Edita Sederevičiūtė | CV Dirba.lt
CV anketos   253
Edita Sederevičiūtė (1)

Edita Sederevičiūtė

Gyvenimo aprašymas (CV)
Trumpai apie mane
Ieškau projekto vadovo ar padalinio vadovo darbo. Turiu aukštąjį universitetinį išsilavinimą (socialinių mokslų bakalauras, humanitarinių mokslų magistras). 4 metus vadovavau Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojam, apie 4 mln. EUR vertės projektui, kuris sėkmingai įgyvendintas Šiuo metu vadovauju įstaigos padaliniui. Turiu vadovavimo darbo grupėms ir teisės aktų rengimo patirties, viešųjų pirkimų pasiūlymų vertinimo patirties. Išmanau strateginį planavimą, viešųjų pirkimų dokumentų rengimą.
Pageidaujamų pareigų tipas:
Vadovas 
Pageidaujamos darbo sritys:
Projektų vadovai, Vadovai, Žmogiškieji ištekliai 
Domina darbas miestuose:
Vilnius, Kaunas, Šakiai 
Asmens informacija, kontaktai
Lytis:
Moteris 
Gyvenamoji vieta:
Vilnius 
Telefono numeris:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Elektroninis paštas:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Darbo patirtis
Laikotarpis:
nuo 2015.03 iki dabar 
Įmonė:
Ugdymo plėtotės centras 
Jūsų pareigos:
Skyriaus vedėja 
Trumpas darbo aprašymas:
Veiklos analizės ir kokybės užtikrinimo skyriaus vedėjo pareigų aprašymas: dalyvauti rengiant centro veiklos planavimo dokumentus. Rengti metinius skyriaus veiklos planus ir užtikrinti jų įgyvendinimą. Planuoti, organizuoti ir koordinuoti skyriaus veiklą, užtikrinti veiklos rezultatų kokybę. Organizuoja ir užtikrinti vadovėlių ir kitų mokymo priemonių duomenų bazės palaikymą. Dalyvauti rengiant dokumentus, reglamentuojančius bendrojo ugdymo mokyklų aprūpinimą vadovėliais ir mokymo priemonėmis ir inicijuoti jų sklaidą.Rengti vadovėlių autorių ir vertintojų kvalifikacijos tobulinimo projektus, programas ir kitas priemones, skirtas jų vadovėlių autorių ir vertintojų kvalifikacijai tobulinti, ir koordinuoti jų įgyvendinimą. Kaupti, apibendrinti ir skleisti informaciją apie vadovėlių ir kitų mokymo priemonių rengimą, turinio vertinimą ir naudojimą ugdyme.Koordinuoti vadovėlių ir kitų mokymo priemonių turinio vertinimą. 
Laikotarpis:
nuo 2011.11 iki 2015.10 
Įmonė:
Ugdymo plėtotės centras 
Jūsų pareigos:
Projekto vadovė 
Trumpas darbo aprašymas:
Pareigų aprašymas: kontroliuoja ir užtikrina projekto įgyvendinimą pagal patvirtintą veiklų planą ir kiekvienos veiklos pagrindimą dokumentais; rengia ir teikia tvirtinti projektą administruojančio personalo pareigybių aprašymus; kontroliuoja ir organizuoja projekto darbuotojų veiklą; rengia mokėjimo prašymus; kontroliuoja, kaip vykdomos projekto veiklos, tikrina ir atsako už mokėjimo prašymus, ataskaitas Europos socialinio fondo agentūrai apie projekto įgyvendinimą; vykdo tiesioginį susirašinėjimą ir bendravimą su Europos socialinio fondo agentūra; analizuoja, kaip vykdomos projekto veiklos; priima ataskaitas iš projekto darbuotojų ir jas tvirtina. 
Laikotarpis:
nuo 1997.10 iki 2011.11 
Įmonė:
Švietimo ir moklso ministerija 
Jūsų pareigos:
Vyriausioji specialistė 
Trumpas darbo aprašymas:
Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausiosios specialistės pareigų aprašymas: mokyklų aprūpinimo vadovėliais, ugdymo procesui reikalinga literatūra, informacinėmis technologijomis klausimų sprendimas. Mokyklų aprūpinimo mokymo priemonėmis klausimų sprendimas. Dalyvavimas įgyvendinant Informacinių komunikacinių technologijų diegimo švietime strategiją ir kitus, su informacinių komunikacinių technologijų diegimu susijusius, projektus. Vadovėlių ir kt. mokymo priemonių duomenų bazės palaikymo koordinavimas.Dokumentų, reglamentuojančių mokyklų aprūpinimą vadovėliais, mokymo priemonėmis ir ugdymo procesui reikalinga literatūra rengimo ir aprobavimo organizavimas. ES SF projektų: „Mokyklos bibliotekų darbuotojų kompetencijos tobulinimas, taikant šiuolaikines priemones“, „MTP+ Ugdymo turinio naujovių modelis, Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“, „Mokinių registro ir informacinės sistemos plėtojimas“, veiklų koordinavimas. 
Išsilavinimas
Laikotarpis:
nuo 1997.09 iki 1999.06 
Laipsnis:
Magistras 
Mokymosi įstaiga:
Vilniaus Pedagoginis Universitetas 
Išsilavinimo sritis:
Edukologija 
Specialybė:
Filosofijos ir etikos mokytoja 
Laikotarpis:
nuo 1993.09 iki 1997.06 
Laipsnis:
Aukštasis / bakalauras 
Mokymosi įstaiga:
Vilniaus Pedagoginis Universitetas 
Specialybė:
Katalikų tikybos mokytoja 
Kalbos
Kalba 
Kalbėjimas 
Supratimas 
Rašymas 
Anglų 
Gerai 
Gerai 
Vidutiniškai 
Rusų 
Puikiai 
Puikiai 
Gerai 
Kalba 
Anglų 
Kalbėjimas 
Gerai 
Supratimas 
Gerai 
Rašymas 
Vidutiniškai 
Kalba 
Rusų 
Kalbėjimas 
Puikiai 
Supratimas 
Puikiai 
Rašymas 
Gerai 
Kompiuterinės žinios
Operacinės sistemos: Microsoft Windows, MacOS, Android, Microsoft Office, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint.
Papildomi duomenys
Vairuotojo pažymėjimas:
Vairuotojo stažas nuo:
2006.07.00 (10 metų stažas)