Arūnas Venckus | CV Dirba.lt
Arūnas Venckus

Arūnas Venckus

Gyvenimo aprašymas (CV)
Trumpai apie mane
Noriu pasiūlyti savo kandidatūrą į darbo vietą.

Esu baigęs Šiaulių universitetą, ten įgijau elektronikos inžinerijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį (Elektronikos inžinerija (telekomunikacijos, programos kodas T203)) ir elektronikos inžinerijos magistro laipsnį (Signalų technologijos (programos kodas T214)).

Siekiau tobulinti savo įgūdžius ir kelti kvalifikaciją, įsidarbinau į Savivaldybės įmonę Šiaulių oro uostas, orlaivių aptarnavimo pamainos viršininku. Tuo metu užimamos pareigos buvo įvairialypės, t.y. darbo organizavimas aptarnaujant orlaivius, bendravimas su užsienio šalių aviakompanijų atstovais, orlaivių įgulos nariais. Administracinio darbo patirtis rengiant įvairius raštus. Dėl įgūdžių ir sąžiningo bei kruopštaus darbo, buvau pakeltas pareigose, užimu IT, marketingo ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovo pareigas. Darbo pobūdis gan įvairus, t.y.:
Viešųjų pirkimų organizavimas (konkursų rengimas), prižiūrėjimas, ataskaitų pildymas bei teikimas (CVP IS).
Įvairaus profilio raštų rengimas (bendro pobūdžio raštai, prašymai, sutarčių rengimas, protokolų rašymas). Brėžinių rengimas (teritorijos planavimas, perono ženklinimas (orlaivių stovėjimo vietų žymėjimas). Įmonės pristatymų įvairioms parodoms Lietuvoje ir užsienyje kūrimas, rengimas ir kt..
Įmonės kompiuterinių tinklų, kompiuterinės technikos ūkio priežiūra (kompiuterinių programų įdiegimas, administravimas) bei remontas. Naujų kompiuterizuotų darbo vietų įrengimas, kompiuterinio tinklo įvedimas (kabelių klojimas, įrangos montavimas).
Įmonės interneto svetainės https://www.siauliai-airport.com kūrimas ir administravimas.

Bakalauro studijų metu atlikau praktiką UAB „TELERENA” (šiuo metu UAB „Splius“), kabelinės televizijos meistras (interneto įvedimas). Praktikos metu teko bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, ne tik klientais, bet ir su aplinkiniais, kurie padėjo patekti į bendros paskirties gyvenamųjų namų vietas, dėl interneto linijos įvedimo.
Magistro studijų metu dirbau ir patirties įgijau dirbant UAB „Ventmatika“ elektronikos gaminių montuotoju (gaminamų produktų surinkimas, derinimas, Essentec „pick and place“ staklių operatoriaus darbas). Dirbant teko susidurti su gaminių kokybės kontrolę, tik tinkamai surinkti, patikrinti ir praėję bandymų testus gaminiai yra tinkami eksploatacijai.

Pasižymiu tokiomis asmeninėmis savybėmis, kaip gebėjimas dirbti komandoje ir priimti sprendimus tiek diskusijų metu, tiek ir individualiai. Esu punktualus, sąžiningas, kruopštus ir atsakingas. Sugebu greitai ir optimaliai spręsti problemas, iškeltus uždavinius.
Asmens informacija, kontaktai
Gimimo data:
1983.02.08 (34 metų amžiaus) 
Lytis:
Vyras 
Gyvenamoji vieta:
Šiauliai 
Telefono numeris:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Elektroninis paštas:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Darbo patirtis
Laikotarpis:
nuo 2008.10.01 iki dabar 
Įmonė:
Savivaldybės įmonė Šiaulių oro uostas 
Darbo sritis:
Vadovai 
Jūsų pareigos:
IT, marketingo ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovas 
Trumpas darbo aprašymas:
Viešųjų pirkimų organizavimas (konkursų rengimas), prižiūrėjimas, ataskaitų pildymas bei teikimas (CVP IS). Įvairaus profilio raštų rengimas (prašymai, sutartys, protokolai, brėžiniai (teritorijos planavimas, perono ženklinimas (orlaivių stovėjimo vietų žymėjimas), informaciniai raštai ir kt.). Įmonės pristatymų įvairioms parodoms Lietuvoje ir užsienyje kūrimas (MS PowerPoint). Įmonės kompiuterinių tinklų, kompiuterinės technikos ūkio priežiūra (kompiuterinių programų įdiegimas, administravimas) bei remontas. Naujų kompiuterizuotų darbo vietų įrengimas, kompiuterinio tinklo įvedimas (kabelių klojimas, įrangos montavimas). Įmonės interneto svetainės kūrimas (www.siauliai-airport.com), administravimas. 
Laikotarpis:
nuo 2006.10.01 iki 2008.10.01 
Įmonė:
UAB "Ventmatika" 
Darbo sritis:
Operatoriai 
Jūsų pareigos:
Cecho darbuotojas 
Trumpas darbo aprašymas:
elektronikos gaminių surinkimas (litavimas, derinimas), testavimas, pakavimas 
Išsilavinimas
Laikotarpis:
nuo 2002.09.01 iki 2006.07.01 
Laipsnis:
Aukštasis / bakalauras 
Mokymosi įstaiga:
Šiaulių universitetas 
Išsilavinimo sritis:
Elektronikos inžinerija 
Specialybė:
Telekomunikacijos 
Laikotarpis:
nuo 2006.09.01 iki 2008.07.01 
Laipsnis:
Magistras 
Mokymosi įstaiga:
Šiaulių universitetas 
Išsilavinimo sritis:
Elektronikos inžinerija 
Specialybė:
Signalų technologijos 
Kalbos
Kalba 
Kalbėjimas 
Supratimas 
Rašymas 
Anglų 
Gerai 
Gerai 
Gerai 
Rusų 
Vidutiniškai 
Gerai 
Vidutiniškai 
Kalba 
Anglų 
Kalbėjimas 
Gerai 
Supratimas 
Gerai 
Rašymas 
Gerai 
Kalba 
Rusų 
Kalbėjimas 
Vidutiniškai 
Supratimas 
Gerai 
Rašymas 
Vidutiniškai 
Kompiuterinės žinios
Dirbu MS Windows, MS Office paketu bei MS Visio, CorelDraw. Kitos programos, jų valdymas: AutoCAD, SolidWorks, Joomla TVS, Borland C++, IAR Systems.
Papildomi duomenys
Vairuotojo pažymėjimas:
Vairuotojo stažas nuo:
2001.07.01 (15 metų stažas) 
Pageidaujamas atlyginimas:
800-1000 
Atlyginimas šiuo metu:
600