CV kategorijoje Apdailininkai, dažytojai

CV kategorijoje apdailininkai, dažytojai

Puslapiai: 1234567... 20
Jonas Šnioka
Ieškau nuolatinio darbo Kaune, gebu dirbti tiek vienas, tiek komandoje. Esu atsakingas, žingeidus, mėgstantis iššūkius, ryžtingas, pasitikintis savimi ir optimistiškas. Esu dirbęs daugiau nei 1,5 m. aktyvių pardavimų srityje. Šiuo metu dirbu pardavimų vadybininku UAB "VipSeta". Nuolat lankausi įvairiuose mokymuose bei seminaruose marketingo klausimais. 2016 m. Birželio mėn. baigiau studijas KTK ir įgijau aukštąjį išsilavinimą. Ieškau darbo įmonėje, kuriai praverstų mano asmeniniai gebėjimai, savybės bei, kurioje galėčiau realizuoti save. Taip pat nuolat domiuosi psichologija, asmeniniu tobulėjimu, mokslo ir technologijų naujovėmis. Gerai moku anglų kalbą (esant poreikiui galiu išmokti papildomų kalbų).
Artūras Kontenis
Reikalingas papildomas darbas. A , B , C , CE , 95 kodas (kategorijos). Išsilavinimas vidurinis (su specialybe). Greitai prisitaikantis , atsakingas be žalingu įpročiu.
Alvydas Pūras
Esu pareigingas ir tvarką mėgstantis darbuotojas. Į savo darbą žiūriu atsakingai. Ieškau darbo Prancūzijoje, nes čia dabar ir randuosi, Nicoje. Gal sulauksiu pasiūlymu būtent šioje šalyje. Šiuo metu dirbu su drauge Nicoje.
vytautas zilius
Ieskau staliaus-karkasiniu namu montuotojo darbo,turiu 20 m.darbo paskiri ,dirbau Norvegijoje 10 m.,dirbu su technine doku mentacija ,vidaus ir lauko apdaila.stogu dengimas,skydiniu namu montavimas iki rakto,langu duru montavimas,gerai kalbu rusiskai,skaitau rasau ,kalbu norvegiskai.vidutiniski anglu kalbos pagrindai,turiu norvegiska ID ir SKat korta
Vygandas Rakauskas
Patyrtis fasadu siltinimo srityje:polistirolo klijavimas,armavimas,dekoratyvinis tinkas. gipso ploksciu montavimas. Esu pafreigingas,saziningas,bendraujantis,nepiknaudziauju alkocholiu.
Rimgaudas Balsys
Esu darbstus be zalingu yprociu,is Marijampoles,turiu savo transporta bej yrankiu. Esu dirbes prie karkasiniu namu,stogu,montaves terasas,pirtis taip pat dirbes su gipskortoniu,galiu montuoti amstrong lubas. Turiu patirties baldu gamyboj. Galiu virint lengvas konstrukcijas.
stanislav Jagelo
šios srites darbo paterti turiu 15 metu.esu sažiningas,pareigingas,moku gerai organizoti darba .norvegiška paterti turiu veno meto.turi savo auto.
Daiva Butkevičienė
Esu punktuali, nes nuolatinis visur vėlavimas parodo neatsakingumą. Taip pat esu komunikabili bei draugiška, kadangi nebijau bendravimo su naujai sutiktais žmonėmis. Stengiuosi visada būti su šypsena, nes tai užkrečiamas dalykas, o besišypsantys žmonės sukuria malonią atmosferą. Sąžiningumas - tai viena iš savybių, kurios reikalingos ne tik gyvenime, bet ir kiekviename darbe. Kadangi esu baigusi muzikos mokyklą, kurioje tikrai reikėdavo daug kantrybės ir kruopštumo, manęs negąsdina darbai, kuriuose reikia šiek tiek "įdėti savęs". Daugiau savybių, tokių kaip bendravimas ir darbas komandoje ar atsakingas žiūrėjimas į kiekvieną paskirtą užduotį, turėjau galimybę išmokti studijuodama Kauno kolegijoje, kurioje esu įgijusi bakalauro laipsnį. Tačiau tik baigusi kolegiją supratau, kad pasirinkta specialybė manęs nežavi tiek, kiek norėčiau. Kadangi nebijau sau išsikelti naujų tikslų, negąsdina manęs darbai ir ne pagal įgytą specialybę. Į darbus, su kuriais dar nesu susidūrusi, žiūriu kaip į galimybę tobulėti bei įgyti naujų įgūdžių. Galiu dirbti pamaininį darbą, darbą slenkančiu grafiku ar savaitgaliai, taip pat domina darbo pasiūlymai užsienyje.
Arturas J
I work with real projects and I'll help you to find out the best constructive decision which will fit your budget and time in the most adorable way.
Gediminas Jesinas
Vilniaus Dailės Akademijoje įgyjau sieninės tapybos restauravimo specialybę ir molbertinės tapybos restauravimo specialybę bei per ilgus metus išpuosėlėtus profesionalaus dailininko įgūdžius. Galiu kurti meno kūrinius įvairiomis technikomis - nuo aliejinės tapybos ant drobės iki sieninės tapybos ant tinko ar kitokio pagrindo. Esu įgyjęs įmonėse patirties atliekant kultūros paveldo objektų interjero bei eksterjero apdailos, tinkavimo ir dažymo darbus. Taip pat teko dirbti įmonėje užsiimančioje meninių baldų gamyba baldžiumi. Gerai moku anglų ir rusų kalbas, truputi portugalų. Mokų dirbti kompiuterio programomis tokiomis kaip Word, PaintNET, Photoshop ir t.t. Mano darbų portfolio: http://art-restoration.daportfolio.com/gallery/953000 Esu draugiškas, sąžiningas ir atsakingas, žingeidus, pasižymių strateginiu, racionaliu ir kūrybiniu mastymų. Neturiu žalingų įpročių. Galiu dirbti lauko sąlygomis, kompiuteriu, kruopštumo reikalaujantį darbą. Netoleruoju rūkančių darbo patalpoje. Siekiu tobulėti, įgyti vertingos patirties, realizuoti savo gebėjimus ir įgyti naujus.
vilius k
galintis dirbti grupese ar vienas,saziningumas,tikslumas,mokejimas bendrauti klientu aptarnavimo srityje,siekiantis uzsibreztu tikslu, punktualumas,savimi pasitikintis...
Giedius Beniulis
Esu pl.klojejas.Galiu atlikti visus su pl.klojimu susijusius darbus,pvz.klijuoti-sukti gipso pl.-formuoti dezes,ir t.t.Galiu betonuoti,tinkuoti,zodziu,pasiruosti pagrinda pl.klijavimui.
Darius petrutis
esu motyvuotas, punktualus ,pareigingas.Ieskau darbo norvegijoje.
Gytautas Mažeika
Baigęs statybininko-apdailininko specelybe.
Andrejus Oechnovicius
Darbstus,saziningas,draugiskas,nerukantis-nevartojantis,sveikata gera.
Marius Aksomaitis
esu saziningas negerentis tik rukau greit perprantu ir mokaus naujose vietose ir susideliot darbus ir paaiskint kitiems
Rokas Blažonis
Esu patyręs APDAILININKAS/STATYBININKAS, bet moku, bei turiu šiek tiek patirties ir kituose darbo srityse, esu pažymėjęs "pageidaujamuose darbo srityse. Esu darbštus, punktualus, sugebantis išspręsti problemas, mokantis ištaisyti padarytas klaidas, atliekantis kokybiškai ir patikimai darbą, pareigingas, mokantis dirbti komandoje, greit išmokstantis tai, ko nemoku. Priėmęs darbdavys dirbti, tikrai nepasigailės.
Arnoldas Grimalauskas
Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai laukiu Jūsų atsakymo. Mielai susitikčiau su Jumis Jums patogiu metu.
Vaidotas Jocys
Esu baiges pastatu restauratoriaus spec.Dirbau 2m.uzsienyje.Dabar ieskau pastovaus darbo glaistymo dazymo srityje.Esu darbstus,atsakingas,siekiantis uzbrezto tikslo.Galiu dirbti ir kita darba. ps.turiu Bkat.
Puslapiai: 1234567... 20
CV kategorijos