CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Simona Petrosiute

Simona Petrosiute iš Mažeikių

Moteris
Esu dirbus nedaug su kasa, bare baras ,,pegasas '' ir viciunuose. mokausi greitai. bendrauju su zmonemis esu labai draugiska.
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Alvydas Bertulis

Alvydas Bertulis iš Skuodo

Vyras
Sąžiningai atlieku patiketa darbą, vertinu konkretumą, sąžiningumą, nepatinka veidmainiavimas. Esu dirbes durpių pramonėje, siuo metu tebedirbu zemės ūkyje. Norėčiau save išbandyti ir kitoje veikloje, pradžioj domintu ir pagalbinis darbas.
Prieš 23 val.
Išsaugoti
Laima Betulienė

Laima Betulienė iš Skuodo

39 metų amžiaus, moteris
Esu darbšti, atsakinga, komunikabili, sąžininga, geros širdies, nemėgstu palikti neužbaigtų darbų, negailinti patarimų, linkusi padėti artimiesiems ir draugams.Laukiu darbdavio kuris suteiktų galimybe save realizuoti kaip asmenybę.
Prieš 23 val.
Išsaugoti
Andrius Armonas

Andrius Armonas iš Panevėžio

Vyras
Ieškau suvirintojo darbo. 2017 liepos menesi įgijau suvirintojo IV lygio kvalifikaciją vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre. Mokinausi virinti su TIG, MIG/MAG, MMA suvirinimo aparatais. 2017 nuo Balanžio 1d iki Birželio 15d atlykau praktiką imonėje "Galvanta" su MIG/MAG suvirinimo apartu. Paruošdavau ir suvirindavau nesudėtingas detales http://www.galvanta.lt/Pradzia 2015-2016 Tarnavau 9 mėnesius kariuomenėje taip pat 2015 metais dirbau 2 menesius imonėje "Dominari" baldu surinkeju http://dominari.lt/ ir 2016-2017 dirbau 9 mėnesius apsaugininku imoneje "Argus" http://www.argus.lt/ gerai suprantu ir šneku Angliškai
Prieš 23 val.
Išsaugoti
Tomas Kavaliauskas

Tomas Kavaliauskas iš Kauno

30 metų amžiaus, vyras
Manau, kad esu stipri dinamiška asmenybė, pasižymiu ištverme, greita orientacija. Esu labai punktualus. Sugebu efektyviai dirbti, esant įtemptoms darbo sąlygoms. Neblogai išmanau įvarius įrankius. Moku dirbti įvairaus pobudzio darbus. Mėgstu konkretumą, tikslumą,rimtumą.Ieškau vairuotojo darbo. KAUNE-LIETUVOJE.
Prieš 23 val.
Išsaugoti
Žilvinas Jankauskas

Žilvinas Jankauskas iš Kauno

Vyras
Sveiki. Esu 23 metų vaikinas.Turiu Tr1,Tr2,Sz ir B kategorijas. Ieškau papildomo darbo nuo 16val,nes šiuo metu dirbu Inmedicos klinikoje,bet turiu labai daug laisvo laiko,todėl noriu susirasti papildomą darbą.Tinka darbas ir pas kokį ūkininką. Tinka darbas ir be įdarbinimo.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Janeta S

Janeta S

19 metų amžiaus, moteris
Esu profesianalus modelis. Dirbau kinijoje paryziuje japonijoje. Ieskau darbo modeliu. Jei reikia galite susiekti su manimi kad atsiunciau jums daugiau Mano nuotrauku. Nude fotosesijos nesiulykite.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Darius Bulka

Darius Bulka iš Vilniaus

29 metų amžiaus, vyras
Sveiki! Ieskau varuotoja darbo Vilniuje, patirtis penkeri metai tolimuju reisu vairuotoju, taipogi esu dirbes Norvegijoje maisto tiekeju kareiviams. Taigi kroviniu pristatymas laiku ir saugei man nenaujiena, darba stenguosiu atlikti kokybiskai ir greitai. Kolkas eismo ivykiu neturejas. Daugiau informacijos susitikus pokalbiui.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Rima Česiūnaitė

Rima Česiūnaitė iš Kauno

53 metų amžiaus, moteris
Laba diena. Domina Floristės-gėlių pardavėjos darbas. Stipriosios savybės: kruopštumas,atsakingumas,kūrybingumas,siekis tobulėti.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Ilona Ilona

Ilona Ilona iš Kauno

54 metų amžiaus, moteris
Ieškau vyr. buhalterės darbo Kaune. Turiu 20 m.vyr.buhalterio/finansininko darbo patirtį logistikos/transporto, statybinėje, gamybinėje ir paslaugų srityse nuo pirminių apskaitos dokumentų iki metinės atskaitomybės ir įmonės ekonominių rodiklių analizės su metine apyvarta virš 1 mln.eur. Dirbu su Pragma , Centas , Rivilė , Agnum buhalterinėmis programomis. Turiu nuosavą automobilį ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tel. 861349812
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Aurelija Narmontaitė

Aurelija Narmontaitė iš Telšių

20 metų amžiaus, moteris
Esu jauna, darbšti, sąžininga ir atsakinga, greitai mokausi. Ieškau darbo, kuriame galėčiau tobulėti ir siekti gerų darbo rezultatų. Galiu dirbti ir komandoje ir individualiai.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Gene Bajaruniene

Gene Bajaruniene iš Raseinių

58 metų amžiaus, moteris
Esu darbsti,sazininga,atsakinga,komunikabili, lengvai prisitaikau kolektyve,siekiu mokytis ir tobuleti.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Tomas Čyžas

Tomas Čyžas iš Mažeikių

41 metų amžiaus, vyras
Nepatyręs stalius - medienos apdirbimo staklininkas, bet greitas besimokantis ir perprantantis darbo pobudį, šiektiek dirbęs pagal specialybę minkštų baldų gamybos įmonėje, ieško staliau, dailidės, baldžiaus, medienos apdirbimo staklininko darbo. Esu šiektiek dirbęs, beveik prie visiokių medienos pjovimo staklių, įskaitant ir CNC, kitokiu medienos apdirbimo stakliu. Nerūkantis, geriantis tik įpatingom progom.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Virginija Šedauskienė

Virginija Šedauskienė iš Kauno

51 metų amžiaus, moteris
Esu vyr. buhalterė, turinti 20-ties metų darbo patirtį didmeninės/mažmeninės prekybos įmonėse, gamybinėse ir statybos bendrovėse . Išsilavinimas- aukštasis, ekonomikos srityje. Gerai moku naudotis "Microsoft Office™" (Word™, Excel™ ir PowerPoint™), Internet Explorer, GIMP programomis, bei buhalterinės apskaitos programos “Debetas”, “Centas”. Esu sąžininga, tvarkingai ir atsakingai atlieku pavestus darbus. Gebu greitai orientuotis ir spręsti iškilusias problemas, dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Jaroslav Sokolov

Jaroslav Sokolov iš Vilniaus

24 metų amžiaus, vyras
Esu komunikabilus, taktiškas. Galiu dirbti visus pavestus darbus.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Saulė Repšytė

Saulė Repšytė iš Utenos

20 metų amžiaus, moteris
Esu komunikabili, aktyvi, atsakinga mergina. Man patiketa darba visada atlieku kaip galima geriau. Turiu 2 metu vairavimo staža.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Tomas Juozapaitis

Tomas Juozapaitis iš Šiaulių

20 metų amžiaus, vyras
Sveiki, esu baigės 9 mėnesių tarnybą , taigi esu sąžiningas, fiziškai stiprus, motyvuotas, bendraujantis ,moku dirbti komandoje, darbo nebijau ir pats esu be žalingų įpročių . Ieškau darbo, nes noriu tobulėti ir siekti savo tikslų.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Kamilė Šulcaitė

Kamilė Šulcaitė iš Klaipėdos

18 metų amžiaus, moteris
Sveiki, kogero tarp norinčiu patekti į Jūsu siūloma darbo vieta yra brandžiu žmoniu ir natūraliai visi esame linke jais pasitikėti labiau, nei jaunais žmonėmis. Tačiau aš , kaip jauna ir energinga mergina galiu Jums pasiūlyti visiška lojaluma, atsidavima darbui, bei galimybe lanksciai bendradarbiauti. Visuomet su meile stengiuosi atlikti savo darba, nesvarbu koks jis bebūtu. Visuomet lydinti šypsena, energintumas, atsakingumas, bei malonus bendravimas - bruožai lydintys mane darbe !
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Viaceslav Juchnevic

Viaceslav Juchnevic iš Vilniaus

39 metų amžiaus, vyras
Daug metu dirbes statybose,pagrinde muro,fundamento,stogu dengimo darbai.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Jadvyga Rudzis

Jadvyga Rudzis iš Lietuvos

39 metų amžiaus, moteris
Laba diena, esu Jadvyga. Planuodama artimiausiu laiku persikelti gyventi į Šakių kraštą, šiuo metu ieškau darbo Šakiuose ar apylinkėse. Domina darbas, kuris leistų panaudoti mano stipriąsias puses - užsienio kalbų žinias, ilgametę klientų aptarnavimo patirtį. Esu atsakinga, punktuali, imli naujoms žinioms.
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą