Dažytojų CV

Naujausi dažytojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami dažytojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
×
Ieškoti
Rimas Best

Rimas Best iš Vilniaus

47 metų amžiaus, vyras
Profesionaliai tapetuoju visų rūšių tapetais, pats pasiruošiu sienas. Dažau, glaistau. Visa įmanoma įranga, patirtis Norvegijoje, Lietuvoje virš 10 metų. Rekomendacijos, darbu pavyzdžiai. Dirbu su verslo liudijimu,
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Artūras Linkevičius

Artūras Linkevičius iš Panevėžio

49 metų amžiaus, vyras
*Projektavimas 3D, 2D(grafika,dizainas) braižymas, technologinės kortės. *Konstravimo bei mežio masyvo(baldai, karkasiniai statyniai, laiptai)plieno, akmens, gelžbetonio gaminių(laiptai,pamatai) gamybos, surinkimo, montavimo (dažymo) darbų patirtis. *Leidimas ginklui. *A,B,BC,D,DC; 95K. Domina pastovaus darbo pasiūlymai. Darbas gali būti fizinis, CNC staklių operatoriaus, montuotojo, ar pan. .... 868515414
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Gediminas Jesinas

Gediminas Jesinas iš Vilniaus

Vyras
Vilniaus Dailės Akademijoje įgyjau sieninės tapybos restauravimo specialybę ir molbertinės tapybos restauravimo specialybę bei per ilgus metus išpuosėlėtus profesionalaus dailininko įgūdžius. Galiu kurti meno kūrinius įvairiomis technikomis - nuo aliejinės tapybos ant drobės iki sieninės tapybos ant tinko ar kitokio pagrindo. Esu įgyjęs įmonėse patirties atliekant kultūros paveldo objektų interjero bei eksterjero apdailos, tinkavimo ir dažymo darbus, renkant pastolius, valant metalo dirbinius. Taip pat teko dirbti įmonėje užsiimančioje meninių baldų gamyba baldžiumi. Gerai moku anglų ir rusų kalbas, truputi portugalų. Mokų dirbti kompiuterio programomis tokiomis kaip Word, PaintNET, Photoshop ir t.t. Mano darbų portfolio: http://numinous-inspiration.deviantart.com/gallery/44154895/Portfolio Esu draugiškas, sąžiningas ir atsakingas, žingeidus, pasižymių strateginiu, racionaliu ir kūrybiniu mastymų. Neturiu žalingų įpročių ir netoleruoju rūkančių darbo patalpoje. Galiu dirbti lauko sąlygomis, kompiuteriu, kruopštumo reikalaujantį darbą. Siekiu tobulėti, įgyti vertingos patirties, realizuoti savo gebėjimus ir įgyti naujus.
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Elena Januškevičienė

Elena Januškevičienė iš Utenos

40 metų amžiaus, moteris
Trumpai apie mane Ieškau dažytojos darbo. Esu energinga, punktuali, darbšti, atsakinga, siekianti tikslo, gerų darbo rezultatų bei atlieku darbą laiku.Darbo patirtis. Kalba-rusų,lenkų,lietuvių.
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Modestas Zienka

Modestas Zienka iš Anglijos

37 metų amžiaus, vyras
Patyres statybininkas siuo metu esu anglijoje bet planuoju gryzti i lietuva ieskausi statybu sektoriui darbo. galiu vikti i komandiruotes. statybu darbo stazas 18 metu ivairus darbai, dirbes esu lietuvoje , sibire, airijoje, anglijoje. esu pareigingas ir darbstus su olhoholiu neturiu problemu.turiu visus butiniausius staliaus irankius. lazeris,elktriniai ,akumoletoriniai irankiai. galiu pradeti dirbti savaites begi.
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Laisvidas Revuckas

Laisvidas Revuckas iš Alytaus

Vyras
Sąžiningas, darbštus, atsakingas, laisvai bendraujantis, kruopštus, patinka iššūkiai, Ieškau, kūrybinio darbo, suprantu kas yra atsakomybė, komandinis darbas ir laiku atliktos užduotys. Žinau kaip atrodo tvarkinga darbo vieta, ir stengiuosi tai išlaikyti.
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Kornelijus Mantinis

Kornelijus Mantinis iš Pasvalio

22 metų amžiaus, vyras
Esu komunikabilus, paslaugus, lojalus, gebantis dirbti komandoje.
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Pranas Skrikis

Pranas Skrikis iš Kretingos

41 metų amžiaus, vyras
Tiesiog noriu dirbti ir užsidirbti.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Eimantas Saulis

Eimantas Saulis iš Vilniaus

17 metų amžiaus, vyras
esu pareigingas, darbštus, bendraujantis, draugiškas, fizinio darbo nebijanti asmenybė. nuolatos pasirengęs fiziškam darbui. man yra 16 metų, norėčiau dirbti po pamokų pusei etato galiu ir savaitgaliais pilnam. esu pasiryžęs viskam
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Vilius Bučinskas

Vilius Bučinskas iš Kauno

18 metų amžiaus, vyras
Esu atsakingas, aktyvus(skautas) ir galiu dirbti bet kokį darbą. Patikimas ir galiu labai anksti atsikelti. Stiprus ,tad galiu dirbti viršvalandžius. Ieškau darbo 1/2 vasaros mėnesiams.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Giedrius Simenavicius

Giedrius Simenavicius iš Gargždų

29 metų amžiaus, vyras
turiu nemaza dazytojo-smeliuotojo darbo patirti
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Andrej Eismont

Andrej Eismont iš Šalčininkų

28 metų amžiaus, vyras
Ieskau dazytojo darbo patirtis 3 metai
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
algis ambrizas

algis ambrizas iš Vilniaus

52 metų amžiaus, vyras
statybininkas su patirtm iesko darbo statybos srityje
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Renalda Čiupailaitė

Renalda Čiupailaitė iš Trakų

16 metų amžiaus, moteris
Esu draugiška, darbšti ir atsakinga. Siekianti viską padaryi gerai ir vis tobulėti.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Edvin Ivanov

Edvin Ivanov iš Vilniaus

16 metų amžiaus, vyras
Esu labai pareigingas, motyvuotas, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas. Nesioju daiktus. "Shesciorka" Pasiruoses dirbt taip.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
arvydas butkus

arvydas butkus iš Kauno

53 metų amžiaus, vyras
Nerūkantis,negeriantis,-ymonės prestižą tik kelti reikia visokeriopai,galiu vadovaujantį darbą dirbti.Nuo 5 metų meistraujantis kaimo vaikas esu,o ne baltarankis ir užgrudintas gyvenimo sąlygų.Cv trumpa ir aiški,nesiplėsiu labai.Aviacinis techninis darbas karineje ir civilinėje srityje,vairuotojo įvairus darbai Rusijoje,Europoje ir Lt.Statybos įvairūs darbai,auto remontiniai įvairus darbai.Siuvėjo kategorija,maisto ir nemaisto įrengimų remontas,šaltkalvio kategorija,baldininko staliaus ir kt....turiu baigimo ir kursų pažymėjimus ir kt,nesurašiau visko...
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Rolandas Gogelis

Rolandas Gogelis iš Vilniaus

48 metų amžiaus, vyras
patyres dažytojas ieško gerai apmokamo darbo vilniaus mieste,arba skandinavijos šalyse...
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Gabrielė Strazdauskaitė

Gabrielė Strazdauskaitė iš Klaipėdos

19 metų amžiaus, moteris
Esu higieninės kosmetikos kosmetikė, atsakinga, darbšti, sugebu greit prisitaikyti prie darbo sąlygų ir kolektyvo. Reikiama darbą sugebu atlikti iki galo. Esu pareiginga, aktyvi, mėgstu bendrauti. Darbą visada stengiuosi atlikti nepriekaištingai.
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Edgaras Šernius

Edgaras Šernius iš Šilutės

30 metų amžiaus, vyras
esu greitas,komunikabilus,pareigingas.
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
valdas Trybe

valdas Trybe iš Pasvalio

43 metų amžiaus, vyras
Patyres plataus profilio statybininkas iesko darbo uzsienyje. Turiu darbo patirties 20 metu. Dirbu su gipso kartono plokstemis, kloju pliteles, dazau tinkuoju, glaistau. Esu labai atsakingas, kruopstus, saziningas. Mano darbai dristu sakyti,tikrai labai kokybiski.
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą