CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

×
Ieškoti
Donata Navadvorskytė

Donata Navadvorskytė iš Lietuvos

22 metų amžiaus, moteris
Esu baigusi Klaipėdos valstybinę kolegiją, kineziterapiją. Ieškau nuolatinio darbo pagal specialybę visoje Lietuvoje.
Prieš 18 min.
Išsaugoti
Albertas Medzevičius

Albertas Medzevičius iš Utenos

18 metų amžiaus, vyras
Esu maksimalistas. Visada noriu išbandyti savo jėgas įvairiose srityse. Šiuo atveju darbas su Photoshop būtų didelis pliusas man nes daug laiko praleidžiu namuose. Esu punktualus, darbštus, negailiu savo laiko jei siekiu tam tikrų rezultatų. Visada darbe turiu ne tik darbo užduotį bet ir savo užsibrėžtus tikslus tai dienai. Esu unikalus.
Prieš 28 min.
Išsaugoti
Audrone Gerdauskaite

Audrone Gerdauskaite iš Ignalinos

Moteris
Siūlau EN-LT-EN vertimų paslaugas nuotoliniu būdu už priimtiną kainą. Vilniaus universitetas, anglų filologijos bakalauras, bibliotekininkystės magistras, mokytojos kvalifikacija, apie 5 metus vertimų patirties įvairiose srityse. Klientai: leidykla „Baltos lankos“, bankai „Nordea“, „Swedbank“, parduotuvių tinklai „IKEA“, „MAXIMA“, Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, „Litexpo“, vertimų biurai, privatūs klientai. Dirbu pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą individualios veiklos vykdymo pažymą (IVVP), išrašau sąskaitą. Kaina - sutartinė. El.paštas: vertimaiprofesionalus@gmail.com tel. 8 670 99 121.
Prieš 29 min.
Išsaugoti
Darius Merkys

Darius Merkys iš Kauno

53 metų amžiaus, vyras
Bet kokio.Lojalus,fiziskai stiprus,neturiu zalingu iprociu.
Prieš 31 min.
Išsaugoti
Raimondas Trakelis

Raimondas Trakelis iš Šiaulių

26 metų amžiaus, vyras
Esu motyvuotas siekti karjeros chemiko laboranto ar maisto technologos srityje. Esu komunikabilus, susitelkęs į rezultatų siekimą ir nuolatinį asmeninį tobulėjimą. Pasižymiu kritiniu mąstymu ir lyderio savybėmis. Greitai perprantu ir pasisavinu naują informaciją ir naujoves.
Prieš 2 val.
Išsaugoti
Evaldas Sakaulskas

Evaldas Sakaulskas iš Kauno

38 metų amžiaus, vyras
Sveiki jieskau vairuotojo su b kat.elektriko,ukvedzio,el.krautovo vairuotojo, darbo. 38 m.visiskai neturiu zalingu iprociu vairuotojo stazas 19 m. Gerai pazistu savo gimta miesta kauna, turiu nemazai patirties elektros instaliacijos ir remonto srityje, taip pat buitines technikos remonte. Sugebu atlikti smilkius ukio darbus ismanau apie transporto remonta (is gyvenimiskos patirties).siuo metu dirbu pagal individualia paž.
Prieš 3 val.
Išsaugoti
Gabrielė Aranauskaitė

Gabrielė Aranauskaitė iš Kauno

23 metų amžiaus, moteris
Esu Gabrielė Aranauskaite šiais metais pabaigiau Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Veterinarijos akademijoje Gyvulinininkystės technologijų bakaulauro studijas. Esu atlikusi praktiką UAB ''Vilniaus paukštynas"" broilerių auginimo ceche ir UAB ''Agrolinija" su mėsiniais galvijais. Esu komunikabili, žingeidi, greitai mokausi, gebu dirbti tiek komandoje tiek ir savarankiškai. Gerai šneku ir suprantu anglų kalbą, turiu rusų kalbos pagrindus. Ieškau darbo pagal specialybę.
Prieš 3 val.
Išsaugoti
Silvija Gaščenko

Silvija Gaščenko iš Ignalinos

22 metų amžiaus, moteris
Darbo patirties dar neturiu, norėčiau dirbti pagal specialybę socialinio darbuotojo padejejos darbą. Aišku dirbčiau ir kitokį darbą jei atsirastų galimybė. Esu darbšti, pareiginga, bendraujanti su žmonėmis darbo nebijau. Negazdina ir sunkios situacijos. Moku rusų kalbą.
Prieš 5 val.
Išsaugoti
Vaidas Basevičius

Vaidas Basevičius iš Šilutės

44 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo. Turiu patirties pirkimo/pardavimo srityje. Vadovavau 16 darbuotojų kolektyvui, gebu efektyviai valdyti situaciją bei priimti atitinkamus sprendimus. Esu iniciatyvus, sąžiningas, pareigingas, mobilus, komunikabilus, veiklus, darbštus, sugebantis gerai ir greitai įsisavinti informaciją, gebantis dirbti komandoje
Prieš 5 val.
Išsaugoti
Laima Neliubšytė

Laima Neliubšytė iš Kauno

35 metų amžiaus, vyras
Ieškau, auklėtojos padėjėjos, soc.darbuotojo padėjėjo darbo. Patinka darbas su vaikais. Esu tvarkinga, atsakinga
Prieš 5 val.
Išsaugoti
Mantas Spaičys

Mantas Spaičys iš Vilniaus

33 metų amžiaus, vyras
Esu sąžiningas, patikimas, tiek dirbant komandoje bei individualiai, imlus naujovėms, naujoms technologijoms.
Prieš 13 val.
Išsaugoti
Simona Šakola

Simona Šakola iš Ignalinos

Moteris
Turiu vidurinį išsilavinimą. Puikiai moku Lietuvių, Rusų kalbas, vidutiniškai Anglų. esu dirbusi statybose, dideliame kolektyve, esu komunikabili, ryžtinga, atsakinga, bei rimtai žiūrinti į savo pareigas. viska spėju laiku, sunkiu darbu tai pat nesiskundžiu. Su dideliu noru ir ryžtu pasiruošusi dirbti/.
Prieš 14 val.
Išsaugoti
Laura Lisauskaitė

Laura Lisauskaitė iš Vilniaus

21 metų amžiaus, moteris
Esu 21m. mergina, turinti verslo vadybos išsilavinimą. Ieškau darbo pagal specialybę, turiu didelę motyvaciją įgyti daugiau patirties šioje srityje. Mano tokios asmeninės savybės kaip darbštumas, atvirumas, sąžiningumas, noras tobulėti gali prisidėti prie įmonės veiklos tobulinimo, o savo atkaklumu ir ryžtu, kurie yra vieni iš svarbiausių mano charakterio bruožų, siekiu užsibrėžtų tikslų.
Prieš 15 val.
Išsaugoti
Arunas Paulikas

Arunas Paulikas iš Druskininkų

44 metų amžiaus, vyras
Patyres dirbes sandelininku sanatorijoje,statybos ymonese apdailininku,staliumi, prekybos tinkle pardaveju,turintis BC vairuot kat,prekyboje prekiu priemeju. IESKAU DARBO.
Prieš 15 val.
Išsaugoti
Oksana Vascenko

Oksana Vascenko iš Klaipėdos

45 metų amžiaus, moteris
Esu atsakinga, pareiginga,komunikabili.Manau,kad mano igytos kompetencijos,darbine patirtis bei asmenines savybes pades sekmingai siekti Jusu kompanijos tikslu igyvendinimo.Esu ambicinga,sugebantis planuoti bei ivykdyti uzduotis laiku.Dirbau Klaipedos Respublikinei ligoninei,urologiniam sk.
Prieš 15 val.
Išsaugoti
Žilvinas Jankauskas

Žilvinas Jankauskas iš Kauno

Vyras
Sveiki. Esu 23 metų vaikinas.Turiu Tr1,Tr2,Sz ir B kategorijas. Ieškau papildomo darbo nuo pietų,nes šiuo metu dirbu Inmedicos klinikoje,bet turiu labai daug laisvo laiko,todėl noriu susirasti papildomą darbą.Tinka darbas ir pas kokį ūkininką. Tinka darbas ir be įdarbinimo.
Prieš 17 val.
Išsaugoti
Dalia Memfis

Dalia Memfis iš Vilniaus

Moteris
Ieškau papildomo masažuotojos darbo nuo 17.00 iki 21.00 darbo dienomis, nuo 08.00 iki 20.00 savaitgaliais. Atlieku: klasikinį viso kūno, ar atskirų kūno dalių masažą, kūdikių, vaikų masažą, klasikinį veido masažą, sportinį masažą, masažus prie atitinkamų susirgimų: stuburo skoliozės- iškrypimo, plokščiapėdystės, X, O formos kojų, po sumušimų, traumų.
Prieš 17 val.
Išsaugoti
Elena Aleksandraviciene

Elena Aleksandraviciene iš Vievio

57 metų amžiaus, moteris
Esu vidaus reikalu pensininke 24 metus esu pradirbusi apsaugos policioje.Esu pareiginga,ryztinga manau .kad sugebesiu dirbti apsaugos sistemoje ,siuo metu truksta uzimtumo ,tad nusprendziau ieskotis darbo
Prieš 17 val.
Išsaugoti
Julijana Li

Julijana Li iš Šiaulių

16 metų amžiaus, moteris
Esu 16 metų, turiu patirties dirbant parduotuvėje kasoje ir esant parduotuvės serviso padejėja (patirtis įgauta ne lietuvoje), esu labai darbšti, nebijanti darbo, komunikabili, visada besišypsanti ir energinga. Labai gerai moku anglų, danų ir suprantama lietuvių kalbas. Suprantu vokiečių. Gyvenu Šiauliuose, Darbo pasiūlymus priemu ir netoli (aplink) Šiaulius. Susisiekti galite per elektroninį paštą july.lipi16@gmail.com
Prieš 17 val.
Išsaugoti
Giedrė Adamonytė

Giedrė Adamonytė iš Biržų

19 metų amžiaus, moteris
Esu atsakinga bei greitai besimokanti, visada stengiuosi darbą atlikti kruopščiai ir greitai.
Prieš 18 val.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą