CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Vilija Smile

Vilija Smile iš Vilniaus

14 metų amžiaus, moteris
As jieskau darbo Lazdinuose, Karaliniskiose. Arba klijuoti skelbimus, arba duoti reklama.
Prieš 19 val.
Išsaugoti
Rimantė Radžvilaitė

Rimantė Radžvilaitė iš Telšių

19 metų amžiaus, moteris
Vertinu draugišką kolektyvą.Mielai imuosi iniciatyvos. Moku dirbti komandoje.Esu nuoširdi, pareiginga, sąžininga.
Prieš 20 val.
Išsaugoti
Gintarė Raguckaitė

Gintarė Raguckaitė iš Alytaus

17 metų amžiaus, moteris
Man yra 17 metų. Esu drąsi, nepasimetu bendraudama su nepažįstamais žmonėmis. Esu daug keliavusi, taip pat savanoriauju.
Prieš 20 val.
Išsaugoti
Dmitrij Borovik

Dmitrij Borovik iš Vilniaus

Vyras
20 metų. B kat. teises (nera 2m patirties). Saziningas ir atsakingas. 4 kalbos (rusu ir lietuviu puikiai, angliskai ir lenku gerai).
Prieš 20 val.
Išsaugoti
Andzej Jasiulevic

Andzej Jasiulevic iš Vilniaus

39 metų amžiaus, vyras
39m. vyras,saziningas,darbstus,atsakingas,be zalingu iprociu,turintis B kat. pazymejima(20 m. stazas),iesko darbo transporto,sandeliavimo,gamybos ,baldu surinkimo,statybos srityje,arba kito darbo.
Prieš 21 val.
Išsaugoti
Ričardas Rolič

Ričardas Rolič iš Mažeikių

63 metų amžiaus, vyras
Vairuotojas paskutine darbovete UAB RBII tolimuju reisu vairuotoju iš viso darbo stažas vairuotojo 32m pageidautina darbas mikro autobusiuku ar lengvuoju transportu turiu visas kategorijas turiu neigalumo pažymejima
Prieš 21 val.
Išsaugoti
Dalia Juškaitė

Dalia Juškaitė iš Vilniaus

20 metų amžiaus, moteris
Esu burnos higienos 2-tro kurso studentė. Ieškau odontologo padėjėjo darbo vasarai. Turiu patirties dirbant odontologo padėjėjo darbą Kaune.
Prieš 21 val.
Išsaugoti
Lina Oleškevičienė

Lina Oleškevičienė iš Kauno

42 metų amžiaus, moteris
Ieškau pedagoginio darbo mokykloje, edukacinės veiklos muziejuje ir pan.
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Paulius Gumuliauskis

Paulius Gumuliauskis iš Klaipėdos

18 metų amžiaus, vyras
Mano vardas Paulius, nesenai suėjo 18 metų. Ieškau darbo vasarai. Darbo pobūdis gali būti įvairus. Esu darbštus, sąžiningas, komunikabilus, punktualus. Darbas gali būti visoje Klaipėdos apskrityje. Esu kurį laiką dirbes prie statybų ( pagalbiniu darbuotoju ). Esu dirbes žemės ūkio darbus, teko ir pardavinėti vaisvandenius. Kadangi darbo nebijau, galėčiau dirbti ir fiziškai sunkų darbą. Jeigu būtų galimybė dirbčiau ir užsieny.
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Laura Voraitė

Laura Voraitė iš Biržų

20 metų amžiaus, moteris
Esu draugiška, darbšti nebijanti darbo. Sudijuoju bendrosios praktikos slaugytoja esu 2 kurso studentė ir ieškau darbo vasarai.
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Eglė Sadauskaitė

Eglė Sadauskaitė iš Druskininkų

21 metų amžiaus, moteris
Esu komunikabili, atsakinga, punktuali, imli naujovėms, veržli, gebanti dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje. Ieškau darbo vasarai, nes kitu laiku studijuoju Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Patinka aktyvus laisvalaikis, todėl nesureikšminu kokį darbą dirbti vasarai - lengvai prisitaikau tiek prie kolektyvo, tiek prie darbo pobūdžio.
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Agnė Baranauskaitė

Agnė Baranauskaitė iš Šiaulių

16 metų amžiaus, moteris
Esu darbšti, greitai mokausi, sąžininga, draugiška, bendraujanti su žmonėmis, punktuali, komunikabili
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Emilė Masliukovaitė

Emilė Masliukovaitė iš Kėdainių

18 metų amžiaus, moteris
Esu komunikabili, laisvai bendraujanti, punktuali, sąžininga, siekianti tobulėti.
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Valdas Galginas

Valdas Galginas iš Tauragės

45 metų amžiaus, vyras
Turiu B , C, E kategorijas, 95 kodą. Galiu dirbti įvairius darbus. Furisto darbo nesiūlyti.
Prieš 23 val.
Išsaugoti
Ieva Grumbinaitė

Ieva Grumbinaitė iš Klaipėdos

18 metų amžiaus, moteris
Esu moksleivė, norinti rasti darbą vasarai. Esu darbšti, pareiginga, punktuali, mėgstu tvarką bei viską, kas vyksta pagal planą, nesu tingi, nebijau sunkesnio darbo krūvio, esu komunikabili bei bendravimas su žmonėmis tikrai nėra problema.
Prieš 23 val.
Išsaugoti
Rasa Minkevičiūtė

Rasa Minkevičiūtė iš Kupiškio

18 metų amžiaus, moteris
Ieškau darbo vasaros sezonui, o gal ir ilgesniam laikui. Man 18 metų. Tiktų auklės darbas, indų plovėjos, kambarinės, galimi ir kiti įvairūs variantai. Esu komunikabili, punktuali, atsakinga, greitai mokinuosi, kruopšti.
Prieš 23 val.
Išsaugoti
Elzbieta Sadeckaitė

Elzbieta Sadeckaitė iš Vilniaus

20 metų amžiaus, moteris
Sveiki, esu 20m. pirmo kurso studentė. Ieškau darbo 0,5-0,75 etato su galimybe derinti darbą su studijų tvarkaraščiu. (Vasarą galiu dirbti pilnu etatu). Esu dirbus padavėja, tad moku dirbti su R keeper programa, dirbdama su įvairias klientais, išmokau komunikabilumo: moku bendrauti tiek su draugiškai, tiek su ne itin geros nuotaikos klientais, visuomet stengiuosi išspręsti iškilusias problemas. Jei jų iškyla pačiai, nebijau paprašyti pagalbos labiau patyrusių bendradarbių. Greitai mokausi įvairių, dar nedirbtų darbų, esu motyvuota, noriu ne tik užsidirbti, bet ir dirbti, taip leidžiant sau tobulėti įvairiausiose darbo srityse. Būtent todėl labai laukiu įvairiausių darbų pasiūlymų. Kalbu anglų, rusų kalbomis, turiu vokiečių kalbos pagrindus. Moku dirbti excel, powerpoint, word programomis.
Prieš 24 val.
Išsaugoti
Tautvydas Račickas

Tautvydas Račickas iš Vilniaus

19 metų amžiaus, vyras
Esu taktiškas,laikausi žodžio,atliekantis pradėtą darbą iki galo. Greitai pritampantis, susigaudantis. Atliekantis darbą kaip pridera
Prieš 24 val.
Išsaugoti
Linas Rimkus

Linas Rimkus iš Vilniaus

57 metų amžiaus, vyras
Esu profesionalus grafikos dizaineris-maketuotojas. Ilgametė patirtis projektuojant įvairius leidinius, žurnalus, reklamos projektus ir kt. Dirbu su įvairiomis Adobe programomis, gerai susipažinęs su fotografija ir nuotraukų tvarkymu. Taip pat turiu daug patirties bendravime su klientais, greitai suprantu jų poreikius ir jaučiu kūrybinės laisvės apribojimus:). Tuo pačiu kiekviename projekte siekiu maksimalios įmanomos kokybės. Vertinu jumoro jausmą ir gerą, profesionalią kompaniją.
Prieš 24 val.
Išsaugoti
Jonas Bartkus

Jonas Bartkus iš Širvintų

45 metų amžiaus, vyras
Esu 45m alhogolio visiskai nevartoju suprantu apie tehnika . Esu dirbes su ivairia tehnika kombainais - traktoriais paskutiniu metu dirbau su fendt 415 ir vadinamais krokodilais didesnio galingumo traktoriumi esu saziningas kruopstus besidomintis apie viska
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...234... 50
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą