CV anketos

CV anketos

Puslapiai: 1234567... 718
Vijole Kupriene
Patyrusi vireja greito maisto ruosime. Turiu patirties 3 metus kaip vireja pardaveja. Moku dirbti su kasa. Esu atsakinga pareiginga ir greitai prisitaikau naujoje aplinkoje.
Austėja Ordinaitė
Balandžio mėnesį baigiu mokytis Apdailininko ( statybininko) specialybę, ieskau praktikos. Turiu 9mėnesių darbo patirti, dirbant per praktikas 3 kart savaiteje. Galiu savarankiškai atlikti daugumą apdailos darbų, mūryti, turiu vintiliuojamu fasadu montavimo pagrindus.
Sergej Boris
Esu suvirintojas aukštos kvalifikcijos, turiu didelę patirtį, virinu pusautomačiu argono aplinkoje: aliuminis, nerūdijantis plienas, titanas ir t.t Esu atsakingas, tvarkingas ir be žalingų įpračių.
Gabrielė Andrijaitytė
Man 20 metų. Esu komunikabili, atsakinga, pareiginga, greitai besimokanti ir prisitaikanti, sugebu bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Išsilavinimas - vidurinis. Vairuotojo pažymėjimas B kategorija (stažas beveik 2 metai). Darbo patirties šiek tiek turiu, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje
Viltė Lastauskaitė
Esu moksleivė, ieškanti aktyvios veiklos, nepilnu darbo etatu. Visada darbą atlieku su šypsena ir iki galo. Turiu patirties vykdant aktyvią reklamą, komunikuojant su klientais, bendraujant su vaikais.
Renata V
Esu Renata - Turiu aukštąjį išsilavinimą. Komunikabili, nebijanti darbo krūvio ir atsakomybės, punktuali, atvira ir nuoširdi, pasitikinti savimi ir mokanti integruoti savo kūrybiškumą, moralines nuostatas į patirtas situacijas ,,čia ir dabar“ net jei ta patirtis ir yra minimali.
Jurgita Šultonaitė
Esu kruopšti ir pareiginga,tvarkinga.man labai reikalingas yra darbas ir noreciau dirbti.
Ramunė Povilaitiene
Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją, geri bendravimo įgūdžiai, sąžiningumas, atsakingumas, konfliktinių situacijų suvaldymas, organizaciniai gebėjimai, užsibrėžtų tikslų siekimas.
Vilma Kan
Esu atsakinga,darbsti,sazininga,mandagi. Neturiu jokios darbo patirties,bet noriu dyrbti. Gali darbas but netik pardaveja bet ir kitoks. esu baigus 9 klases ir siuo metu mokausi mokykloje neakivaizdziai. man 21 metai.
ricardas savickas
esu atsakingas kruopstus sugebantis dirbti ivairius darbus
Erika Petrikonytė
Sveiki, Esu komunikabili, punktuali mergina. Kuri mėgsta rašyti, kurti tekstus, kurie domintų klientus. šiuo metu esu dirbanti, tačiau ieškausi papildomo darbo nuotoliniu būdu.
Karolina  Junevičiūtė
As esu darbšti, greit mokausi ir mėgstu bendrauti bei susipažinti su kuo idomesniais žmonėmis , patirties nelabai turiu, nes mokausi, bet kaip jau sakiau greit mokausi ir galeciau ismokti bet ka ☺
Vytautas Sadauskas
Esu draugiškas, sąžiningas, pareigingas, tvarkingas, reiklus sau ir kitiems. Išmanau darbo organizavimo tvarką. Galiu dirbti savarankiškai bei komandoje. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Išsilavinimas aukštasis/universitetinis, vairuotojo kategorijos A, B, C. CE, 95 kodas, ADR A1, A2, tachografo kortelė, apsaugos darbuotojo pažymėjimas, anglų kalba, nepriekaištinga reputacija.
Brigita Repečkaitė
Ieškau darbo su perspektyvomis, taip pat galimybe tobulėti. Greitas prisitaikymas dirbti komandoje ir įdividuoliai. Komunikabilumas ir mokėjimas greitai ir ramiai išspręsti iškilusias problemas. Puikios bendravimo manieros. Dar vienad niuansas, atvykstu iš kito miesto, todėl norėčiau savaitgalių laisvų. Tinka 0.75 ar 1 etato.
Vaidas Basevičius
Ieškau darbo. Turiu patirties pirkimo/pardavimo srityje. Vadovavau 16 darbuotojų kolektyvui, gebu efektyviai valdyti situaciją bei priimti atitinkamus sprendimus. Esu iniciatyvus, sąžiningas, pareigingas, mobilus, komunikabilus, veiklus, darbštus, sugebantis gerai ir greitai įsisavinti informaciją, gebantis dirbti komandoje
Mantas Vaskevicius
Mėgstu vairuoti :)) turiu traktorininko pažymejima: tr1, tr2, sm. Taip pat: B,C,CE Esu žingeidus, sugebu greitai tobulėti, naujuose srityse, ir tame ka jau moku
Tomas Galinis
Esu pareigingas,krupštus,aplinkinių pastebėjimu esu darbštus,nerūkau,negeriu,pavestą darbą padarau
Jelena Tiurina
Tikiuosi,kad mano žinios,įgūdžiai ir praktinė patirtis,bei mano asmeninės savybės,tokios kaip atsakingumas,sąžiningumas,darbštumas,sugebėjimas greitai įsisavinti žinias atitiks Jųsų įmonės poreikiams.
Puslapiai: 1234567... 718
CV kategorijos