CV anketos

CV anketos

Puslapiai: 1234567... 678
Mamertas Bobrovas
esu labai pareigingas,motyvuotas,atlieku visas palieptas uzduotis darbstus ir nebijantis darbo.darbas gariunuose.darbos anglijoje 4 metai.islaikyti du sertifikatiniai egzaminai anglu kalba.2m dirbu uab barbora kurjeriu
Arvydas Buslavičius
Esu inžinierius statybininkas, su aukštuoju išsilavinimu ir 20(dvidešimties) metų darbo patirtimi. Kurių 15 (penkiolika) metų yra siejama, su statyba ir jos komplektavimo sritimi. Gana gerai žinau NVS šalių rinkas, nes vykdžiau aktyvius pardavimus ir projektus jose, būdamas dažnose komandiruotėse. Esu savarankiškas, iniciatyvus, komunikabilus ir gebu dirbti komandoje. Sugebu greitai orientuotis naujose darbo sąlygose, greitai perprantu naujus darbo metodus ir strategijas.
Justina Stašelytė
Ieškau, pardavėjos-konsultantes, administratorės, padėjėjos darbo.
Remigijus  Stonkus
Vadybininkas ieško darbo Klaipėdoje.Esu pareigingas,motyvuotas,gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas
Renata Lamteva
Patirtis vadovo pareiguose odontologijos klinikoje ir dantu techniku laboratorijoje. Registraturos dabo patirtis. Buhalterinio darbo igudziai.
vytautas zilius
Ieskau staliaus-karkasiniu namu montuotojo darbo,turiu 20 m.darbo paskiri ,dirbau Norvegijoje 10 m.,dirbu su technine doku mentacija ,vidaus ir lauko apdaila.stogu dengimas,skydiniu namu montavimas iki rakto,langu duru montavimas,gerai kalbu rusiskai,skaitau rasau ,kalbu norvegiskai.vidutiniski anglu kalbos pagrindai,turiu norvegiska ID ir SKat korta
Edita Ozeliene
Esu darbsti,nekonfliktuojanti,greit besimokanti,rimtai ziurinti i man paskirtas pareigas,draugiska,linksma.
Vytautas Sadauskas
Esu draugiškas, sąžiningas, pareigingas, tvarkingas, reiklus sau ir kitiems. Išmanau darbo organizavimo tvarką. Galiu dirbti savarankiškai bei komandoje. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Išsilavinimas aukštasis/universitetinis, vairuotojo kategorijos A, B, C. CE, 95 kodas, ADR A1, A2, tachografo kortelė, apsaugos darbuotojo pažymėjimas, anglų kalba, nepriekaištinga reputacija.
Zita Kielienė
Esu pareiginga, reikli, sąžininga, gerai moku organizuoti darbus ir greitai spęsti iškilusias problemas.
Vaidas Basevičius
Ieškau darbo. Turiu patirties pirkimo/pardavimo srityje. Vadovavau 16 darbuotojų kolektyvui, gebu efektyviai valdyti situaciją bei priimti atitinkamus sprendimus. Esu iniciatyvus, sąžiningas, pareigingas, mobilus, komunikabilus, veiklus, darbštus, sugebantis gerai ir greitai įsisavinti informaciją, gebantis dirbti komandoje
Justinas Digeris
4 metai automobiliu cheminiu ir kebulu plovejes ir automobiliu ir minkstu baldt restorsvimas
Andrius  Truksinas
Lietuvoje dirbau gamybos meistru. Vokietijoje dirbu automobilių kėbulo remonto darbus, turiu daug patirties.
Dovilė Jasėnaitė
Ieškau darbo Vilniuje, Ukmergėje ir Biržuose. Esu pareiginga, motyvuota, komunikabili, savimi pasitikinti, nebijanti juodo darbo, punktuali, atsakinga, sažininga, drasi, bendraujanti, savarankiška ir greitai mokausi. Moku planuoti laiką, moku greitai spręsti iškilusias problemas, nepasimetu įvairiose situacijose. Taip pat moku kalbėti gerai, bei rašyti gerai anglų kalba. Galiu dirbti savaitgaliais.
Marius Jonusas
esu darbstus,energingas,atsakingas,komunikabilus zmogus ieskantis darbo
Gintarė Afonina
Esu komunikabi , laisvai bendraujanti , greitai mokausi , charizmatiska ir nemegstanti sėdėti vienoje vietoje.
Karolina Gauryliutė
Esu punktuali, ir pati nemėgstu vėluojančių žmonių. Esu atsakinga, greitai mokausi. Stengiuosi iškilusiose problemose visuomet ieškoti kompromiso ir geriausio varianto išspresti problemoms. Esu disciplinuota.
Paulina Uganauskaitė
Nebijau bet kokio darbo, esu labai darbšti, komunikabili, greitai prisitaikau prie darbo salygų ir pačio darbo. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, lengvai užmezgu kontaktą. Veikloje, kuria užsiimu, stengiuosi tobulėti, visuomet reaguoju į man sakomas pastabas ir jas ištaisau. Turiu vairuotojo pažymėjimą. Moku dirbti su kasa.
Gediminas Kaubrė
Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą, išmanau darbo organizavimo tvarką
Laima Vitlipaitė
Esu jauna 18m mergina. Studijuoju kosmetikės specialybę. ieškau darbo kurį būtu galima dirbt po paskaitų. Visa vasara pradirbau kavinėja, todėl šioje srityje turiu šiek tiek patirties.Esu komunikabili, lengvai randu kalba su įvairiais žmonėmis, esu atsakinga, sąžininga, greitai orentuojuosi bei mokausi, visada atlieku reikiama darba iki galo.
Laura Lukoševičienė
Esu baigusi įstaigų ir įmonių administravimą Kauno kolegijoje. Esu komunikabili, organizuota ir atsakinga darbuotoja. Moku dirbti kompiuteriu, moku anglų ir rusų kalbas, šiek tiek suprantu vokiečių. Labai noriu dirbti, tobulėti ir kuo greičiau pasiekti geriausių rezultatų, esu imli naujovėms. Pradėtus darbus stengiuosi atlikti kuo įmanoma geriau. Jau daugiau nei dvejus metus dirbu personalo administratore UAB „ES Security“ įmonėje. Turiu patirties tokiose srityse kaip įdarbinimo ar atleidimo, darbo grafikų sudarymo, atostogų skaičiavimo ir kt. srityse. Gebu rašyti oficialius raštus. Manau jog turimą patirtį puikiai galėčiau pritaikyti Jūsų kompanijoje. Viliuosi, kad mano gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas Jus sudomins, ir būsiu pakviesta į pokalbį, kuriame galėsiu atsakyti į kitus Jums svarbius klausimus.
Puslapiai: 1234567... 678
CV kategorijos