė iš Druskininkų

17 metų amžiaus, moteris
Esu labai darbšti ir maloni, greitai mokausi.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Rimantė Aleksandrovaitė

Rimantė Aleksandrovaitė iš Akmenės

19 metų amžiaus, moteris
Esu komunikabili, atsakinga, pareiginga, naujovių ieškanti ir darbo nebijanti, atkakli, kruopšti ir pasiryžusi dirbti. Šiuo metu neakyvaizdžiai studijuoju MPM Viekšnių skyriuje ,, Sporto klubo veiklos organizatorės " specialybę. Dirbu įmonėje ,, SunWorks" tačiau ieškau darbo kuriame galėčiau pilnai atskleisti save, kaip darbuotoją.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...234... 50
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą