Darbo pasiūlymai administracijos darbuotojams ir Administracijos darbuotojų CV
Ieškote Administracijos darbuotojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą administracijos darbuotojams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas administracijos darbuotojams

Šioje administratorių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą administratoriams ir ieškančiųjų darbo administratorių srityje skelbimus, CV. Visuomenėje nusistovėjęs stereotipas, kad administratorės pagrindinės funkcijos darbo vietoje yra daryti kavą ir atsiliepti į skambučius. Tačiau administratorių darbas žymiai įvairesnis ir dinamiškesnis negu daugeliui pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Dažnai pasitaiko, kad administratorės(-iaus) atsakomybės lygis įmonėje apima kelias sritis. Ji(-s) ne tik organizuoja kasdienį įmonės ar įstaigos darbą: tvarko dokumentus, apdoroja gautą informaciją, perduoda vadovo nurodymus, kontroliuoja, kaip jie vykdomi, atlieka kitus vadovo pavedimus, teikia kitas informacines paslaugas, analizuoja duomenis, kuria specializuotas duomenų bazes, bet taip pat tenka užsiimti buhalterine apskaita, renginių organizavimu, tekstų vertimu, personalo poreikio planavimo, parinkimo, samdos, atleidimo darbais. Sėkmingam įstaigų ir įmonių administratoriaus darbui svarbu organizaciniai gebėjimai, malonus bendravimas, dalykiškumas, lankstumas, greita orientacija. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo administratorių srityje.

Darbo skelbimai administracijos darbuotojams
ATN BUS RENT UAB reikalingas asmeninis sekretorius  padėjėjas
Prieš 17 val.
VILNIAUS LOPŠELIS DARŽELIS SAULĖTEKIS ieškomas administracijos sekretorius

VILNIAUS LOPŠELIS DARŽELIS SAULĖTEKIS ieškomas administracijos sekretorius

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS "SAULĖTEKIS"
Vilnius
Prieš 1 sav.
Įmonei Kaune reikalingas administracijos sekretorius
Prieš 1 sav.
UAB RAGUVILĖ ieškomas administracijos sekretorius

UAB RAGUVILĖ ieškomas administracijos sekretorius

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "RAGUVILĖ"
Kretinga
Prieš 1 sav.
Ieškančiųjų darbo Administracijos darbuotojų CV
Silva Pucilauskienė

Silva Pucilauskienė

23 m., Kaunas
Esu šiais metais baigusi įstaigų ir įmonių administravimo studijas, esu komunikabili, atsakinga, punktuali, į darbą žiūriu rimtai. Naujame darbe iššūkių nebijau, o tai priimu kaip galimybę išmokti kažką naujo ir tapti gera darbuotoja.
Prieš 4 d.
Joana Galalytė

Joana Galalytė

19 m., Vilnius
Esu komunikabili, darbšti, punktuali, tvarkinga. Mėgstu bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, bei dirbti kompiuteriu. Turiu sekretorės specialybę, todėl ieškau būtent tokio darbo.
Prieš 4 d.
Andra Urbanovičiūtė

Andra Urbanovičiūtė

24 m., Druskininkai
Ieškau administratorės arba konsultantės darbo. Neblogai kalbu rusiškai. Esu dirbusi kasininke picerijoje, konsultante dovanų šalį, admininstratore vairavimo mokykloje. Esu atsakininga, sąžininga ir nuoširdi. Į savo darba visuomet žiūriu rimtai.
Prieš 2 sav.
Irena Sarapinaitė

Irena Sarapinaitė

Ukmergė
Ieškau asministratorės darbo. Esu dirbusi restorano adminitratore. Esu bendraujanti, atsakinga, ieškanti kompromisų.
Prieš 2 sav.