Paskelbta: 2014 Gruodžio 18
ID 180518
Spausdinti Siųsti draugui Kandidatuoti į šią darbo vietą KandidatavoteJūs jau kandidatavote į šią poziciją

Buhalteris

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis
Įmonės apskaitos dokumentų tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo; -Ataskaitų ir mokesčių deklaracijų rengimas; -Darbuotojų darbo užmokesčio bei su tuo susijusių mokesčių ir įmokų skaičiavimas; -Sąskaitų išrašymas klientams, kiti apskaitos darbai.
Reikalavimai: Turėti socialinių mokslų studijų srities apskaitos/finansų krypties aukštąjį išsilavinimą. Geri akademiniai pasiekimai bus vertinami kaip privalumas; Apskaitos principų išmanymas; Mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir panaudoti turimas profesines žinias; Lietuvos Respublikos įstatymų bei kitų teisės aktų, reglamentuojančių įmonės veiklą, išmanymas; • Dokumentų rengimo taisyklių žinojimas ir gebėjimas jas pritaikyti; Atitinkamų žinių iš ekonomikos, finansų, bankininkystės, Gebėjimas bendrauti, realiai vertinti įvairias situacijas; Turėti darbo kompiuteriu įgūdžių; Buhalterinio darbo patirtis būtų privalumas. Mokėjimas užsienio kalbų ar kai kurių iš: anglų, lenkų, rusų.
Si8lome: Įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje; Savarankiškumą ir iniciatyvą skatinančią aplinką; Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; Geras darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą.


Skelbimas neaktyvuotas arba pasibaigęs skelbimo galiojimas
Kandidatuoti į šią darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią poziciją
Siųsti draugui
Kiti šios kategorijos skelbimai

UAB Finatra reikalingas buhalteris

UAB "Finatra"
Vilnius, Siūlo darbą

Ieškomas buhalteris UAB ELKA RAINWEAR

UAB "ELKA RAINWEAR"
Tauragė, Siūlo darbą

Reikalingas buhalteris įmonėje UAB APSKAITOS IR VERSLO SPRENDIMŲ BIURAS

UAB APSKAITOS IR VERSLO SPRENDIMŲ BIURAS
Vilnius, Siūlo darbą