Eglė Sakalauskaitė | CV Dirba.lt
CV anketos   150
Eglė Sakalauskaitė

Eglė Sakalauskaitė

Gyvenimo aprašymas (CV)
Trumpai apie mane
Ieškau asistentės arba apskaitininkės,buhalterio padėjėjos darbo.
Esu dirbusi "Senukų"prekybos centre informacijos centro darbuotoja-apskaitininkė su "Rivilės "programa.Pagrindinis darbas buvo bendravimas su prekybos centro klientais,specialiųjų užsakymų priėmimas,lizingo ir vartojamojo kredito sutartys,transporto užsakymų priėmimas ir krovinių paskirstymas vairuotojams,PVM grąžinimas ne Europos sąjungos piliečiams.Taip pat teko išrašinėti pirminius dokumentus:sąskaitas faktūras,krovinių važtaraščius, išankstines sąskaitas,pasiūlymus ir t.t,dirbti su kasa.
Šiuo metu baigiau buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų +praktinės buhalterijos su "Rivilės"programa kursus.Kursuose vedėm įmonės buhalteriją,teikėm deklaracijas,priėmėm į darbą darbuotojus,skaičiavom darbo užmokestį.

Esu loginio mąstymo,greitos orientacijos,moku greitai spręsti iškylusias problemas,atsakinga ,kruopšti,imli naujovėms,greitai mokausi naujų dalykų.Pasiruošusi toliau tobulintis,lankyti reikalingus kursus.Turiu gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.Gerai moku rusų kalbą,anglų suprantu ir kalbu vidutiniškai.
Pageidaujamų pareigų tipas:
Specialistas, Darbuotojas, Padėjėjas 
Pageidaujamos darbo sritys:
Asistentai, Apskaitininkai 
Asmens informacija, kontaktai
Gimimo data:
1977.08.25 (39 metų amžiaus) 
Lytis:
Moteris 
Gyvenamoji vieta:
Kaunas 
Telefono numeris:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Elektroninis paštas:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Darbo patirtis
Laikotarpis:
nuo 2000.09 iki 2003.08 
Įmonė:
Staškūniškio pagrindinė mokykla 
Darbo sritis:
Mokytojai 
Jūsų pareigos:
pradinių klasių mokytoja.bibliotekininkė 
Trumpas darbo aprašymas:
Pradinių klasių mokinių mokymas,anglų kalba pradinėse klasėse,bibliotekininkės darbas mažoje bibliotekoje. 
Laikotarpis:
nuo 2004.10 iki 2006.10 
Įmonė:
UAB"Kilminė" 
Darbo sritis:
Pardavėjai 
Jūsų pareigos:
Vyriausioji kasininkė 
Trumpas darbo aprašymas:
Prekybos centro atidarymas,personalo valdymas,darbas su kasa,inkasavimas,pinigų atidavimas inkasatoriams,prekių priėmimas,prekių užsakymas,salės priežiūra,prekių pozicijų derinimas su vadybininkais,pagalba administratorei inventorizacijos metu,prekių nurašymai ir nukainavimai. 
Laikotarpis:
nuo 2006.10 iki 2009.07 
Įmonė:
UAB"Senukų prekybos centras" 
Jūsų pareigos:
Apskaitininkė-informacijos centro darbuotoja 
Trumpas darbo aprašymas:
Bendravimas su prekybos centro klientais,informacijos teikimas tiek telefonu tiek gyvai,pirminių dokumentų išrašymas :sąskaitos faktūros,išankstinės sąskaitos,pasiūlymai,rezervai,transporto važtaraščiai,darbas su vairuotojais paskirstant krovinius,nustatant geriausius maršrutus,PVM grąžinimas ne Europos Sąjungos gyventojams,darbas su kasa,kasos žurnalo pildymas,pajamų ir išlaidų orderiai,lizingų sutartys,kreditų grynaisiais sutartys,Viasato sutartys.Specialieji užsakymai,nuolaidų sutartys su klientais,darbas garantiniame skyriuje-kreditinės sąskaitos faktūros,grąžinimai.2009 liepa išėjau į motinystės atostogas. 
Išsilavinimas
Laikotarpis:
nuo 1995.09 iki 1998.07 
Laipsnis:
Aukštesnysis / profesinis 
Mokymosi įstaiga:
Panevežio konservatorija,šiuo metu Panevežio kolegija 
Specialybė:
Pradinių klasių mokytoja 
Kalbos
Kalba 
Kalbėjimas 
Supratimas 
Rašymas 
Rusų 
Gerai 
Gerai 
Vidutiniškai 
Anglų 
Vidutiniškai 
Vidutiniškai 
Vidutiniškai 
Kalba 
Rusų 
Kalbėjimas 
Gerai 
Supratimas 
Gerai 
Rašymas 
Vidutiniškai 
Kalba 
Anglų 
Kalbėjimas 
Vidutiniškai 
Supratimas 
Vidutiniškai 
Rašymas 
Vidutiniškai 
Kompiuterinės žinios
Buhalterinės apskaitos programa "Rivilė",Microsoft Office,Windows
Kursai, seminarai
Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų+praktinės buhalterijos kursai su "Rivilės "programa 120 valandų 2015metais nuo balandžio 4d. iki birželio18d.Įmonė organizavusi kursus UAB"Apskaita jums"
1 dalis: Apskaitos pagrindai išmokom sudaryti įmonių finansines ataskaitas, pildyti buhalterinės apskaitos dokumentus ir registrus, įgyjom praktinių buhalterinės apskaitos tvarkymo įgūdžių popieriniu būdu.
II dalis Mokesčiai- išmokom pildyti mokestines deklaracijas; apskaičiuoti bei deklaruoti pagrindinius įmonių ir gyventojų mokamus mokesčius;
III dalis Profesinės veiklos praktika -kompiuterizuota apskaita su buhalterine programa “RIVILĖ”. Išmokom tvarkyti apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės,užpildyti mėnesines ir metines mokestines deklaracijas.
Išmokom paruošti Buhalterinės apskaitos programos “Rivilė” duomenų bazę savo įmonei, suvesti pirminius dokumentus,registruoti ūkines operacijas, vesti ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaitą,pirkėjų skolų apskaitą,skolų tiekėjams apskaitą,atsiskaitimų su atskaitingais asmenimis apskaitą,piniginio turto apskaitą,pajamų ir sąnaudų apskaitą,PVM apskaitą,įsipareigojimų apskaitą,skaičiuoti darbo užmokestį,pildyti žiniaraščius,pildyti visus apskaitos žurnalus ,didžiają knygą,korteles, užpildyti Finansines ataskaitas, mėnesines bei metines deklaracijas. Mokėmės priimti į darbą naujus darbuotojus,teikti ataskaitas Sodrai,skaičiuoti atlyginimus,atostoginius,pildyti žiniaraščius,asmens korteles.
Remiantis realiais pirminiais dokumentais vedėm įmonės buhalterinę apskaitą iki finansinės atskaitomybės sudarymo bei mokestinių deklaracijų užpildymo.
Papildomi duomenys
Laisvalaikio pomėgiai:
Mano pomėgis yra rankdarbiai,vaikiškų drabužėlių modeliavimas. 
Pageidaujamas atlyginimas:
400 eurų