CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Laura Martinonytė

Laura Martinonytė iš Rokiškio

18 metų amžiaus, moteris
Ieškau darbo vasarai
Prieš 19 min.
Išsaugoti
Matas Beginskas

Matas Beginskas iš Lietuvos

15 metų amžiaus, vyras
As esu moksleivis ir ieskau darbo. As moku gerai taisyti dviracius bei kitokius dalykus. man yra 15metu.
Prieš 19 min.
Išsaugoti
Anžela Dzengelevskaja

Anžela Dzengelevskaja iš Vilniaus

36 metų amžiaus, moteris
Asmeninės savybės: Darbštumas, savarankiškumas, sugebėjimas priimti sprendimus, atsakomybė ir punktualumas, geri organizaciniai gebėjimai,bendradarbiaujanti. Moku ir suprantu tris kalbas: lietuvių, lenkų, rusų. Turiu vairuotojo pažymėjimas - B kategorija,10 metų.
Prieš 29 min.
Išsaugoti
Lina Politikienė

Lina Politikienė iš Vilniaus

Moteris
Punktualumas, sąžiningumas,pareigingumas,motyvuota,noras dirbti. Esu47m.,turinti 40% darbingumą, ieškanti virėjos padėjėjos darbo.
Prieš 2 val.
Išsaugoti
Jonas Valuckas

Jonas Valuckas iš Šakių

19 metų amžiaus, vyras
Esu komunikabilus, greitai įsisavinu naujas žinias, prisitaikau prie aplinkos. Stengiuosi kokybiškai atlikti darbą, iškilus neaiškumams, stengiuosi kuo skubiau juos išsiaiškinkti, kad nekiltų nesklandumų. Be žalingų įpročių.
Prieš 2 val.
Išsaugoti
Ina Vascilo

Ina Vascilo iš Vilniaus

14 metų amžiaus, moteris
Galiu dirbti kaip pagalbininkas
Prieš 2 val.
Išsaugoti
Neringa Acaite

Neringa Acaite iš Jonavos

37 metų amžiaus, moteris
Esu darbšti,kruopšti,atsakinga.Nebijanti jokio darbo.10metų dirbau konditerijoje.
Prieš 3 val.
Išsaugoti
Žilvinas Vyšniauskas

Žilvinas Vyšniauskas iš Kauno

22 metų amžiaus, vyras
Ieškau įvairaus laikino darbo turiu B TR1,TR2,SZ,SM, Autokrautuvo pažymėjima.
Prieš 3 val.
Išsaugoti
Diana Kovalevska

Diana Kovalevska iš Vilniaus

18 metų amžiaus, moteris
Esu sąžininga, atsakinga ir darbšti. Greitai susiorentuoju ir gebu greitai prisitaikyti ir išmokti naujų dalykų, darbo nebijau. Puikiai kalbu rusų kalba. Anglų ir lenkų kalbas šiek tiek suprantu. Lietuvių kalba yra gimtoji, todėl galiu laisvai susišnekėti ir šia kalba. Ieškau darbo liepos mėnesiui.
Prieš 3 val.
Išsaugoti
Justas Rusteika

Justas Rusteika iš Kauno

16 metų amžiaus, vyras
Sveiki, mano vardas yra Justas. Per šiuos metus, ypač šią vasarą, užsibrėžiau daug tikslu savo asmeniniam tobulėjimui. Deja niekaip negaliu apsieiti be išlaidų, o tėvų duodamų pinigų vargiai užtenka. Todėl norėčiau susirasti paprastą darbą, jog sugebėčiau toliau tobulinti savo stilių, žinias, taip pat susimokėti išlaidas už sporto klubą. Kadangi neesu fiziškai stiprus žmogus, norėčiau susirasti darbą, kurį dirbti sugebėčiau. Aš manau, jog mano stipriausioji savybė yra užsispyrimas, nes jeigu užsispiriu pasiekti tikslą, nenusiraminu, kol jo nepasiekiu. Mano didžiausia silpnybė tikriausiai yra drovumas, dažnai neišdrįstu pirmas parašyti, ar ko nors inicijuoti. Bet gyvenime stengiuosi būti atsakingas, punktualus ir nuoširdus. Todėl, jeigu surasiu darbą, stengsiuosi ji dirbti kaip galima geriau.
Prieš 4 val.
Išsaugoti
Asta Jarašiūtė

Asta Jarašiūtė iš Klaipėdos

Moteris
Esu studentė, ieškau darbo vasarai. Noriu tobulėti įvairiose srityse, įgyti daugiau darbo patirties. Greitai mokausi, nebijau iššūkių. Esu komunikabili, lengvai adaptuojuosi naujoje aplinkoje.
Prieš 5 val.
Išsaugoti
Viktorija Bortnikova

Viktorija Bortnikova iš Vilniaus

22 metų amžiaus, moteris
Ieškau virėjos darbo. Esu dirbus "Čili picerijoje" virėja prie karštų patiekalų, "Čili Kinija" restorane ir "Submarin" picerijoje salotininke. Atlikau praktika kavinėje kur pagrindinis darbas buvo per dienos pietus o papildomai banketai. Turiu didelį norą gaminti ir tobūlėt šioje srityje. Esu darbšti, gan greitai mokausi, esu atsakinga, neturiu žalingų įpročių.
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Lauryna Mendelyte

Lauryna Mendelyte iš Šiaulių

17 metų amžiaus, moteris
Esu greit besimokanti, nebijanti darbo, pozityvi, energinga žmogus. Iš darbo ko labiausiai tikiuosi tai patirties, kas be ko uždirbti, išbandyti save skirtingose srityse, sužinoti kuo daugiau ir taip panaudoti tai ateičiai. Ieškau darbo tokio kaip pvz.: padavėja, salės darbuotoja, kasininke, konsultante ,aukle.
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Mantas Petrauskas

Mantas Petrauskas iš Elektrėnų

22 metų amžiaus, vyras
Moku laisvai dirbti su Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Adobe Premjiere pro, Adobe Audition CC ColerDRAW, tai pat ne pilnai moku su Adobe After Effects CC ir AutoCAD, Adobe Animate CC žinau pradmenis HTML ir CSS, moku anglu kalba, turiu vidurinį išsilavinimą ir profesinį, fotografuoju ir filmuoju. Ieškau darbo vasarai.
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Ugnė Gri

Ugnė Gri iš Rietavo

25 metų amžiaus, moteris
Sveiki, esu griežta, reikli, sąžininga, atsakinga, nekonfliktiška, motyvuota pasiekti geriausių rezultatų, tikslų dirbant darbe. Iškilus nesklandumams randu tinkamiausią sprendimą abiems pusėms, taip pat vertinu pastovumą dirbant darbą bei pasitikėjimą. ŠIUO METU: ieškau nuolatinio darbo ( pirmenybė socialinio darbuotojo arba apsaugos darbuotojo, taip pat turiu ne vienerių metų patirtį prekybos sferoje). MIESTAS: Rietavas ir jo raj., bei tiktų ir Plungėje, jei darbas būtų nuo ryto iki 2-3 h dienos, kad būtų kaip grįžti.
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Greta Saldukaitė

Greta Saldukaitė iš Radviliškio

22 metų amžiaus, moteris
Smalsi, darbšti, bendraujanti. Besidomianti naujovėmis ir linkusi mokytis. Ieškau darbo burnos higienisto/padejėjo.
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Jūratė Vertelytė

Jūratė Vertelytė iš Mažeikių

18 metų amžiaus, moteris
Ieškau nekvalifikuoto darbo. Gebu puikiai dirbti kompiuteriu. Esu kruopšti ir komunikabili, greitai priprantu prie naujos aplinkos, įsisavinu informaciją. Turiu teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones.
Prieš 7 val.
Išsaugoti
Joana Šileikaitė

Joana Šileikaitė iš Kauno

18 metų amžiaus, moteris
Esu draugiška, sąžininga, komunikabili, atsakingai vykdau duotas pareigas, moku dirbti komandoje.
Prieš 7 val.
Išsaugoti
Dainius Biliukas

Dainius Biliukas iš Ukmergės

18 metų amžiaus, vyras
Tik baiges mokslus. pagalbinio darbininko
Prieš 7 val.
Išsaugoti
Alina Mažeikienė

Alina Mažeikienė iš Tauragės

21 metų amžiaus, moteris
Mano darbo savybės: Kruopštumas, sąžiningumas, punktualumas, noras dirbti, tvarkingumas, atsakingumas, geri bendravimo įgūdžiai. Gebu dirbti komandinį darbą.
Prieš 7 val.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą