Gintarė Petravičiūtė | CV Dirba.lt
CV anketos   327
Gintarė Petravičiūtė (1)

Gintarė Petravičiūtė

Gyvenimo aprašymas (CV)
Trumpai apie mane
Studijavau Vytauto Didžiojo universitete, baigiau lietuvių filologijos bakalauro programą. Patirties savo srityje neturiu, tačiau, manau, kad universitete patirties per ketverius metus įgijau pakankamai. Kadangi buvau pasirinkusi literatūros ir publicistikos kursą, reikėjo susipažinti su daugybe šiuolaikinių eseistų, t.p. pačiai teko parašyti esė, nors, kaip dėstytoja įsitikinusi, "nesulaukęs keturiasdešimties geros esė neparašysi", tad ir man pirmas "blynas" buvo šiek tiek prisvilęs, bet įgūdžiai ir atsiranda tik per patirtį. To paties kurso metu ruošiau ir straipsnelį apie šiais metais vykusią "Maironio konferenciją". Praktika universitete: vėl pabuvojau mokykloje, deja, tik stebėjau pamokas, t.p. esu tvarkiusi "Kauno dienos" archyvus, atlikau praktiką ir muziejuje (dirbau K. Grikšo asmeninėje bibliotekoje, sudarinėjau bibliografinį aprašą). Nors esu filologė, bet su tiksliaisiais mokslais "nesipykstu". Moku puikiai skaičiuoti, puikiai dirbu kompiuteriu, galiu dirbti su bet kokia programa, nes greit įsisavinu įgūdžius. Esu darbšti, greit mokausi, komunikabili, siekianti užsibrėžto tikslo. Kaip darbuotoja esu labai patikima, niekada nevėluoju į darbą, atsakingai tvarkau man pavestus reikalus. Gerai moku anglų kalbą (esu vertusi filmus iš anglų į lietuvių kalbą), taip pat neblogai suprantu ir kalbu rusiškai, turiu latvių kalbos pagrindus ir esu baigusi du turkų kalbos lygius, tad šiek tiek susipažinusi ir su turkų kultūra. Jau 4 metus turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
Pageidaujamos darbo sritys:
Barmenai, padavėjai, Konsultantai, Redaktoriai, Sekretorės, Vadybininkai, Vertėjai, Žurnalistai, Darbas studentams, Administratoriai 
Asmens informacija, kontaktai
Gimimo data:
1990.12.05 (26 metų amžiaus) 
Lytis:
Moteris 
Gyvenamoji vieta:
Kaunas 
Telefono numeris:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Elektroninis paštas:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Darbo patirtis
Laikotarpis:
nuo 2012.06.01 iki 2012.09.01 
Įmonė:
UAB "Betterlife-Baltic" 
Darbo sritis:
Konsultantai 
Jūsų pareigos:
pardavėja-konsultantė 
Trumpas darbo aprašymas:
Teko keliauti po visą Lietuvą. Tarkim, buvome nuvežamos į Palangą ir paliekamos ten dviems savaitėms su firmai priklausančiais masažuokliais. Buvo išnuomojamos patalpos, šiuo atveju, sanatorijos patalpos, Šventojoje - neįgaliųjų bendrijos patalpos ir pan. Kas savaitę mes keisdavomės ir važiuodavome į kitą miestą. Tarkim, Druskininkai dirba visus metus, Palanga ir Šventoji - tik vasaros sezonu (tuo laiku ir keisdavo paneles kas savaitę). Veikla: kasdien maždaug nuo 9 iki 16 valandos tekdavo kviesti žmones išbandyti masažuoklius, o tam reikia daug drąsos. Turėjome stengtis įtikinti, kad masažuokliai tikrai veikia ir juos parduoti, o norint pasiekti tokį rezultatą teko labai daug ir maloniai bendrauti su žmonėmis bei nuolat šypsotis. Prieš pradėdamos dirbti visos buvome supažindintos su masažuoklių poveikiu, kokiai ligai/ susirgimui gydyti jie tinkami ir kokiomis ligomis sergantys asmenys visiškai negali jais naudotis (pvz., žmonės, turintys širdies stimuliatorių). Parduodamas masažuoklį žmogui, prisiimi atsakomybę, kad masažuoklis tikrai nepakenks jo sveikatai. 
Išsilavinimas
Laikotarpis:
nuo 2009.09.01 iki 2013.06.01 
Laipsnis:
Aukštasis / bakalauras 
Mokymosi įstaiga:
Vytauto Didžiojo universitetas 
Išsilavinimo sritis:
Filologija 
Specialybė:
lietuvių filologija 
Kalbos
Kalba 
Kalbėjimas 
Supratimas 
Rašymas 
Lietuvių 
Puikiai 
Puikiai 
Puikiai 
Anglų 
Puikiai 
Puikiai 
Puikiai 
Rusų 
Gerai 
Gerai 
Gerai 
Latvių 
Pagrindai 
Pagrindai 
Pagrindai 
Kalba 
Lietuvių 
Kalbėjimas 
Puikiai 
Supratimas 
Puikiai 
Rašymas 
Puikiai 
Kalba 
Anglų 
Kalbėjimas 
Puikiai 
Supratimas 
Puikiai 
Rašymas 
Puikiai 
Kalba 
Rusų 
Kalbėjimas 
Gerai 
Supratimas 
Gerai 
Rašymas 
Gerai 
Kalba 
Latvių 
Kalbėjimas 
Pagrindai 
Supratimas 
Pagrindai 
Rašymas 
Pagrindai 
Kompiuterinės žinios
Jau dešimt metų dirbu su Windows operacine sistema. Moku dirbti su Microsoft office word, exel, power point, taip pat su adobe reader, photo editor, picasa.
Papildomi duomenys
Laisvalaikio pomėgiai:
maisto gaminimas, piešimas, skaitymas 
Vairuotojo pažymėjimas:
Vairuotojo stažas nuo:
2009.08.01 (7 metų stažas) 
Pageidaujamas atlyginimas:
1000