CV anketos | 2 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1234567... 722
2 psl.
Rimantas Šaras
Ilgametė patirtis. Veterinaras felčeris savarankiškai atliekantis ir išmanantis veterinaro gydytojo kvalifikacijai atitinkančius darbus.Gyvulių sėklinimo darbas.
Artūras Steponavičius
Patyręs vairuotojas ieško darbo Vilniuje. Esu komunikabilus, sąžiningas, pareigingas. Teko organizuoti nedidelės komandos darbą ir jai vadovauti. Turiu patirties vežant keleivius ir krovinius tarptautiniais ir vietiniais maršrutais.
Karolina Mikulenaite
Patinka dirbti, esu dirbus kebabinei tai patinka bendraut su zmonem:)
Milena Eigirdaitė
Esu komunikabili, entuziastinga, savo tikslo siekianti septyniolikmetė. Gyvenime vadovaujuosi posakiu: "Ką darai -daryk gerai." Todėl savo darbą, kad ir koks jis bebūtų stengiuosi atlikti idealiai.
Vytautas Sadauskas
Esu draugiškas, sąžiningas, pareigingas, tvarkingas, reiklus sau ir kitiems. Išmanau darbo organizavimo tvarką. Galiu dirbti savarankiškai bei komandoje. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Išsilavinimas aukštasis/universitetinis, vairuotojo kategorijos A, B, C. CE, 95 kodas, ADR A1, A2, tachografo kortelė, apsaugos darbuotojo pažymėjimas, anglų kalba, nepriekaištinga reputacija.
Vaidas Basevičius
Ieškau darbo. Turiu patirties pirkimo/pardavimo srityje. Vadovavau 16 darbuotojų kolektyvui, gebu efektyviai valdyti situaciją bei priimti atitinkamus sprendimus. Esu iniciatyvus, sąžiningas, pareigingas, mobilus, komunikabilus, veiklus, darbštus, sugebantis gerai ir greitai įsisavinti informaciją, gebantis dirbti komandoje
Svetlana Milos
Esu sazininga,kantri,ir motyvuota bet kokiam naujam darbui,atsakynga.
Donata Pechovskaja
Jau 14 metu dirbu prekyboje.Moku visus procesus reikalingus siame darbe.Esu pareiginga, punktuali, atsakinga, moku organizuoti darbus.Moku spresti problemas, bei pati nebijau sunkaus darbo
Marijus Beliajev
Šiuo metu dirbantis patyręs medinių langų gamybos vadovas ieško darbo.Darbo patirtis su mediniais langais 21metai.
Beatričė Danieliūtė
Kaip darbuotoja esu pareiginga, atsakinga, punktuali - dirbu, kol pilnai įgyvendinu man paskirtą darbą. Nepaisant, kad esu meno žmogus lengvai susidoroju ir su kitų sričių užduotimis. Be didelių sunkumų įsilieju į kolektyvą ir priimu iššukius. Nevengiu atsakomybės ir su mielu noru prisidedu prie organizacinių reikalų. Į darbą žiūri kaip į galimybę tobulėti , nesvarbu , kad ir kokia sfera tai būtu - tikiu jog žmogus privalo būti universalus ir išmokti visko. Dievinu bendrvaimą su žmonėmis, todėl darbas su jais man atrodo pats priimtiniausias, esu paslaugi, komunikabili, lengvai randu kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis. Bendrai esu žmogus kuris į kiekvieną užduotį žiūri atsakingai ir atiduoda visa save.
Rūta Likadzijauskaitė
Esu pareiginga,atsakinga, komunikabili, drąsi, ieškau darbo vasaros sezonui.
Juozas Jonelis
Šiuo metu esu antrakursis Lietuvos sporto universiteto kineziterapijos programos studentas.Esu komunikabilus, atsakingas, imuosi iniciatyvos ir vykdau patikėtas užduotis. Darbas kolektyve man nekelia jokių problemų, taip pat gebu dirbti ir individualiai. Mėgstu iššūkius, esu punktualus. Paprastai sakant esu kaimo vaikis, nebijau sunkaus darbo bei visalaika padedu, kai reikia.
Artur Blaškevič
Fiziskai sveikas,istvermingas,be zalingu iprociu,komonikabilus,visko greit ismokstu,turiu nora dirbti ir uzdirbti.
Deimantė Švarcaitė
Esu Deimantė,man 19 metų, esu dirbusi virėja, šiuo metu dirbau padavėjos-barmenės darbą Šiaulių arenoje. Gyvenu Šiauliuose,esu greitai prisitaikanti,greitai mokausi,esu darbšti,sąžininga,punktuali,greita, lanksti, draugiška,bendraujanti :)
Ernesta Gižaitė
Studijuoju biotechnologijas ir biochemija (gretutinės studijos) Vytauto Didžiojo universitete, šiuo metu ieškausi darbo, ne pilnai darbo dienai, laboratorijoje. Esu imli, greitai besimokanti, užsispyrusi, komunikabili, darbšti, atsakinga, tvarkinga, greitai orientuojuosi. Visada ieškau naujovių, kur galėčiau tobulėti kaip asmenybė.
Violeta Naumčikaitė
Esu pareiginga, atsakinga, stengiuosi man patikėta darbą atlikti kuo gėriau.
asta baziene
esu sąžininga atsakinga darbuotoja,
Puslapiai: 1234567... 722
2 psl.
CV kategorijos