CV kategorijoje Baldžiai, baldai, staliai

CV kategorijoje baldžiai, baldai, staliai

Puslapiai: 1234567... 13
Evaldas  Gabartas
Esu darbstus darbo nebijau dirbu nuo 16 metu daug kur turiu patirties dirbes logistikoje kraudavau iskraudavau furas su keltuvu buvo saldytuvas minusine temperatura prekes surinkinedavai pagal saskaitas automobiliu plovykloje dirbau statybose darbo nebijau daug kur turiu patirties siulyti iv variantus
Daiva Butkevičienė
Esu punktuali, nes nuolatinis visur vėlavimas parodo neatsakingumą. Taip pat esu komunikabili bei draugiška, kadangi nebijau bendravimo su naujai sutiktais žmonėmis. Stengiuosi visada būti su šypsena, nes tai užkrečiamas dalykas, o besišypsantys žmonės sukuria malonią atmosferą. Sąžiningumas - tai viena iš savybių, kurios reikalingos ne tik gyvenime, bet ir kiekviename darbe. Kadangi esu baigusi muzikos mokyklą, kurioje tikrai reikėdavo daug kantrybės ir kruopštumo, manęs negąsdina darbai, kuriuose reikia šiek tiek "įdėti savęs". Daugiau savybių, tokių kaip bendravimas ir darbas komandoje ar atsakingas žiūrėjimas į kiekvieną paskirtą užduotį, turėjau galimybę išmokti studijuodama Kauno kolegijoje, kurioje esu įgijusi bakalauro laipsnį. Tačiau tik baigusi kolegiją supratau, kad pasirinkta specialybė manęs nežavi tiek, kiek norėčiau. Kadangi nebijau sau išsikelti naujų tikslų, negąsdina manęs darbai ir ne pagal įgytą specialybę. Į darbus, su kuriais dar nesu susidūrusi, žiūriu kaip į galimybę tobulėti bei įgyti naujų įgūdžių. Galiu dirbti pamaininį darbą, darbą slenkančiu grafiku ar savaitgaliai, taip pat domina darbo pasiūlymai užsienyje.
Arturas J
I work with real projects and I'll help you to find out the best constructive decision which will fit your budget and time in the most adorable way.
Gediminas Jesinas
Vilniaus Dailės Akademijoje įgyjau sieninės tapybos restauravimo specialybę ir molbertinės tapybos restauravimo specialybę bei per ilgus metus išpuosėlėtus profesionalaus dailininko įgūdžius. Galiu kurti meno kūrinius įvairiomis technikomis - nuo aliejinės tapybos ant drobės iki sieninės tapybos ant tinko ar kitokio pagrindo. Esu įgyjęs įmonėse patirties atliekant kultūros paveldo objektų interjero bei eksterjero apdailos, tinkavimo ir dažymo darbus. Taip pat teko dirbti įmonėje užsiimančioje meninių baldų gamyba baldžiumi. Gerai moku anglų ir rusų kalbas, truputi portugalų. Mokų dirbti kompiuterio programomis tokiomis kaip Word, PaintNET, Photoshop ir t.t. Mano darbų portfolio: http://art-restoration.daportfolio.com/gallery/953000 Esu draugiškas, sąžiningas ir atsakingas, žingeidus, pasižymių strateginiu, racionaliu ir kūrybiniu mastymų. Neturiu žalingų įpročių. Galiu dirbti lauko sąlygomis, kompiuteriu, kruopštumo reikalaujantį darbą. Netoleruoju rūkančių darbo patalpoje. Siekiu tobulėti, įgyti vertingos patirties, realizuoti savo gebėjimus ir įgyti naujus.
Robert Tesliuk
Ieškau darbo Vilniuje. Esu labai pareigingas, motyvuotas, darbštus. Esu lojalus darbuotojas, vertinantis pastovumą.
Andrius Butkus
Esu dirbęs autosalkalviu,prie ratu suvedimo ir važiuoklės remonto. Teko dirbti prie vidaus apdailos, namu apšildymo ir kitu statybos pagalbiniu darbu. Švedijoje dirbau agurkų ūkyje: skinimo darbai; rūšiavimo, pakavimo; elektrinio aukstuminio krautuvo vairuotoju; sandėlio krautuvo vairuotoju; medienos atraizu kroveju buldozeriu; produkcijos uzsakinetoju, užsakymu pakrovimu bei iskrovimu. O pats išmanau darbo organizavimo tvarka. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patiketas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir ju siekti. Moku dirbti ir komandoje ir individualiai. Esu geros fizines formos,vertinu draugiškuma, organizuota kolektyva. Nuoširdus, pareigingas, tvarkingas, darbštus, punktuolus.
Rokas Blažonis
Esu patyręs APDAILININKAS/STATYBININKAS, bet moku, bei turiu šiek tiek patirties ir kituose darbo srityse, esu pažymėjęs "pageidaujamuose darbo srityse. Esu darbštus, punktualus, sugebantis išspręsti problemas, mokantis ištaisyti padarytas klaidas, atliekantis kokybiškai ir patikimai darbą, pareigingas, mokantis dirbti komandoje, greit išmokstantis tai, ko nemoku. Priėmęs darbdavys dirbti, tikrai nepasigailės.
Linas Karčiauskas
Darbštus, tvarkingas, greitas, be žalingų įpročių, techniškas, gebantis skaityti brėžinius
Eligijus Žalimas
Esu jaunas, darbštus jaunuolis ieškantis darbo Kauno rajone.
Titas Zavadskis
Turiu daug patirties darbe komandoje, kitų asmenų paruošime/treniravime, bendravime su klientais. Aštuonis metus, privačioje įmonėje "Molainų Žirgynas", dirbau: treneriu, konsultantu, inventoriaus atnaujinime bei tobulinime (statybos). Kaip darbuotojas, esu lojalus, užsispyręs bei kantrus - dirbu tol kol įgyvendinu užsibrėžtus tikslus.
zenius sirvydas
Patyręs vairuotojas kurio stažas nuo 1987 metų turintis B,C kategorijas ir 95 kodą, be jokių žalingų įpročių atsakingai žiūrintis i darbą ieško vairuotojo darbo su savivarčiu, darbo apdailininku, dažytoju, baldžiumi ar kito panašaus su medienos apdirbimu susijusio darbo. Iš-anksto dėkoju už jūsų pasiūlymą.
Mindaugas  Šadauskas
Esu pareigingas, atsakingas, kruopštus, sąžiningas.
Kipras Kriksciunas
Esu tvirta komandos dalis, nebijau išsakyti savo nuomone, siūlyti sprendimus, idėjas, taip pat esu motyvuotas paskatinti aplinkinius, pradžiuginti, ar kaip kitaip pagelbėti. Kurybingas ir parankus. Gerai susitvarkau su dideliu krūviu. Visada linkęs mokytis ir tobulėti.
Simonas Jakelaitis
Ieškau laikino darbo, kad įgyčiau darbo patirties. Šiuo metu mokausi egzaminams, reikalingiems turizmo studijoms. Esu atsakingas, sąžiningas, kruopštus, kūrybingas, energingas, tvarkingas, draugiškas ir nuoširdus. Gerai moku anglų kalbą, turiu prancūzų kalbos pagrindus. Taip pat turiu muzikinį išsilavinimą. Esu patyręs akies traumą, dėl to turiu fizinių apribojimų.
Dovydas Knystautas
komunikabilus, sąžiningas, lankstus.
Aleksejus Poberežec
Pareigingas,sąžiningas,punktualus.nebijantis darbo krūvio,greitai moku spręsti problemas,be zalingu ipraciu.patirtis vezbutise.restoranose
Mantas Bezuška
Ieškau darbo Vilniuje. Esu atviras sąžiningas, be motyvuotas mokytis naujame darbe, dirbti ir užsidirbti.
Puslapiai: 1234567... 13
CV kategorijos