CV anketos | 2 psl.

CV anketos

Puslapiai: 1234567... 701
2 psl.
Rasa  Taujinskaite
esu pareiginga,sugebu atlikti gerai reikiamus darbus. Turiu patirties dirbant aukles darba, esu kruopsti, noriu uzsidirbti pinigeliu ,tikiuosi rasiu darba. ryztinga darbui,nuosirdi,darbsti. Neveluoju y savo darbo vieta,esu paklusni ,motyvuota,gerai moku matematika jei kalbant apie pardavejos-kasininkes darba . laukiu pasiulymu. Taip pat galiu dirbti virejos darba.
vilma gauronskiene
Esu siuvimo-technologe.Esu pareiginga.Greitai susipazistu su zmonemis Esu draugiska.Moku organizuoti darbus.Esu baigusi KPI.trikotazo technologija.Darbo patirtis 25m.
Brigita Marciuškaitė
Šiuo metu studijuoju farmacijos studijas, priklausau Studentų Farmacininkų Draugijai ir Farmacijos Tarybai. Esu pareiginga, žinau, ko noriu, drąsiai siekiu tikslų ir stengiuosi juos įgyvendinti. Dažnai reikalauju iš savęs daugiau, todėl noriai mokausi, mielai bendrauju su žmonėmis ir jiems padedu. Moku surasti išeitį sudėtingose situacijose.
Martyna Vaškienė
Ieškau bet kokio darbo, nuo 8val. iki 17val. Domina darbas pilnu etatu, bet galiu dirbti ir 0,5etato. 2014m. baigiau pardavimų vadybos studijų programą, specializacija - pardavimų valdymas. Dėja, bet patirties dirbant pagal specialybę dar neturiu, tačiau tikiuosi, kad tai ne kliūtis. Esu imli ir greitai mokausi. Asmeninės savybės: Darbštumas, komunikabilumas, atsakingumas, inovatyvumas, užsibrėžtų tikslų siekimas, gebėjimas dirbti tiek individualiai tiek komandoje, noras tobulėti.
Vytas Vilkas
Turiu nemažą patirtį sandėlio darbuose: pajamavimas, išlaidavimas, tvarkos palaikymas, autokrautuvo pažymėjimas. Turiu elektromechaniko kvalifikaciją, dirbau skaičiavimo mašinų remonto gamykloje. Esu reiklus sau ir kitiems. Žalingų įpročių neturiu
Sonata Pumputytė
Studentė ieško darbo Visagine,mokausi vyrėjo specialybės,norėtųsi darbo šioje srityje.Esu bendraujanti,pozityvi,maloni,motyvuota,darbšti.Nebijau sunkaus darbo.Dirbusi viešuosius darbus.Alga nesvarbi,svarbu tureti darba pragyvenimui bendrabutyje.darbo reiktu pusei etato.
Irmantas Liaudanskas
punktualus,kruopstus,saziningas,nusiteikes darbui.
Lukas Dirse
Ieskau darbo,turiu patirties dirbti pakalbiniu,esu dirbes Anglijoj(Londone) statybose puse metu,puikiai sugebu atlikti paskirta darba.Gebu efektyviai valdyti man paskirta darba. Esu dirbes Sventojoj gelbetoju,bendravimo ygudziai yra gerai isvystyti.Puikiai uzmezgu pokalby su naujais zmonemis.Turiu pakankamai jegos susidoroti su iskilusiais sunkumais.Turiu hoby sportuoti. Gebu kruopsciai ir atsakingai atlikti darba.
Sergej Ogurcov
Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Išmanau darbo organizavimo tvarką, darbo teisės pagrindus. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas.
Austėja Pališaitytė
Ieškau darbo Šiauliuose vasarai. Esu darbšti, pareiginga, savikritiška, greitai mokausi.
Audrius Bakas
Esu jaunas 27m vaikinas,ieškau pastovaus darbo. Dirbau ivairius darbus,nuo darbuotojo traktorininko ekskavatorininko pagalbiniu statybos darbininku. Turiu Tr1 Tr2 Traktorininko kategorijas. I darba žiuriu rimtai,žalygu ipročiu neturiu.
Arunas Baliukevicius
darbas nuo 1985 iki 2014m. VRM Jonavos policijos komisariate ,nuo 2014-2017m. vairuojojas.Ieskau pamaininio darbo.
Ieva Žerlauskaitė
Esu linksma, bendraujanti, sąžininga, nebijanti išukių, optimistė. Greitai mokausi. Turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir nuosavą automobilį.
Indrė Šaltienė
Svarbu pabrėžti, kad atlikdama darbus visada siekiu maksimalių tikslų (mokyklą baigiau su raudonu diplomu, universitetą su pagyrimu). Mano siekiami maksimalūs tikslai užtkrina galimybę ne tik man greitai tobulėti ir prisitaikyti prie situacijos, bet ir užtikrina galimybę tobulėti ir mane supančiai aplinkai.
Eimantas Kochanskis
Esu naujokas sioje srityje greit mokausi negerentis atsakingas esu vazinejas pora menesiu marsrutu LT PL su uzuolaidine
ANZELIKA LOPATKINA
ieškau darbo klaipedoi.. Esu labai pareiginga, motyvuota, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas.
Valdas Šmigelskis
Turiu daugiametės patirties pardavimų srityje. Esu išrinktas 2016m. geriausiu "Technorama" parduotuvių tinklo, savo srities pardavėju. Daugiametės bendravimo su žmonėmis patirties rezultatas, tai sugebėjimas pajausti žmogaus poreikius ir veikti. Ieškau Vadybininko ar Konsultanto darbo plačiąją prasme ir esu atviras rimtiems pasiūlymams.
Vilma Kan
Esu atsakinga,darbsti,sazininga,mandagi. Neturiu jokios darbo patirties,bet noriu dyrbti. Gali darbas but netik pardaveja bet ir kitoks. esu baigus 9 klases ir siuo metu mokausi mokykloje neakivaizdziai. man 21 metai.
Mantas Lozaitis
Ieškau darbo įvairiose srityse, Raseiniuose. Turiu apsaugininko pažymėjimą bei leidimą šaunamajam ginklui. Šiuo metu studijuoju teisę ištęstinėse studijose. Galiu dirbti bet kokį darbą susijusį su apsauga, teise, anglų kalba, vertimais, kompiuteriais - informacinėmis technologijomis ir pan. Taip pat galiu dirbti darbus paminėtus mano pageidaujamose darbo srityse. Kalbant apie mano asmenines savybes - aš esu sąžiningas, pareigingas, punktualus, motyvuotas, norintis mokytis ir tobulėti, žodžio žmogus. Sugebu spręsti greitai iškilusias problemas ir surasti atitinkamą sprendimą. Gerai išmanau anglų kalbą, moku dirbti kompiuteriu be jokių problemų, nors reikėtų patirties naudojantis sudėtingesnėmis programomis, bet mokausi greitai. Universitete puikiai (10) išlaikiau egzaminą susijusį su bibliotekininko specialybe, kuris vadinosi ,,Informacijos šaltiniai ir jų paieška'' . Dėl to puikiai moku naudotis skirtingais bibliotekų paieškų šaltiniais internete. Išmanau žmogaus psichologiją ir tuo naudodamasis sugebu numalšinti konfliktines situacijas dar efektyviau. Turiu patirties kovos menuose ir galiu pritaikyti kovinius savigynos veiksmus jeigu nėra kitos išeities. Turiu šokių tokių teisinių žinių, VSF Kaune studijuoju teisę ir ikiteisminį procesą. Esu pasiryžęs dirbti įvairiausius darbus, nuo nekvalifikuotų iki reikalaujančių tam tikrų žinių (anglų kalba, informacinės technologijos, teisė, komunikacijos ir informacijos paslaugos, apsauga ir t.t).
Gintaras Visockas
Sveiki. Esu Gintaras Visockas is Birzu raj. Kirdoniu kaimo , Esu nerukantys asmuo , negeriu , dirbu zemes ukyje jau keleta metu patirties turiu ir tikrai nusimanau viska kuo puikiausiai apie ukio darbus , turiu traktorininko teises . Galiu dirpti tiek traktorininku tiek pagalbiniu darbuotoju , esu saziningas darbuotojas prie to paties atiduodantis visa save darbui . Esu saziningas zmogus kuris nebijo jokio darbo.
Puslapiai: 1234567... 701
2 psl.
CV kategorijos